Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Přihlásit se a přidat příspěvek
 • Dobrý den,
  bohužel to co píšete není tak úplně pravda. Připomínek jste měl opravdu hodně a plno různých změn na barvy, font, logo a další úpravy. Všechny požadavky jsem řešil ihned, dokonce (jak jste i Vy uvedl) jsem Vám posílal náhledy večer a o víkendu. Krom toho, že jsem pracoval po večerch i o víkendu ve svém volném čase, za tuto práci navíc jsem si nic neúčtoval. Vy se pak naší firmu i přes to snažíte pomlouvat a poškozovat. Nerozumím tomu, protože opravdu jsem dělal co jsem mohl, krom toho jednoho odpoledne, kdy jsem nebyl na telefonu za což se samozřejmě omlouvám. Hned jak jsem byl zpět jsem Vám ale návrh poslal emailem, protože jsem nechtěl telefonovat pozdě večer a rušit Vás.

 • Recenze ze 17. 10. 2017:

  Odpověď obchodu Tisk-vizitek:

  "Dobrý den, bohužel musím konstatovat, že zákazník pan Roman měl k návrhům vizitek opravdu obrovské množství připomínek a úprav - všechny jeho požadavky byly vždy vyřešeny téměř ihned, dokonce jsme to ladili i o víkendu! Vše co chtěl, jsem provedl přesně podle jeho zadání a za tyto vícepráce mu nebylo ani nic účtováno."

  Moje odpověď:

  Ve středu v poledne jsem zadal objednávku vizitek (včetně specifikace fontu a barev písem). Večer jsem obdržel návrh.

  Ve čtvrtek dopoledne Vám volám. Když nezvedáte telefon, posílám SMS s žádostí, abyste mi zavolal. Odepisujete mi: „Dobrý den, budu k dispozici až odpoledne, tak pak si dáme vědět a nebo pošlete zatím připomínky e-mailem, děkuji.“
  Odpoledne čekám na váš telefon, když nevoláte, znovu Vám volám. Hovor jste odmítl.

  V pátek dopoledne posílám připomínku e-mailem, kde zdůrazňuji změnu barvy a fontu písma.
  Večer dostávám další návrh, kde je změněna barva písma podle požadavků, ale font bez jakéhokoliv vysvětlení ne!
  Odepisuji Vám připomínku k fontu. Teprve teď mi odepisujete, že potřebný font nemáte a žádáte mne o jeho vyhledání.

  V neděli dopoledne jsem Vám poskytl název fontu a odkaz na něj. Večer jsem dostal finální návrh a dal souhlas s tiskem.

  Shrnuto: Požadovanou barvu a font písma jsem Vám sdělil ve středu a v neděli večer jste po opakovaných upozorněních dodal správný návrh.