Obchod Všem vřele doporučuji :)
    Jsem velmi spokojená

• Pouze sliby

Naprosto neseriozní

Reakce obchodu TimeUp.cz

Dobrý den

Je mi líto, že s námi máte negativní zkušenost. Vím asi, na jaké potíže narážíte. Náš přístup jsme znatelně změnili, nespolehlivých dodavatelů se zbavili, a věřím, že se to už nebude opakovat.

Pokud máte zájem, napište mi, prosím na [email protected], pošlu Vám tučný poukaz na další nákup k nám, abyste nás mohl vyzkoušet.

Děkuji za zpětnou vazbu

Martin Matějka
    spolumajitel TimeUp.cz

• Měli skladem zboží, které jinde nebylo.
    • Neshledávám žádné.

Ihned po objednávce mne kontaktoval prodejce s tím, zda zboží chci objednat přestože jej pravděpodobně nestihnou doručit do 24. Odpověděl jsem: Až to dojde, tak to dojde. Nakonec byly hodinky 22.12. na poště a o den později vyzvednuté.

Obchod se vstřícným přístupem k zákazníkům.

• Poměr cena a kvalita

Po týdnu od oznámení expedice zboží, které nebylo stále doručeno, a dvou urgencích, bylo oznámeno, že zboží vlastně vůbec nemají a zásilka nikdy expedována nebyla.

Řešením byla nabídka jiných hodinek, které jsem nevyužila, protože jsem o nabízený typ neměla zájem. I kdybych ale měla, zboží bych už neobjednala, protože bych se bála, aby stihlo do Vánoc vůbec dorazit.

Nakonec jsem objednala jinde a zboží přišlo do dvou dní.

Reakce obchodu TimeUp.cz

Dobrý den

Je mi líto, že s námi máte negativní zkušenost. Vím asi, na jaké potíže narážíte. Náš přístup jsme znatelně změnili, spolehlivých dodavatelů se zbavili, a věřím, že se to nebude opakovat.

Děkuji za zpětnou vazbu

Martin Matějka
    spolumajitel TimeUp.cz

Seriózní obchod - co bylo inzerováno také 100%ně platilo, včetně osobního vyzvednutí v určené prodejně.

• dodací lhůta

první nákup-průměr

• Dobrá cena

• U vybraných produktů výhodnější cena.
    • Zatím nic.

• Nabídl rychlé dodání zboží.

Spolehlivý obchod s dostupným kontaktem.

• Nízká cena
    • dodací lhůta na to že píšou skladem a dodání do 72 hodin je na můj vkus v dnešní uspěchné době moc. Já zboží objednal v pondělí a zboží dorazilo v pátek.

Zatím mohu posoudit pouze cenu, čas dodání a zabalení. Cena super, na dodání, když je psáno zboží skladem a to dorazí i po oněch 72 hodinách jak deklarují na webu je třeba zapracovat. Zboží zabaleno perfektně a je třeba pochválit poštovné i na dobírku zdarma.

• Rychla reakce a velmi dobry nabizeny sortiment
    • zatim jsem zadne neshledal

Samozrejme obchod doporucuji

• Rychlost, spolehlivost.

• Velky vyber a prijemne ceny
    • Nevim o zadnych

Prijemne nakupovani

Vše v pořádku, rychlé odeslání.

V mém případě s obchodem prozatím spokojenost - zboží bylo odesláno do 72 hodin tak, jak obchod uvádí na svých stránkách. Delší lhůta dodání byla způsobena Českou poštou, která sice v případě balíku do ruky nebo na poštu deklaruje dodání do druhého pracovního dne (za což si také účtuje patřičný obnos), ale v mnoha případech tento svůj závazek nedodrží (a to ani když jí to ulehčíte tím, že změníte propozice tak, aby zásilku nedoručovali do místa bydliště, ale nechali ji na doručovací poště).
    Zboží dorazilo řádně zabaleno, bez jakéhokoliv poškození či problému a bylo (a stále je) plně funkční.
    Nicméně zajíci se počítají až po honu - tedy jinými slovy: ještě se uvidí, jak se bude obchod stavět k vyřízení případné reklamace (i když pevně doufám, že k ní nebude důvod). Proto píši "prozatím" (myšleno tedy s dosavadním průběhem) spokojenost.