• Tisk je kvalitní
    • Jednotlivé vizitky jsou nařezány nakřivo

Bohužel jsou vizitky křivě nařezány, což je problém, protože u mé vizitky, která je vytvářena, aby bylo vše na ní symetrické to jde dost poznat.

• Nikdo nekontroluje výstupní kvalitu
    • Majitel Vám práskne s telefonem bez rozloučení

Objednal jsem si vizitky od této společnosti. Přišly....kvalita byla ovšem velmi tristní.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Rád bych tuto situaci vysvětlil - skutečně se nám pár vizitek z této objednávky špatně ořezalo, ale pánovi jsem po telefonu řekl, že i když jde o pak kusů není problém vizitky dotisknout a znovu poslat. On začal hned vyskakovat, že nebude asistentku znovu poslat do Zásilkovny, začal být velice arogantní, začal mě poučovat jak by měla naše firma fungovat a nebyla s ním rozumná řeč. Popravdě jsem se dlouho nesetkal s takovým člověkem. Já jsem mu reklamaci uznal, vizitky bychom mu udělali a zdarma přidali i něco navíc, ale on se prostě zasekl a byl jen stále víc arogantní a vykřikoval jak už nic neobjedná :-( Mrzí mě jak to dopadlo, protože reklamaci jsem uznal bez "mrknutí oka", mohlo to dopadnout ke spokojenosti všech :-(

PS: když kouknete na ostatní hodnocení, ale je Vám jasné, že tato k nám tak úplně nepasuje a není úplně směrodatná ;-)

Komunikace nulová, taktéž nulový zájem o zákazníka. Čekal jsem celkem 5 dní od vytvoření objednávky, kterou jsem ještě třikrát urgoval přes email, telefon i sms. Žádná reakce, absolutní nezájem. Takže storno a tady už nikdy.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, pane Ondřeji, vizitky jste u nás objednal 2.3.2020 (což je vidět i přímo pod Vaší recenzí), ale hodnocení jste nám dal až 20.8.2020. Dívám se na celou naší komunikaci a vidím následující: vizitky jste objednal 2.3.2020, ještě 2.3.2020 byla objednávka potvrzena. Dne 3.3.2020 byly vizitky odeslané a 4.3.2020 v 17:19 jste si vizitky vyzvedl ve výdejním místě. Veškeré tyto údaje je možné vidět i na stránce dopravce (Zásikovny) na https://tracking.packeta.com/cs/?id=4067269480

Ve Vaši objednávce nevidím nikde žádný problém, protože do 2 dnů jste měl vizitky u sebe. Zdá se mě, že toto Vaše hodnocení bude asi omyl a nebo vůbec nepatří k objednávce uskutečněné u nás. Což nahrává i tomu, že hodnocení přišlo až půl roku po objednávce.

• žádná komunikace a žádné zboží

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

objednávku jste odeslala 19.12.2019, z důvodu vánoční dovolené jsme Vám návrh poslali až v lednu 2020 (až po tomto Vašem hodnocení). Pak už od Vás nemám žádnou zpětnou reakci, zda vizitky tisknout nebo ne.

Uznávám, že jsme s návrhem měli určitou prodlevu, ale spousta firem má přes celé Vánoce volno i my jsme si chtěli trošku odpočinout.

Moje meno bez diakritiky ???

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, bohužel úplně přesně nerozumím Vašemu hodnocení :-( takže na něj nemohu vlastně ani nijak reagovat.

• objednávka vizitek proběhla bez problému
    • výsledek tisku bohužel nelze použít - vizitky jsou křivé a nereprezentativní
    • Po oznámení přišla omluva, ale žádný návrh řešení.
    • Vizitky musíme objednat nové, ale určitě to nebude zde.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, ohledně vizitek jsme si psali. Odpovídal jsem, ať mě dáte vědět, zda jsou křivé všechny a nebo jen část. Vy jste mě odpověděl, že všechny a já jsem Vám napsal, že se omlouváme a vizitky uděláme nové. Nové vizitky jsou již vytištěné, ale než jsem Vám je stihl znovu odeslal, napsal jste tuto nepravdivou recenzi.. VIZITKY JSME VÁM SLÍBIL NOVÉ A TAKÉ JSME JE JIŽ VYTISKLI.

