• Bohužel jsem dostal dva roky starý plášť.

Reakce obchodu TN Trade

Dobrý den, tato reakce nás velmi mrzí. Plášť byl dodán přímo výrobcem 13.09.2021. Chápeme, že u automobilu by to byl problém. Ovšem ten jezdí až 200km/h a proto zde je problém pokud pneu časem degraduje. U koloběžek máme informaci přímo od výrobce, že u nich to problém degradace není i vzhledem k velikosti pneu a jelikož max. rychlost je 35km/h.
    David za tým TN Trade

• objednaný tovar nezodpovedal obrázku

Reakce obchodu TN Trade

Dobrý den, děkujeme za reakci. Bohužel nevíme o žádném problému s Vaší objednávkou, jelikož jste nás nijak nekontaktovala. Prosím o bližší informaci na náš email. V objednávce vidím "plážové zavinovací šaty". Slečna na obrázku není součástí balení a fotografie jak se píše jsou ilustrační. Vše co je v popisu i styl šatů podle obrázku i popisů souhlasí.
    David za tým TN Trade

Dost trvalo, než mi zboží, které bylo psáno "skladem" bylo doručeno - musel jsem dvakrát volat a dožadovat se zaslání. Nejhorší ale bylo, že jsem dostal zboží rozbité a dokonce nekompletní, takže jsem ze dvou dodaných kusů smontoval jeden funkční. Zboží jsem reklamoval a to obchod fungoval skvěle s pomohl mi odeslat zboží zpět. Pak se obchod odmlčel a dva týdny urguji ale obchod mlčí. Tedy nemám ani peníze, ani zboží, ani žádnou zprávu co se vlastně děje. Nepříjemná zkušenost!

Reakce obchodu TN Trade

velice nás mrzí, že nastaly kombinace různých chyb z naší strany. Zboží v objednávce bylo částečně skladem. Jakmile se naskladnilo a to bylo zdrženo jak to tak již bývá ze strany výrobce. Pak nastalá kombinace, že skutečně všechno nekontrolujeme a může se stát, že něco není kompletní, ale snažili jsme se to ihned vyřešit, objednat svoz a dohodnout se na náhradě. Byl vystaven dobropis na zboží, které bylo chybné. Však u některého byla žádána výměna nikoliv vrácení peněz. Tam jsem udělal chybu já, kdy se skladníkům nepředala zásilka s touto informací. Peníze za částečně vrácené zboží byly zaslány 23.6. a zboží které jste si přál vyměnit je zasíláno dnes. Obchod se neodmlčel na 14dní, ale chvilku nám trvalo Váš požadavek vyřídit a přesto to vše ještě dříve než v zákonné lhůtě.

• Pomalé odeslání zásilkovnou. 5 dní je moc!

Reakce obchodu TN Trade

Dobrý den, tato situace nás velmi mrzí. Bohužel se u nás na skladě sešla dovolená a nemoc skladníků. Zbyl nám jen jeden, který byl na vše sám. V normální situaci odesíláme zboží v den objednání nebo maximálně druhý pracovní den. Pevně věřím, že se již tato situace nebude opakovat a Váš další nákup u nás proběhne na 100%.
    David, TN Trade

• Nabízí v eShopu věci co nemůžu sehnat.

Reakce obchodu TN Trade

Tento produkt byl v nabídce, protože jsme stále měli evidovaný poslední kus skladem o čemž jsem Vás informoval.
    Omlouváme se za skutečnost, že ani tento poslední kus nakonec kolegové ze skladu, nenašli.

Kristián, TN Trade.

• Zboží od 1.5.2022 nebylo doručeno. Ze strany prodejce nebyla podána zpráva o stavu doručení.

Reakce obchodu TN Trade

Dobrý den, ihned druhý den (2.5.2022) Vám byl zaslán email s informací, že způsob platby na dobírku, který jste si zvolila, není u tohoto produktu možný. Tato informace byla uvedena i v popisu produktu. Na základě toho byly zaslány podklady k platbě - bez Vaší reakce. Dne 25.5.2022 jste nám volala, že jste si emailu teprve všimla a vše bylo bez problému dořešeno. Pokud je to možné, prosíme o upravení recenze, děkujeme.
    David, TN Trade

kupoval jsem ARCTIC Accelero Xtreme 9800. A nikde nebyly napsané rozměry atd, a nikde nebylo napsáno že to je pro Geforce 9800GTX.
    takže to na moje GTX1050Ti nesedí

Reakce obchodu TN Trade

Dobrý den, to nás mrzí. Nic méně, nehodnotíte náš obchod, ale výrobek. V popisu jsou rozměry uvedeny, a to pro heat sink. Pokud jste si nebyl jistý, mohl jste se nás ohledně komptability dotázat.

• Zboží ani po 3 měsících nepřišlo ‍♂️

Reakce obchodu TN Trade

Objednávka Vám byla v pondělí 14.02.2022 expedována a o den později 15.02.2022 byla doručena. Zásilku jste u dopravce odmítnul převzít.
    Byl tedy vytvořen dobropis a objednávka byla tímto uzavřena.

Kristián, TN Trade.

• Přístup konzultanta při zjištění problému
    • Dlouhá doba doručení (Týden+)

Reakce obchodu TN Trade

Mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Uděláme vše pro to, aby se tato situace již neopakovala.

Kristián, TN Trade.

