Objednávka po dlouhé době stále nedorazila.

• Balík nedorazil

• Ako jedinú výhodu vnímam to, že e-shop ponúka produkty ktoré je málokde dostať, avšak čo z toho keď ich v skutočnosti nemá na sklade a klamlivo zavádza kupujúceho ich skladovou dostupnosťou uvedenou na stránke...
    • Komunikácia
    • Nespoľahlivosť
    • Skladová dostupnosť uvedená na e-shope nezodpovedá realite

Po 18tich dňoch čakania na spracovanie objednávky som to vzdal a objednávku som zrušil. E-shop som kontaktoval e-mailom po 12dňoch od vytvorenia objednávky, na čo som na moje prekvapenie dostal rýchlu odpoveď (cca do hodiny) aj napriek tomu, že som mail napísal v sobotu. V odpovedi bolo uvedené bez akéhokoľvek ospravedlnenia, že objednávka nebola spracovaná nakoľko viac objednaných produktov nemajú na sklade (podotýkam, ževšetky produkty, ktoré som objednal uvádzaju na ich eshope doteraz ako skladovo dostupné.. ), ďalej mi predávajúci navrhol či chcem objednávku zrušiť alebo zmeniť jej obsah na čo som mu odpovedal, že chcem zmeniť obsah objednávky.. Po mojej odpovedi sa mi už e-shop neozval...po dobu 7 dní som sa ich snažil opakovane kontaktovať no márne..

• Žiadna komunikácia so zákazníkom
    • Nespoľahlivé služby
    • Problémy s dodaním tovaru

Pří objednání do 12:00 hod. pondělí slíbeno dodání do 2 dne.
    4 dny se nedělo nic. Po mé telefonické urgenci bylo oznámeno že objednané zboží není skladem, pan jen "zapomněl" mi to včas oznámit.

Do dnešního dne nesedí skladové zboží. Objednávka byla bez předchozí domluvy změněna ze strany e-shopu. Přišla mi zásilka a až poté co jsem e-shop kontaktoval mi bylo řečeno, že byla objednávka upravena.

• ---------

Zboží neodpovídalo obrázku, mizerná kvalita, po kontaktování obchod nereaguje. Drahé dopravné.

Reakce obchodu Tisíc a jeden fór

Dobrý den, na Váš mail jsme odpovídali. Postup ro reklamaci máte taky v obchodních podmínkách.
    Vždy se snažíme vše vyřešit v prospěch zákazníka. Co se týče dopravy nemyslím si že je předražená. Bohužel, ale doprava stále zdražuje a proto jsme se rozhodli jednat se Zásilkovna.cz kde se poštovné o něco sníží. S Pozdravem Tisicajedenfor

• opravdu žádný
    • Doručení jiného zboží, než inzerují na svých stránkách
    • změna doručovací společnosti
    • nikdy více

E-shop inzeroval na svých stránkách zboží, které jsem si objednal, ale přišlo mi jiné. Po dotazu, proč se tak stalo mi bylo odepsáno, že dodavatel změnil přebal a pokud chci vrátit peníze, mám zboží zaslat nazpět.
    Po dohledání stejného zboží na internetu, dodavatel NEZMĚNIL design, ale e-shop poslal zboží, které měl skladem. Zboží v této cenové kategorii jsem nazpět neposlal, protože bych platil poštovné za jasnou chybu dodavatele.

Reakce obchodu Tisíc a jeden fór

Dobrý den, nevím co jste kde dohledával, ale můžeme vám zaslat mail s naším dodavatelem kde je zřejmé že nově přebal krabičky změnil. Obsah zůstal zachován.
    Při reklamaci poštovné nehradíte! Náklady hradíme my. Proto mě mrzí vaše reakce. Vše se mohlo vyřešit k Vaší spokojenosti.
    S Pozdravem Tisicajedenfor

• Zboží nedorazilo v počtu, jaký jsem zaplatil, na reklamaci obchod nereaguje. Pozor na nesolidního obchodníka!

Nesolidní obchodník, varuji před nákupem v tomto eshopu.

Reakce obchodu Tisíc a jeden fór

Dobrý den Pane Kroha , moc nás mrzí vaše nespokojenost, ale zcela jí nechápeme.
    Objednal jste si u nás zboží které jsme Vám fakturovali a po Vašem schválení a proplacení i kompletně odeslali. Reklamujete že jste nám zaplatil 266 korun na to jsme Vám odpovídali, že od Vás máme v bance připsanou částku 231 korun která byla i na faktuře což musíte vidět i Vy na svém výpisu.
    Na Vaší reklamaci jsme reagovali. Neodpověděl jste.
    Vždy se snažíme zákazníkovy vyjít vstříc.

S Pozdravem Tisícajedenfor

Bukáčková Zlatka

Psali objednejte do úterý určité hodiny a doručíme ve čtvrtek, bohužel se tak nestalo. Měli dovolenou, kterou neohlasili. Zboží jsem potřebovala v pátek.

Reakce obchodu Tisíc a jeden fór

Dovolená byla na shopu v sekci Novinky a Aktuality zveřejněna.
    Moc nás mrzí že jste nespokojena.

S Pozdravem Tisicajedenfor

V lednu jsem objednala zboží v tomto e-shopu, ale doposud zboží nepřišlo. Nepřišel ani žádný informační mail v jakém stavu má objednávka je.

• Dlouho se čeká na reklamaci

• Zboží je zaplaceno již týden čekám na balík. Nic nedorazilo. Majitel telefon nezvedá. Doufám, že se dočkám.

• Zajímavá nabídka produktů pro párty
    • Nereagují na mailový dotaz ohledně produktu

hrůza

Nulová komunikace obchodu.
    Zboží sice levnější, ale méně kvalitní.

• objednávku přijali, ale nezaslali dispozice k platbě převodem z účtu

• Po dokončení objednávky mi doteď nedošel žádný informační email.

Neposle upozornujuci mail,ze balik je odoslany a mne osobne prisiel nekompletny balik no.v plnej cele.ako za vsetko,co tam malo byt takze velka nespokojnost.