• rychlá komunikace
    • nelíbí se mi nařezání vizitek. Připadají mi křivé.

Když člověk zapomene naprostou banalitu jako je plus před předvolbou, tak by mi to mohli ze slušnosti říct, ale vpodstatě co v česku má člověk čekat...

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, grafický návrh jste si dodal kompletně hotový, my při tisku kontrolujeme kvalitu, ale bohužel nemáme úplně prostor pročítat texty řádek po řádku. Pokud je v návrhu nějaká na první pohled zřejmá chyba, tak samozřejmě před tiskem dáme vědět. Obecně předpokládáme, že když pošlete grafiku hotovou, že ji máte bez chyb ;-)

Vizitky přišli na klasickém bílém papíru, požadavek byl po speciálním offwhite.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, v objednávce jste měl uveden papír matná křída 300g, tento papír jste sám vybral a na tento byly vizitky vytištěné. Papír o kterém zde píšete vůbec nemáme v nabídce. Kompletní nabídku papírů máme na webu i včetně fotek jak papíry vypadají. Pokud jste chtěl jiný papír, nemůžete přece objednat matnou křídu a pak psát, že jste to takto nechtěl, že jste chtěl něco jiného.

Tato recenze je dost zavádějící - je to jako bych měl chuť na rohlík, koupil si chleba a pak si stěžoval :-)

• skvělý a přehledný web, kde se dá objednávka rychle vyřídit
    • vizitky jsem měl už cca za 3 dny
    • tisk není moc kvalitní, na vizitkách je vidět rastr tiskárny, mohu porovnat s tiskem z jiné tiskárny, kdy byla ostrost tisku lepší
    • po zaplacení kartou přes bránu nefungovalo přesměrování zpět na eshop a status objednávky jsem musel ověřit přes operátora na chatu

Díky zrušené objednávce z roku 2017 , mě bylo řečeno , že pokud chci objednat musím platit předem . S tím nesouhlasím

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, minulou zakázku z roku 2017 jste si nepřevzal (tak jak sám píšete) a proto jsme nyní chtěli platbu předem, aby nedošlo ke stejné situaci. Na náš email jste odepsal, že "nebudete platit předem, protože nemáte peníze na účtu", následně jsem pak napsal, že objednávku rušíte, protože jsou ji jiné firmy.

Nerozumím Vašemu jednání a této Vaší recenzi. My se pouze chráníme, abychom netiskli zbytečně a pokud nemáte peníze, tak nemůžete přece nic objednávat = jak se říká "bez peněz do hospody nelez" :-)

• Pekne stranky
    • Jednoducha tvorba objednavky
    • Prehladny stav spracovania

Slaba kvalita tlače. Mozno boli zdroje v nedostatocnej kvalite, ale v tom pripade by som čakal nejaku komunikaciu a to sa da napraviť.

• Špatná komunikace ze strany tiskárny, pan Zábrodský nezvedá telefon. Záležitost, která šla vyřešit během 5minutového telefonního hovoru, se řešila několika e-maily 4 dny.

Vizitky vytištěny správně, s kvalitou spokojenost. Velký problém je špatná komunikace ze strany tiskárny, pan Zábrodský nezvedá telefon ani nevolá zpět. Připomínky k návrhu vizitky, které šly vyřešit během 5minutového telefonního hovoru, se řešily několika e-maily 4 dny.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, bohužel musím konstatovat, že zákazník pan Roman měl k návrhům vizitek opravdu obrovské množství připomínek a úprav - všechny jeho požadavky byly vždy vyřešeny téměř ihned, dokonce jsme to ladili i o víkendu!

Vše co chtěl, jsem provedl přesně podle jeho zadání a za tyto vícepráce mu nebylo ani nic účtováno.

Toto jeho hodnocení mě vůči nám přijde poměrně hodně nefér, protože jsme opravdu udělali vždy hned vše co si přál. Zřejmě mu ale 100% nasazení a to i o víkendu nestačilo :-( Někomu se prostě zavděčit asi nedá a vždy se najde "problémista" ;-)

Nikdo se neozval, nikdo nic ne zaslal. Realizováno jinde do 2 dnů. Již nikdy více.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, velice se omlouváme, Vaše objednávka opravdu nebyla vyřízena, museli jsme ji omylem přehlédnout. Již jsem Vás osobně kontaktoval s omluvou a nabídkou výrazné slevy na případný tisk dalších vizitek. Zároveň byla učiněna taková opatření, aby k podobné chybě již znovu nedošlo.

