• neodpovídá na mail

• S velkým zpožděním mi bylo oznámeno, že je zboží - se kterým jsem počítala k určitému datu -vyprodané přesto, že na stránkách v době nákupu bylo uvedeno, že je skladem.

Nespolehlivý

• doma jsem si v klidu vybrala co se mi líbilo
    • zatim jsem neobdržela objednané zboží

• mají přehledné stránky
    • potíž je, že se Vám zřejmě nepodaří nic koupit

jsou i jiné obchody...

• Nekomunikuje.
  • Zbozi objednano, potvrzeno, ale behem tri tydnu stale nedoruceno

• Existují některé výrobky, které nejsou nalezeny jinde
    • Výpočet směnný kurz špatně!
    • (nakoupil za 5999kc, a zaplatil 240Eur)

Není spokojen s výpočtem měnového kurzu, ale jinak je všechno v pořádku

• špatná, ne-li téměř nulová komunikace!

• Zajímavé zboží
    • Osobní odběr jen po tel domluvě
    • Poté,co jsem napslala na obchod, že zboží je šmejd, tak se mi neozvali

- ochotný personál v době nákupu, při nespokojenosti "mrtvý brouk"
    - není místo k odběru, jen po tel. domluvě
    - bohužel asi jsem měla smůlu na špatné zboží, které nevydrželo ani jedno použití

• Spatna kvalita a neni to ani nositelne. Jsem velice sklamany!!!!

Meli by zmenit kvalitu. Fotka a realita vubec neodpovida cene!!!!

• Dlouhé čekání na fakturu, zaslána až po urgenci (od objednání po 4 dnech - na online obchod dost dlouho).
    • Nedoporučil bych tento obchod z jednoduchého důvodu.Zboží jsem si objednal 19.9.2015 dosud nedorazilo a to dnes je 30.9.2015.
    • Na můj dotaz ohledně zboží,vůbec nereagovali.

Nedoporučuji,z mého pohledu se jedná o neseriozní obchod.

Reakce obchodu Tisíc a jeden fór

Vážený pane, zboží jste si objednal 19.9. což byla sobota a zvolil jste si platbu předem fakturou. Objednávka byla zpracována hned v pondělí 21.9. a tentýž den Vám mailem byla odeslána faktura. Faktura do dnešního dne nebyla zaplacena proto balíček nebyl odeslán. Na váš dotaz jsem osobně odpovídal a vše Vám vysvětlil. Také jsem znovu přiložil fakturu. Mrzí nás vaše nespokojenost, ale víc jsme dělat nemohli.

• Kvalita zboží je podprůměrná, ale na druhou stranu to byla nejlevnější varianta.

• opravdu rychlá dodací lhůta a rozmanitost zboží
    • nekomunikuje se zákazníky...objednala jsem si krvavý prst a aniž by mě někdo informoval prst nedorazil...také jsem si objednala inkoust se stříkací trubičkou a dorazil mi uplně jiný aniž by mi někdo poslal zprávu nebo email...

zboží rozmanité, komunikace žádná, dodací lhůta perfektní...

• Kupte jinde, kde alespoň budou s Vámi komunikovat.
    Zboží jsem objednala 15.12.2014. Zvolila jsem platbu předem,ani po mích urgencích mi nebylo zděleno číslo účtu a v. symbol. Absolutní nekomunikace obchodu. Proto jsem si zboží objednala již jinde. Toto jsem ještě opravdu nezažila.

Reakce obchodu Tisíc a jeden fór

Je nám velmi líto že jste takto nespokojená.
    Faktura vám ale zaslaná byla hned po vaší úpravě objednávky z vaší strany. Přesto si vašeho názoru vážíme a pokusíme se naše služby díky tomu zdokonalit.

• Žádné.
    • Nulová komunikace.Zboží není skladem.Jen a jen výmluvy.

Nedoporučuji nikomu tam nakupovat.

Reakce obchodu Tisíc a jeden fór

Je nám velmi líto, že máte takový názor, ale objednal jste si zboží o kterém jste věděl že není skladem! Komunikace z naší strany byla.

• nevím
    • zboží nedorazilo kompletní. Ihned jsem oznámil e-mailem a dodnes mi nepřišla odpověď a chybějící zboží nedorazilo. Zaplatil jsem kompletní dodávku, ale kompletní nebyla.

bez komunikace. Příště už zde neobjednám...

Reakce obchodu Tisíc a jeden fór

Velice se omlouváme za toto pochybení, ale email z vaší strany nám nedošel.Na reklamace se snažíme reagovat ihned.
    I přesto děkujeme za názor.

• Nefunguje, nekomunikuje, nic.

Neobjednávat. Obchod nefunguje.

Reakce obchodu Tisíc a jeden fór

Nerozumíme vašemu názoru, objednávku jste měla nychystanou k osobnímu odběru na výdejním místě,tak jak jste si udala v objednávce. Byla jste o tom informována e-mailem.

• špatná komunikace a neochota

• objednala to manželka
    • Moje žena napsala špatné PSČ a obchod si s tím neuměl poradit a až po telef.urgenci se vše napravilo.

nechci nic schrnovat