• Blesková rychlost doručení, krásná práce

• Rychlost, kvalita, spolehlivost

Objednala jsem si vizitky, ke korekci byly poslány obratem, nevšimla jsem si chyby v náhledu a vizitky s chybou dorazily. Po reklamaci mi byly obratem poslány nové, i když chyba byla i na mé straně a já jsem ji i uznala, měla jsem si je zkontrolovat pořádně. Moc děkuji, podobné jednání se moc často nevidí. Doporučuji obchod.

vstřícný a perfekní přístup k mé zakázce

• dostupnost

• Výborná komunikace, rychlé vyřízení.

• rychlost vyřízení objednávky

• Dobrá a rychlá komunikace. Krásné vizitky.

Vše naprosto TOP.

• Vse ok

Komunikace nulová, taktéž nulový zájem o zákazníka. Čekal jsem celkem 5 dní od vytvoření objednávky, kterou jsem ještě třikrát urgoval přes email, telefon i sms. Žádná reakce, absolutní nezájem. Takže storno a tady už nikdy.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, pane Ondřeji, vizitky jste u nás objednal 2.3.2020 (což je vidět i přímo pod Vaší recenzí), ale hodnocení jste nám dal až 20.8.2020. Dívám se na celou naší komunikaci a vidím následující: vizitky jste objednal 2.3.2020, ještě 2.3.2020 byla objednávka potvrzena. Dne 3.3.2020 byly vizitky odeslané a 4.3.2020 v 17:19 jste si vizitky vyzvedl ve výdejním místě. Veškeré tyto údaje je možné vidět i na stránce dopravce (Zásikovny) na https://tracking.packeta.com/cs/?id=4067269480

Ve Vaši objednávce nevidím nikde žádný problém, protože do 2 dnů jste měl vizitky u sebe. Zdá se mě, že toto Vaše hodnocení bude asi omyl a nebo vůbec nepatří k objednávce uskutečněné u nás. Což nahrává i tomu, že hodnocení přišlo až půl roku po objednávce.

• rychlé potvrzení objednávky

Vizitky jsem si vytvořila v programu Canva, a vygenerovaný pdf zaslala společně s objednávkou, která mi byla obratem potvrzena. Vizitky vypadají přesně jako na počítači. Nemám co bych vytkla.

• jednoduchost

• Skvělá komunikace
    • Výborná cena
    • Perfektní kvalita

Dokud bude obchod existovat určitě nebudu hledat jiný. Za mě 10 z 10ti.
    Děkuji

• Skvělý návrh vizitek
    • Kvalitní materiál i tisk
    • Dobrá komunikace
    • Cenově dražší

Vizitky Vám navrhnou, upraví, doplní připomínky... celkově veliká spokojenost.

• díky různým šablonám jsem jenom dodala potřebné údaje a návrh mi poslali emailem.

ochota, flexibilita, kvalita

• kvalitní tisk

• komunikace
    • kvalita

jedním slovem - vynikající!