Zaplatíte a čekáte a čekáte a doufáte.
    Kdybych nezaplatil předem tak bych je poslal do h........
    Již nikdy více takové pochybné e-shopy.

Zboží (nástěnné hodiny) objednáno a zaplaceno 18.12. v 9.30, při objednání uvedeno jako skladem, dnes je 30.12. a objednávka stále nebyla doručena.
    Doposud jsem takovou zkušenost neměla, navíc zboží, které bylo označeno skladem, mělo být doručeno do Vánoc.. :-(

Z tohoto důvodu absolutní nespokojenost s obchodem.

• obchod nekomunikuje , nelze se dovolat , moje objednávka nebyla vyřízena

Dlouhá dodací doba, po objednání a zaplacení přišla zpráva, že o doručení budu informován. Týden nepřišla žádná zpráva a hodinky doručila pošta až po týdnu.
    Kladem bylo jen hezké balení.

• Obchod potvrdil objednávku a její zaplacení , tím ale všechno skončilo . Po deseti dnech čekání zboží zatím nedorazilo . Není co hodnotit .

Reklamace.

Zboží nedošlo

• velice špatné

možná že obchod pracuje jako před sto lety,či v totaletním režimu

Reakce obchodu TIMEforTIME.CZ

Dobrý den, pane Zimmermann, bohužel zřejmě moc nechápete co je to "PLATBA ONLINE PLATEBNI KARTOU" , "PLATBA NA BANKOVNÍ ÚČET" A "PLATBA NA DOBÍRKU", je třeba se ještě trošku více v tomto vzdělat. Pán si objednal zboží a v platbeních instrukcích si vybral zaplatit PLATEBNÍ KARTOU ONLINE - ovšem tuto platbu neprovedl (tím pádem jsme nemohli zaslat zboží), pán požadoval zaslat zboží na dobírku s tím, že bude platit platební kartou i to jsme byli schopni akceptovat, jen jsme pána upozornili, že při platbě na dobírku je poplatek 30,-. Doporučujeme tedy panu Zimmermannovi si nejdříve nastudovat co je platba ONLINE platební kartou na internetu a co je zaplatit zboží při převzetí platební kartou. Hezký den a s pozdravem MAJIBO TIME s.r.o.