• Doručení bylo velmi rychlé. Dobře zabalené.
    • Látka opravdu hodně smrděla. Bílá gumička byla dost špinavá.

Látka čpěla opravdu hodně, s tím jsem se ještě nesetkala...

Reakce obchodu Terry moda

těší nás vaše spokojenost s rychlostí doručení objednávky a jejím zabalení. Látku s gumičku je možné nám zaslat zpět a vyreklamovat. Pokud budete mít zájem o reklamaci, prosím napište nám na [email protected].

Přejeme krásný den, Terrymoda.

• Som smutná s toho, že doteraz som tovar nedostala, hoci som obratom reagovala na Vaše podmienky (požiadavky). Tovar som zaplatila, ale NEDOSTALA!!!

Reakce obchodu Terry moda

omlouváme se za veškeré vzniklé komplikace spojené s delší doručovací lhůtou vaši objednávky.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

Hrůza, vlizelín přišel v krabici, natlačený jako velká koule (10m) a zakrytý natlačenou mikroténovou folii-prostě velký chuchvalec. Můžete mi říct-jak ho mám teď srovnat, aby se s ním dalo pracovat?? Je z jedné strany lepící,takže ho nemohu ani přežehlit!! Poučte se z prodeje v galanterii, kde jej prodávají po metru a pěkně složený do čtverečku!!! Takže zásilka je mi k ničemu a zbytečně jsem vyhodila peníze!! Děkuji, už nikdy!!!

Reakce obchodu Terry moda

omlouváme se za špatné zabalení vybrané látky a děkujeme za vaši zpětnou vazbu pro možnost zlepšení naši práce.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

Eshop , pomalý nepřehledný, komunikace s obchodem neoperativní.

Reakce obchodu Terry moda

děkujeme za vaši zpětnou vazbu na zlepšení našich služeb.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

• Žádné zboží ani zpráva, že přijde později nedošlo

zklamání

Nic nepřišlo, nemám tudíž co hodnotit. Žádné vyjádření, nic.

Reakce obchodu Terry moda

omlouváme se za vzniklou situaci s nedoručením vaši objednávky a za veškeré vzniklé komplikace.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

V balíku chybělo co bylo objednáno a zaplaceno. Byl kontaktován telefonicky a emailem obchod a žádná odpověď .

Reakce obchodu Terry moda

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za veškeré vzniklé komplikace při expedici vaši objednávky a s tím spojené nepříjemnosti s vyřizováním reklamace.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

první nákup a zatím nedošel, i když byl zaplacený

Reakce obchodu Terry moda

velice nás mrzí vaše špatná zkušenost s doručením vaši objednávky, která byla uhrazena a měla být obratem odeslána na vaši adresu.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

• Balíček došel vykradený či zcela nekompletní. Ze 4 položek v něm byla pouze jedna. Obchod jej špatně zabalil a nezabezpečil ani lepící páskou.
    • Příště zde určitě neobjednám.

Reakce obchodu Terry moda

omlouváme se za nekvalitní zabalení vaši objednávky a s tím spojené komplikace.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

Dodání zboží trvalo trochu déle, dokážu to v dnešní době pochopit. Z obchodu mi volali, že nemají vše, co jsem objednala. Byla mi navržena jiná varianta zboží, s tím jsem souhlasila. Následně dorazila zasilka, zboží byla jenom část, ale nauctovano vše, co jsem objednala. Při reklamovaní mi bylo sděleno, že zboží nemají a přeplatek vrátí.

Reakce obchodu Terry moda

mrzí nás vaše špatná zkušenost s nákupem a omlouváme se za veškeré komplikace.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

• Hodně křivě střižená metráž.
    • Na látce mi chyběl kus vystřiženého obdélníku, takže jsem kus látky nemohla ani použit.

Reakce obchodu Terry moda

omlouváme se za křivě ustřižené látky.
    Látky je možné u nás vyreklamovat a vrátit. Pokud budete mít zájem, prosím kontaktujte nás na [email protected] ohledně reklamace na zaslané látky.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

• Nabízí zboží které nemají.

Reakce obchodu Terry moda

omlouváme se, že jsme vaši objednávku nemohli vyexpedovat dle požadavků.
    Vaše objednávka se bohužel skládala ze zboží v akci, které má omezené množství skladem.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

Přesto, že objednané zboží bylo údajně skladem, ani po dvou týdnech zboží nemám.

Dobrý den, paní Dano,
    omlouváme se za neodeslání vaši objednávky, kterou jsme vám expres odeslali na vybranou prodejnu.

• rychlé doručení
    • kvalita látek

3 látky přišly s chybou v tisku, jelikož to byl adventní kalendář, byla tato chyba zásadní, zboží už jsem bohužel vrátit nemohla, jelikož jsem látky vyprala a až pak si chyby všimla

Reakce obchodu Terry moda

velice nás mrzí chybný tisk čísel na vybraných vánočních látkách, které vám byly zaslány.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

• v eshopu nabízí zboží, které je již vyprodané

Reakce obchodu Terry moda

omlouváme se za nedostupnost vybraného materiálu a děkujeme za upozornění na možnost zlepšení.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

Po deseti dnech jsem se nedočkal ani zboží, ani odpovědi, kdy zboží dorazí!!! Žádná komunikace!!!!

Reakce obchodu Terry moda

omlouváme se za nedoručený balíček, který byl ztracen vybranou přepravní společnosti. Dle domluvy Vám látky budou opět zaslány na požadované výdejní místo v objednávce.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

• Dorazila mi pouze rekapitulace objednávky s tím, že mám vyčkat na potvrzení zpracované objednávky, kde budou všechny potřebné informace k platbě včetně variabilního symbolu. Dodnes nic nedorazilo.

Dobrý den, paní Stehlíková,
    na uvedený e-mail v objednávce jsme vám v pondělí 6.5.2019 odeslali potvrzení objednávky s fakturou a variabilním symbolem pro rozeznání vaši platby. Bohužel do dnešního dne máme vaši objednávku neuhrazenou. Jakmile bude objednávka uhrazeno, bude vám odeslána.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

Při objednávání je třeba se obrnit trpělivostí - objednala jsem 18.4. , 19.4. byla objednávka potvrzená a zaplatila jsem, 25.4. jsem dostala mail, že zboží bylo odesláno a bude v obchodě následující den. Je 29.4. 10:07 a stále nic. Takže 11. den po objednání zboží nemám....nakupuji zde naposled

Reakce obchodu Terry moda

omlouváme se za prodlouženou dobu doručení vaši objednávky na vybranou prodejnu, které bylo posunuto z důvodů velikonočních svátků.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

Velká nevýhoda tohoto obchodu při objednávkách přes internet je, že není jasné, kolik látky je k dispozici a zda je vůbec na skladě. Čekala jsem několik dní po objednávce na reakci obchodu a pak mi zdělili, že látka není.

Dobrý den, paní Ivo,
    rádi bychom se omluvili za vzniklé komplikace, které nám velice mrzí a děkujeme za návrh na zlepšení.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

• barva neodpovídá, ve skutečnosti spíš oranžovožlutá

Dobrý den, paní Jano,
    děkujeme za hodnocení. Každý měsíc je možné si od nás nechat zaslat 5 vzorků látek zdarma pro vlastní posouzení barvy a kvality.