• asi cena ve srovnání s konkurencí

Minimálně u jednoho řemínkuu neodpovídá materiál. "Kožený" řemínek je z gumy nebo silikonu, kůži ani nepřestírá. Dle vyjádření obchodu neznamená popis kožený, že je řemínek z pravé kůže. On bohužel není ani z nepravé.

Obchod jse sice snažil, ale kvalita? Neoskoušeno, nefunkčnost.

Objednal jsem si pánský kožený černý řemínek k hodinkám, ale místo toho mi přišel nějaký 3 mm tlustý z PVC nebo gumy.

• Platba provedena a od objednávky žádná zpráva.

• zboží nemám

dnes je to týden co mě oznámili že jim byly připsány moje peníze na jejich účet.Zboží nedorazilo.

• Řemínek byl příliš krátký a ne moc vzhledný. Za tuto cenu bych očekával kvalitu.

Popisky a fotografie mohou být zavádějící. Mnou objednaný řemínek měl na fotografiích obě stěžejky, ale v realitě byla jedna příliš dlouhá (tj. pro mě nepoužitelná), a obchod se poté vymlouval na to, že stěžejky standardně k řemínkům nedodává, i přes to, že na fotografii byly a v popisu o tomto nebylo vůbec nic zmíněno.

Zboží mi nedorazilo

Výrobek podle kódu souhlasí, ale jinak nic. Hřídelka je krát a po nafoceni, stroze napsáno, že podle kódu souhlasí. Škoda

• Po peti dnech po objednání oznámeno, ze zboží neni k dispozici...

• na stránkách že je zboží skladem po objednání skladem není a nebude jsou to šmejdi

Pouze inzerují kvůli reklamě a nedodávají zkrátka šmejdi.

• Slovo "skladem" je jen prázdná fráze

Zboží mělo být na skladě, ale zjevně nebylo. Po pár dnech psali, že ho nemá ani dodavatel. Aspoň že obratem vrátili peníze.

• Inzeruje zboží které memá

• objednal jsem si model hodinek kdy v objednávce je i vidět barevné provedení, nicméně jsem obdržel správný model ale jiné barevné provedení. Tak nevím co si mám o skladnících myslet.

• nepochopitelně dlouhá expedice bez jediného informačního e-mailu

Nerozumím tomu, jak takovýto e-shop může ještě v dnešní době existovat. Objednáno 16.8. (úterý) zboží skladem. V pondělí 22.8. přišel e-mail o tom, že pošta balíček převzala. Pět pracovních dnů expedice zboží skladem jsem ještě nezažil, obzvlášť bez informování zákazníka. Když s tím člověk počítá, asi to není takový problém, jinak je to docela k nas....
    Produkt zatím netestován, jelikož ještě nedorazil.

• Dlouhá doba dodání, i když zboží bylo skladem. Podle obchodních podmínek je zboží skladem odesíláno druhý den po objednání, u mojí objednávky trvalo dodání 7 dní, ale nejhorší je, že nikdo Vám nedá nic vědět, takže už nikdy.

• dosud nedodáno

Dárek k 80 narozeninám. Zvonění je velmi slabé.

šest dní a zboží nikde