• Nizka cena
    • Jinak nic
    • Nikdy vice
    • POZOR, kdyz hodinky, tak urcite ne zde. Neseriozni chovani, ktere me stalo 4500 Kc.

• žádne
    • Neodpovídají na emaily, telefoní číslo neexisuje, nejsou dostupný. Koupil jsem, nebo aspoň jsem si myslel kvalitní Švícarské hodinky, ale bohužel se cele rozpadly. Nejprve se cele zamlžily i když jsou vodotěsné a pak se zcela rozbyla osička a celý vnitřek se rozpad. Jelikož hosinky mě stáli 7.700,- a nikdo nereaguje budu podávat trestní oznámení pokud se dříve někdo od společnosti TimeUp neozve na muj email,který jsem zasílal budu nucen přistoupit k jednání soudní cestou.

Jednoznačně nedoporučuji !!!!! -1mil hvězd.

• stále ještě komunikuji
    • 6x nepovedena oprava automatických znackovych hodinek, vždy mesic v servisu, po dvou dnech znovu do servisu a takto od koupe stále dokola. Vždy navraceny hodinky pry ve 100% stavu, ale mikdy to 100% stav nebyl, napr. když se protaci vterinovka apod., zbytky sklíčka v ciferniku celkem 3x. Za sebe nedoporucuji, pokud se s hodinkami něco stane. Pokud funguji, je vse ok.

Chybná volba

Obchod Všem vřele doporučuji :)
    Jsem velmi spokojená

• Pouze sliby

Naprosto neseriozní

Reakce obchodu TimeUp.cz

Dobrý den

Je mi líto, že s námi máte negativní zkušenost. Vím asi, na jaké potíže narážíte. Náš přístup jsme znatelně změnili, nespolehlivých dodavatelů se zbavili, a věřím, že se to už nebude opakovat.

Pokud máte zájem, napište mi, prosím na [email protected], pošlu Vám tučný poukaz na další nákup k nám, abyste nás mohl vyzkoušet.

Děkuji za zpětnou vazbu

Martin Matějka
    spolumajitel TimeUp.cz

• Měli skladem zboží, které jinde nebylo.
    • Neshledávám žádné.

Ihned po objednávce mne kontaktoval prodejce s tím, zda zboží chci objednat přestože jej pravděpodobně nestihnou doručit do 24. Odpověděl jsem: Až to dojde, tak to dojde. Nakonec byly hodinky 22.12. na poště a o den později vyzvednuté.

Obchod se vstřícným přístupem k zákazníkům.

• Poměr cena a kvalita

Po týdnu od oznámení expedice zboží, které nebylo stále doručeno, a dvou urgencích, bylo oznámeno, že zboží vlastně vůbec nemají a zásilka nikdy expedována nebyla.

Řešením byla nabídka jiných hodinek, které jsem nevyužila, protože jsem o nabízený typ neměla zájem. I kdybych ale měla, zboží bych už neobjednala, protože bych se bála, aby stihlo do Vánoc vůbec dorazit.

Nakonec jsem objednala jinde a zboží přišlo do dvou dní.

Reakce obchodu TimeUp.cz

Dobrý den

Je mi líto, že s námi máte negativní zkušenost. Vím asi, na jaké potíže narážíte. Náš přístup jsme znatelně změnili, spolehlivých dodavatelů se zbavili, a věřím, že se to nebude opakovat.

Děkuji za zpětnou vazbu

Martin Matějka
    spolumajitel TimeUp.cz

Seriózní obchod - co bylo inzerováno také 100%ně platilo, včetně osobního vyzvednutí v určené prodejně.

• dodací lhůta

první nákup-průměr

• Dobrá cena

• U vybraných produktů výhodnější cena.
    • Zatím nic.

• Nabídl rychlé dodání zboží.

Spolehlivý obchod s dostupným kontaktem.

• Nízká cena
    • dodací lhůta na to že píšou skladem a dodání do 72 hodin je na můj vkus v dnešní uspěchné době moc. Já zboží objednal v pondělí a zboží dorazilo v pátek.

Zatím mohu posoudit pouze cenu, čas dodání a zabalení. Cena super, na dodání, když je psáno zboží skladem a to dorazí i po oněch 72 hodinách jak deklarují na webu je třeba zapracovat. Zboží zabaleno perfektně a je třeba pochválit poštovné i na dobírku zdarma.

• Rychla reakce a velmi dobry nabizeny sortiment
    • zatim jsem zadne neshledal

Samozrejme obchod doporucuji

• Rychlost, spolehlivost.