Zboží ani po dvou měsících nedorazilo. Zákaznická linka hovor nezvedá. Na email žádná odpověď. Zboží bylo předem zaplaceno.

Reakce obchodu TN Trade

Jak jsme uváděli na e-shopu, zboží které jste objednal nebylo skladem. Vzhledem k celkové nedostupnosti jak u dodavatele, tak u výrobce, Vám byly vráceny peníze na kartu, ze které bylo zaplaceno.

Kristián, TN Trade

• Dlouhé dodací lhůty

Reakce obchodu TN Trade

Dobrý den Pavle. Vaši objednávku stále evidujeme jako nezaplacenou. Ihned v den objednání Vám kolega volal, bohužel bezúspěšně, jestli byl problém s platební bránou, či budete chtít změnit na platbu přes b.ú. nebo na dobírku. Pokud máte o objednávku stále zájem, stačí nám napsat email na [email protected] nebo zavolat na +420459800720.
    David, TN Trade

OD TÉTO FIRMY PRVNÍ OBJEDNANÝ PŘÍSTROJ JE HNED NEPOUŽITELNÝ.

Reakce obchodu TN Trade

Dobrý den, to nás velmi mrzí. Tyto video převodníky se nám vůbec nereklamují, momentálně jste první.
    Nic méně nehodnotíte náš obchod jako takový, ale spíše zboží.
    Pokud máte s produktem nějaký problém, nebo nefunguje správně, bylo by na místě kontaktovat přímo nás, abychom reklamaci vyřešili. Bohužel jste tak neučinil. Ozvěte se nám, a věřím, že reklamaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    David, TN Trade

Poslali Wedo misto DPD. Musel jsem pro to osobne. Balik z Hradce do Prahy trva vice jak tyden. Ted dalsi objednavka, nedodali 90% polozek. Ohledne kabelu poradili spatne, dostal jsem jinou koncovku a to jsem se ptal konkretne. Poslali molex na sata misto sata na molex. Zbytek zasilky nikde. Volam, pisu, urguji a je to k nicemu. Jak muze tak velka firma mit 2x problem s takovou objednavkou? Priste asi sednu na vlak a dojedu do Hradce, to bude rychlejsi. Nebo to objednam z USA, to vyjde lepe, jelikoz mam svoz.

Reakce obchodu TN Trade

Dobrý den, poslání jinou firmou bylo kvůli rychlosti doručení, aby jste měl zboží doma ještě druhý den. Bohužel, přepravní spol. neovlivníme, i když bychom velmi chtěli. Situace s doručením nás mrzí a již řešíme, proč tomu tak bylo a žádáme vyvození důsledků.
    Jak jsme si již vše vyjasnili v naši emailové komunikaci: To já jsem Vám poradil špatně. Nebylo to úmyslně, pochopil jsem Vás jinak a myslel jsem, že Vám radím správně. Jako náhradu jsme si pro špatné zboží poslali svoz na naše náklady a také Vám zaslali správné redukce a to zdarma, jako omluvu.
    Ještě jednou přijměte, prosím, naši omluvu a doufám, že s příštím nákupem budete spokojený.
    David, TN Trade.

Dotazník k hodnocení obchodu dorazil dřív než zboží.

Reakce obchodu TN Trade

Dobrý den, máte pravdu, omlouváme se za zpoždění. Bohužel nám Vaše objednávka neprošla do systému z toho důvodu, že jste místo IČO uvedl telefonní číslo. Tedy to napsalo nesprávný formát a museli jsme objednávku do systému nahazovat ručně včetně kontroly správnosti DIČ a veškerých údajů. Poté jsme čekali na vyjádření, zda můžeme poslat jen jednu položku místo dvou, protože druhá nebyla skladem. Dnes Vám zboží, díky svátku, bude odesláno. Jako omluvu Vám i druhé zboží po jeho naskladnění budeme odesílat bez dopravného.

David, TN Trade

• Zboží dorazilo na druhý den
    • Nekompletní
    • Jako důkaz nekompletnosti požadovali záznam, protože jsem se telefonicky zmínil že jsem rozbaloval shodou okolností balík pod kamerou, ten jsem vytáhl z bezpečnostních kamer a ihned poslal přes úschovnu, napsal jsem email s linkem, během 14 dnů je tam 0x stažení. Nikdo nekomunikuje ohledně mé reklamace i když jsem zdůrazňoval že scanner nutně potřebujeme

Ochota prodat je, bohužel ochota řešit vzniklé problémy už trochu pokulhává. Pokud se zrovna nevyskytne problém, asi budete spokojeni. Osobně moje firma bude nakupovat už asi jinde a chybějící scanner budeme muset koupit jelikož jsme s ním počítali.

• Zboží jsem objednala 21.9, ani po týdnu zatím nedorazilo, tak nemohu zboží hodnotit. Ale obchod mi ani na dva emaily zatím neodepsal, kdy mi zboží vlastně pošlou.

• Obchod nekomunikuje, nikam se nedovoláte a na email nereagují.
  • Dlouhé čekání na odbavení DPD+ doručeno na jiné výdejní místo.

• Žádná komunikace, pořád čekám...

Kromě oznámení , že jste objednávku PŘIJALI - žádná další zpráva ! Na email nereagujete ! A tento váš dotaz na objednávku , kterou jste vůbec nezpracovali , vám žádnou dobrou známku nedává !