Honza, tisk-vizitek.cz

• Rychlost dodani, dobre ceny
    • Krida ma pouze 300g, takze jde o mekci papir, ale to je na strankach jasne uvedeno a byla to moje vlastni volba, jen varuju, ze 300 proste pusobi o dost levneji nez 350, ktery se da najit jinde.
    • Problem byl hlavne v kvalite tisku. Jednolity jednobarevny potisk po cele plose vizitky neumi, jsou v nem ruzne lehce jinak barevne pruhy, proste jednobarevne neni jednobarevne. Pokud ale chcete jen text na bilem pozadi, tak to pro vas asi problem predstavovat nebude.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Co se týče papíru tak rozdíl mezi 300g a 350g je poměrně malý, je to 50g na ploše 1 m2. Tím pádem na jedné vizitce je to neznatelný rozdíl. Krom toho nejde vždy úplně ani tak o gramáž, protože papír jednoho výrobce o gramáži 300g může být tvrdší než papír 350g nebo dokonce 400g. Gramáž není vše, záleží na celkové tvrdosti a typu papíru. Např. lesklé papíry jsou při stejné gramáži vždy pocitově měkčí než matné papíry.

Co se týče pruhů v tisku, měli jsme špínu na tiskovém válci. Hned jak jsme si toho všimli, byl válec vyměněn, ale bohužel zřejmě Vaše zakázka prošla ještě před výměnou. Samozřejmě není problém Vám těch 100 ks oboustranných vizitek vytisknout znovu zdarma. Tisk plných ploch zvládáme zcela bez problému.

• Objednala jsem, přišel návrh, chtěla jsem úpravu a už se mi nikdo neozval

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, připomínky k návrhu jste posílala, chtěla jste trošku posunout texty. Úpravy jsme ještě ten den udělali a poslali Vám zpět emailem. Od té doby jste se neozvala naopak Vy = zřejmě tedy email nedorazil nebo jste ho musela přehlédnout. Je nám líto vzniklé situace, hned Vás zkusím znovu kontaktovat, ať objednávku dořešíme. Jen škoda toho špatného hodnocení.

Honza, tisk-vizitek.cz

Aktualizace: paní jsme kontaktovali, opravdu se email někde ztratil, objednávku jsme úspěšně dořešili a paní byla spokojená :-) Jen škoda, že už nemůže opravit své hodnocení :-(

• Nekvalitní postik, odfláknutý ořez vizitek. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Dobrý den, Jakube, Vaše hodnocení je sice negativní, ale osobně jsme to probrali a společně doladili návrhy. S dalším tiskem jste byl již spokojen. Škoda, že nejde recenzi zpětně opravit, protože nakonec jste byl spokojený a jistě byste dal nesrovnatelně lepší hodnocení :-(

• kvalita tisku i řezání je slabší než v expressprint

pokud chcete top kvalitu tisku a řezu tak je potřeba hledat jinde. jinak rychlost obchodu byla super a myslím, že většina lidi bude s kvalitou spokojená.

Reakce obchodu Tisk-vizitek.cz

Děkujeme za recenzi, i když není úplně pozitivní. Dobrá zpráva pro Vás i ostatní klienty je, že nyní již máme úplně nové vybavení, což kvalitu tisku i řezání posunulo na zcela jinou úroveň.

Objednavala jsem dvoje ruzne vizitky, jedny jednoduche bile s cernym textem na "latkovem" papire, druhe s tmave sedym podkladem s pravidelnym geometrickym vzorem a s bilym textem. Bile vizitky jsou v poradku, jen par jich je malicko spinavych od inkoustu. Ty s tmavym podkladem ovsem nejsou vytisteny prilis kvalitne, jelikoz skoro na kazde je spodni pulka svetlejsi nez horni pulka vizitky jakoby tiskarne dochazela barva, cimz na nich vznika uprostred osklivy pruh a velmi to kazi jejich vzhled, takze je ani nepouziji. Pokud mate jednoduche bile vizitky tak do toho, ale slozitejsi veci si radeji nechte vytisknout jinde.