Timo s.r.o.

Ověřeno zákazníky

2912 recenzí z celkového počtu 7781 hodnocení

• 4 dny Průměrná doba dodání v dnech
Ověřeno zákazníky

Obchod Timo s.r.o. získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Timo s.r.o.

Přidáno: včera, 21:30

bezprobémový obchod

Petra

Přidáno: včera, 21:20

• přehlednost stránek, rychlost odeslání, spodní prádlo na míru, krásné zboží, přijatelné ceny

U Tima nakupuji již léta ať v obchodě či přes internet a s radostí musím konstatovat, že podprsenky jsou šité přímo mně na míru, vždy si vyberu jak barvou tak střihem, stránky eshopu jsou přehledné a vše je popsané detailně, v případě dotazu můžu kontaktovat eshop, jsem s obchůdkem maximalisticky spokojena, jinde podprsenky nenakupuji !!! Navíc valentýnská sleva velmi potěšila :-)

Ina

Přidáno: včera, 13:45

• Dobrá komunikace s obchodem,ochota,zboží dodáno druhý den

Přidáno: včera, 13:03

• Solidní česká firma

Přidáno: včera, 08:56

+ zde nakupuji pravidelně a jsem velmi spokojena

Bedřiška

výhoda-blízko bydliště

Iva

• přehlednost

Přidáno: 22. února 2018

• rychlá komunikace mailem, doporučení náhradního zboží

Jana

Přidáno: 22. února 2018

• Timo je záruka kvality, spolehlivosti a rozumné ceny.
  • Internetový obchod funguje perfektně!
  • Nejsem spokojená s kamennými prodejnami.
  • V kamenných prodejnách v Praze není dostatek zboží k vyzkoušení. Většina prodavaček není ochotných a hned na úvod sdělují, že v obchodě nemají co nabídnout, ať si to najdu přes internet.
  • Fotografie prádla i plavek na internetovým portálu TIMO by měly být podrobnější. Většinou je tam jen jedna fotka krásné dámy z přední strany a tím to končí. Bylo by fajn vidět prádlo nebo plavky i ze zadní strany.

Se společností Timo jsem velice spokojená, ale určitě bych vylepšila nabídku sortimentu v kamenných prodejnách, kde většinou nic nemají a ještě to úplně v pohodě oznámí. Nechápu, proč je v kamenných prodejnách nedostatek zboží. Je pak otázkou, na co se tedy TIMO zaměřuje víc, jestli na internetový prodej nebo na kamenné prodejny. Proč pak tedy mít třeba na Praze 1 tolik poboček, když v nich nic nemají. Byla jsem ve všech a nic tam nemají. Pouze velké velikosti. Chválím paní prodavačky Na Poříčí, jinak je to slabé. Taky by bylo fajn mít lepší ukázky fotografií prádla na internetovém obchodě. Více fotek prádla z různých stran - ne jen zepředu a z boku. U všech typů podprsenek by měly být fotografie i zadní části, abych si mohla prohlédnout třeba zadní zapínání a střih. I to u mě hraje roli při výběru - nejen vzhled z přední části. Mnohdy se mi totiž stalo, že podprsenka, která byla na obrázku ukázaná měla nakonec úplně jiný typ "zádíček" než bylo uvedeno (naštěstí se mi to líbilo). Ale dost mě zklamalo, že to pak vypadalo jinak.

Přidáno: 20. února 2018

Vadí mi,že když mám nasbírané peníze za nákup,tak je nemůžu použít na objednávku,kde je již zlevněné zboží. Nebo když je sleva na poštovném nemůžu použít ty peníze na podprsenku.Tak často si zase neobjednávám,abych slevu mohla využít.