• přehledný web (4)
  • nakoupil v obchodě Tisk-vizitek.cz před 4 měsíci

• skvělý a přehledný web, kde se dá objednávka rychle vyřídit
    • vizitky jsem měl už cca za 3 dny
    • tisk není moc kvalitní, na vizitkách je vidět rastr tiskárny, mohu porovnat s tiskem z jiné tiskárny, kdy byla ostrost tisku lepší
    • po zaplacení kartou přes bránu nefungovalo přesměrování zpět na eshop a status objednávky jsem musel ověřit přes operátora na chatu
  • nakoupil v obchodě Tisk-vizitek.cz před 5 měsíci

Díky zrušené objednávce z roku 2017 , mě bylo řečeno , že pokud chci objednat musím platit předem . S tím nesouhlasím

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, minulou zakázku z roku 2017 jste si nepřevzal (tak jak sám píšete) a proto jsme nyní chtěli platbu předem, aby nedošlo ke stejné situaci. Na náš email jste odepsal, že "nebudete platit předem, protože nemáte peníze na účtu", následně jsem pak napsal, že objednávku rušíte, protože jsou ji jiné firmy.

Nerozumím Vašemu jednání a této Vaší recenzi. My se pouze chráníme, abychom netiskli zbytečně a pokud nemáte peníze, tak nemůžete přece nic objednávat = jak se říká "bez peněz do hospody nelez" :-)

• Pekne stranky
    • Jednoducha tvorba objednavky
    • Prehladny stav spracovania

Slaba kvalita tlače. Mozno boli zdroje v nedostatocnej kvalite, ale v tom pripade by som čakal nejaku komunikaciu a to sa da napraviť.

• nakoupil v obchodě Tisk-vizitek.cz před 1 rokem

• Špatná komunikace ze strany tiskárny, pan Zábrodský nezvedá telefon. Záležitost, která šla vyřešit během 5minutového telefonního hovoru, se řešila několika e-maily 4 dny.

Vizitky vytištěny správně, s kvalitou spokojenost. Velký problém je špatná komunikace ze strany tiskárny, pan Zábrodský nezvedá telefon ani nevolá zpět. Připomínky k návrhu vizitky, které šly vyřešit během 5minutového telefonního hovoru, se řešily několika e-maily 4 dny.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, bohužel musím konstatovat, že zákazník pan Roman měl k návrhům vizitek opravdu obrovské množství připomínek a úprav - všechny jeho požadavky byly vždy vyřešeny téměř ihned, dokonce jsme to ladili i o víkendu!

Vše co chtěl, jsem provedl přesně podle jeho zadání a za tyto vícepráce mu nebylo ani nic účtováno.

Toto jeho hodnocení mě vůči nám přijde poměrně hodně nefér, protože jsme opravdu udělali vždy hned vše co si přál. Zřejmě mu ale 100% nasazení a to i o víkendu nestačilo :-( Někomu se prostě zavděčit asi nedá a vždy se najde "problémista" ;-)

• nakoupil v obchodě Tisk-vizitek.cz před 1 rokem

Nikdo se neozval, nikdo nic ne zaslal. Realizováno jinde do 2 dnů. Již nikdy více.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, velice se omlouváme, Vaše objednávka opravdu nebyla vyřízena, museli jsme ji omylem přehlédnout. Již jsem Vás osobně kontaktoval s omluvou a nabídkou výrazné slevy na případný tisk dalších vizitek. Zároveň byla učiněna taková opatření, aby k podobné chybě již znovu nedošlo.

