• Seženu spodní prádlo i ve velkých velikostech.
    • Žádné

Perfektní.

Děkujeme.

• možnost výběru pouze velikosti vrchního dílu plavek, u spodního dílu nemohu vybrat velikost a bohužel mi je trochu volnější, než bych potřebovala.

velký výběr zboží, které si můžete prohlédnout v detailu.

Reakce obchodu Timo s.r.o.

Dobrý den, každým rokem šijeme obrovskou škálu fazon, velikostí i barev. Možnost kombinace vrchního a spodního dílu je pro nás tedy složitější než se zdá, proto šijeme plavky pouze v setu. Děkujeme za recenzi.

• přehled produktů
    • mám problém koupit podprsenku větší velikosti
    • málý výběr podprsenek velikosti K

koupila jsem nebo měli velikost K
    s obchodem mám dobrou zkušenost a informaci od nich
    doporučila bych ostatním
    pro rychlé dodání

Reakce obchodu Timo s.r.o.

Dobrý den, podívejte se na naší novou fazonu 04671 nebo 04669, ve velikosti K nabízíme také podprsenku 04667. Všechny tyto fazony jsou poměrně čerstvě našité a ve velikosti K by měly být k dispozici. Děkujeme za recenzi.

• Našla jsem tu konečně velikost,která odpovídá a sedí.

To jsme rádi, děkujeme.

• možnost výběru
    • nemá

spokojenost,doporučuji

• nevím

Dodací lhůta neuvěřitelná....zbboží dle stránek na skladě, ale čekám již 13 den a nic....komunikace ??? co to je ????

Reakce obchodu Timo s.r.o.

Dobrý den, bohužel neznám detaily Vaší objednávky, ale takto dlouhá dodací doba je opravdu zvláštní. Možná jsme na Vás měli špatný email nebo telefonní kontakt a nemohli Vás zastihnout. Napište nám prosím na email [email protected] a my Vám napíšeme, kde se stala chyba. Každopádně se omlouváme za komplikace a čekání. Děkujeme za recenzi.

• mohu si objednat zboží, které není v obchodě (typ a velikost)
    • dlouhá dodací lhůta, informace o dodání až když jsem se sama dotazovala, co je s dodávkou

přesto ale mohu dopooručit,snad to byla výjimka

Reakce obchodu Timo s.r.o.

Dobrý den, 80% balíčků odesíláme do pěti pracovních dní, ovšem stává se, že zboží stahujeme z prodejny a vzniknou komplikace. Za dlouhé čekání se omlouváme a doufáme, že jste se zbožím spokojená. S pozdravem TIMO

Jsem velmi spokojená s komunikací a rychlou dodávkou objednaného zboží.

Mnohokrát děkujeme.

• pohodlí

výborný

• KVALITA, POHODLNÉ

TIMO JE KVALITA.

Reakce obchodu Timo s.r.o.

To máte pravdu:) Děkujeme za recenzi.

• Vracet budu jen něco z objednávky (plavkové kalhotky) pro nevyhovující barvu. Na stránkách byl jen kód a nebyl tam popis barvy. Chtěla jsem černou a přišla tmavě modrá.Proto zboží vracím.
    • U barev by byl vhodný i slovní popis. Černá od tmavě modré se dá jen těžko na obrázcích rozlišit.

Kvalita zboží je perfektní,velikosti podle tabulek sedí výborně.

Reakce obchodu Timo s.r.o.

Dobrý den, vše jsme napravili a barvy se již zobrazují. Děkujeme za recenzi.

• Plavky jsem předtím koupila v Č.Budějovicích a dle velikosti objednala podobný typ a perfekně padnou-takže odpovíjící velikost značení

kvalitní,dobře šité

Děkujeme Vám.

• Zboží si vyberu z katalogu a nemusím nikam cestovat.
    • Jediná nevýhoda tohoto nákupu je,že se musí vystřihnout nepotřebná kapsička aby se podprsenka mohla vyzkoušet.Když nebude tvar košíčku sedět nemůže se již výrobek vrátit.

Před půl rokem jsem se odstěhovala z Prahy a nákup je již pro mne složitější.V okolí bydliště žádná taková prodejna není ,proto jsem využila nákupu přes internet.Jistě této služby využiji i v budoucnu.22 let jsem nakupovala v prodejnách Eliška,kde jsou ale vyšší ceny.Zase mají výhodu,že vystřihnou nepotřebnou kapsičku před vyzkoušením a když vám nesedí nabídnou vám jiný tvar podprsenky.

Tento obchod doporučuji, je rychlý a spolehlivý

Mnohokrát děkujeme.

• Kvalitní zboží
    • Výběr velikostí
    • Nakupuji pravidelně již nekolik let

Děkujeme za recenzi.

Doporučujem, výrobky sú veľmi kvalitné. Značku Timo som si kupovala priamo v predajniach, ktoré tovar predávajú ale pre budúcnosť budem využívť služby cez internet.

Reakce obchodu Timo s.r.o.

Jsme rádi, že máme věrné zákazníky i na Slovensku. Děkujeme.

• Zboží si mohu vyzkoušet.

Děkujeme za recenzi.

• plavky velmi dobře sedí
    • pěkný materiál a střih
    • obchod Timo nabízí kvalitní zboží

ostatním bych doporučila tento obchod pro kvalitní a pěkné zboží
    nabízí dámské plavky i pro ženy středního věku a to i ve větších velikostech

Děkujeme Vám.

• větší velikosti podprsenek na postavu ne asijského typu. Také německé podprsenky mi nesedí. Děkuji.
    • Zatím jsem nezjistila.

Zboží se dobře nakupuje, je potřeba znát značku, protože kažký výrobce má jinou velikost při stejném označení.U jiných značek se mi zdá, že při stejné velikosti šijí na jiné postavy. děkuji.

Děkujeme Vám za recenzi.

• Široká nabídka ve všech velikostech