Honza, tisk-vizitek.cz

• nakoupil v obchodě Tisk-vizitek.cz před 2 lety

• Rychlost dodani, dobre ceny
    • Krida ma pouze 300g, takze jde o mekci papir, ale to je na strankach jasne uvedeno a byla to moje vlastni volba, jen varuju, ze 300 proste pusobi o dost levneji nez 350, ktery se da najit jinde.
    • Problem byl hlavne v kvalite tisku. Jednolity jednobarevny potisk po cele plose vizitky neumi, jsou v nem ruzne lehce jinak barevne pruhy, proste jednobarevne neni jednobarevne. Pokud ale chcete jen text na bilem pozadi, tak to pro vas asi problem predstavovat nebude.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Co se týče papíru tak rozdíl mezi 300g a 350g je poměrně malý, je to 50g na ploše 1 m2. Tím pádem na jedné vizitce je to neznatelný rozdíl. Krom toho nejde vždy úplně ani tak o gramáž, protože papír jednoho výrobce o gramáži 300g může být tvrdší než papír 350g nebo dokonce 400g. Gramáž není vše, záleží na celkové tvrdosti a typu papíru. Např. lesklé papíry jsou při stejné gramáži vždy pocitově měkčí než matné papíry.

Co se týče pruhů v tisku, měli jsme špínu na tiskovém válci. Hned jak jsme si toho všimli, byl válec vyměněn, ale bohužel zřejmě Vaše zakázka prošla ještě před výměnou. Samozřejmě není problém Vám těch 100 ks oboustranných vizitek vytisknout znovu zdarma. Tisk plných ploch zvládáme zcela bez problému.

• nakoupil v obchodě Tisk-vizitek.cz před 2 lety

Objednala jsem, přišel návrh, chtěla jsem úpravu a už se mi nikdo neozval

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, připomínky k návrhu jste posílala, chtěla jste trošku posunout texty. Úpravy jsme ještě ten den udělali a poslali Vám zpět emailem. Od té doby jste se neozvala naopak Vy = zřejmě tedy email nedorazil nebo jste ho musela přehlédnout. Je nám líto vzniklé situace, hned Vás zkusím znovu kontaktovat, ať objednávku dořešíme. Jen škoda toho špatného hodnocení.

Honza, tisk-vizitek.cz

Aktualizace: paní jsme kontaktovali, opravdu se email někde ztratil, objednávku jsme úspěšně dořešili a paní byla spokojená :-) Jen škoda, že už nemůže opravit své hodnocení :-(

• nakoupil v obchodě Tisk-vizitek.cz před 3 lety

• Nekvalitní postik, odfláknutý ořez vizitek. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, Jakube, Vaše hodnocení je sice negativní, ale osobně jsme to probrali a společně doladili návrhy. S dalším tiskem jste byl již spokojen. Škoda, že nejde recenzi zpětně opravit, protože nakonec jste byl spokojený a jistě byste dal nesrovnatelně lepší hodnocení :-(

• nakoupil v obchodě Tisk-vizitek.cz před 3 lety

• kvalita tisku i řezání je slabší než v expressprint

pokud chcete top kvalitu tisku a řezu tak je potřeba hledat jinde. jinak rychlost obchodu byla super a myslím, že většina lidi bude s kvalitou spokojená.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Děkujeme za recenzi, i když není úplně pozitivní. Dobrá zpráva pro Vás i ostatní klienty je, že nyní již máme úplně nové vybavení, což kvalitu tisku i řezání posunulo na zcela jinou úroveň.

• nakoupil v obchodě Tisk-vizitek.cz před 3 lety

Objednavala jsem dvoje ruzne vizitky, jedny jednoduche bile s cernym textem na "latkovem" papire, druhe s tmave sedym podkladem s pravidelnym geometrickym vzorem a s bilym textem. Bile vizitky jsou v poradku, jen par jich je malicko spinavych od inkoustu. Ty s tmavym podkladem ovsem nejsou vytisteny prilis kvalitne, jelikoz skoro na kazde je spodni pulka svetlejsi nez horni pulka vizitky jakoby tiskarne dochazela barva, cimz na nich vznika uprostred osklivy pruh a velmi to kazi jejich vzhled, takze je ani nepouziji. Pokud mate jednoduche bile vizitky tak do toho, ale slozitejsi veci si radeji nechte vytisknout jinde.