• Špatná komunikace,neodpovídá na email

Reakce obchodu Terry moda

je nám velice líto, že jste nespokojena s komunikací našeho obchodu. Dle vašich emailů jsme zjistili, že jste nám spala o víkendu, kdy bohužel objednávky neexpedujeme. Na zákaznickém centru jsme pro vás každý pracovní den od 7.00-17.00 hodin, kde vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Přejeme krásný den, tým Terry Moda.

Problém je, že odstín se nedá vybírat na základě toho, co člověk vidí na monitoru. Teď mam 2m koženky, které jsou mi k ničemu.

Dobrý den, Lenko,
    mrzí nás, že nejste spokojena s nákupem. U zobrazení barev je velice důležité nastavení monitoru, které se bohužel u každého počítače liší a mohou tak vzniknout barevné odchylky.
    Z těchto důvodů nabízíme možnost si nechat zaslat 5 vzorků látek zdarma k posouzení barvy a kvality zvoleného materiálu.
    Pokud s vybraným materiálem nejste spokojena, je možné ho vyreklamovat. Ohledně reklamace nás prosím kontaktujte na [email protected].

Přejeme krásný den, tým Terry Moda.

Zboží jsem si objednala a nevím kde se teď nachází a kdy slavnostně dojde. Měla jsem naplánované, že si užiji halenku, ale zdá se, že to nebude hned tak brzy.

Dobrý den, Naďo,
    vaši objednávku jsem obdrželi 10.11.2021 ve večerních hodinách, 11.11.2021 byla vaše objednávka zpracována, 12.11.2021 si ji od nás převzal dopravce a 19.11.2021 vám byla objednávka předána ve vybraném výdejním místě. Bohužel dobu doručení vybraným dopravcem nedokážeme ovlivnit.
    Přikládáme celou historii doručení vaši objednávky:
    12. 11. 2021 11:30:59 Příjem elektronických dat k zásilce. Čekáme na předání zboží od odesílatele k přepravě.
    12. 11. 2021 12:35:03 Zásilka byla převzata řidičem a míří na depo
    12. 11. 2021 14:53:14 Příjem zásilky na podacím místě DEPO, Hradec Králové, Březhradská 177.
    14. 11. 2021 23:43:13 Příjem zásilky na expedičním depu Olomouc, K mrazírnám 1303/16.
    15. 11. 2021 12:09:43 Zásilka připravena na cílovém výdejním místě Litovel, Svatoplukova 876/8 (COOP).
    16. 11. 2021 11:50:57 Zásilka byla převzata řidičem a míří na depo
    18. 11. 2021 13:49:49 Zásilka připravena na cílovém výdejním místě Litovel, Příčná 1348/5.
    19. 11. 2021 09:31:50 Výdej zásilky příjemci.

Veškeré dotazy ohledně vašich objednávek vám rádi zodpovíme na našem zákaznickém centru, které je tu pro vás každý pracovní den od 8.00-17.00 hodin.

S pozdravem, tým Terry Moda.

• kvalitní látky
    • nedodržují vlastní obchodní podmínky

zboží mají kvalitní, ale nedodržují vlastní reklamní akce. Pro objednávku bylo na www nabízeno zaslání střihu na vestu do emailu po zaplacení. Do emailu dorazila pouze faktura, střih žádný.

Reakce obchodu Terry moda

střih ke stažení zdarma zasíláme všem zákazníkům při provedení registrace na stránkách našeho e-shopu. Tento střih obdržíte v automatické odpovědi, že vaše registrace proběhla v pořádku. Střih není součástí automatických odpovědí na objednávky.
    Děkujeme za hodnocení kvalitních látek.

Přejeme krásný den, tým Terry Moda.

• moznost vyzvednuti zbozi na prodejne
    • zbytecne dlouha cekaci doba na expedici, 2 dny jim trvalo nez vubec zaregistrovali objednavku a poslali udaje pro realizaci uhrady
    • po uhrazeni dalsi cekani az si vsimne nekdo, ze platba dorazila a začnou expedovat
    • aktualne stale marne cekam na vyzvu k odberu zbozi

Nevim jestli u nich jeste nakoupim, je to moje prvni objednavka a puvodni zamer byl usit z te latky potah v prubehu minuleho vikendu. Jine eshopy jsou vyrazne rychlejsi. Vetsinou jeste pro urychleni beru zbozi na dobirku, aby bylo expedovano ihned. U vybranych eshopu jde to lze platim okamzitou platbou. Tady to nejak nefunguje.

Dobrý den, paní Lenko,
    vaši objednávku jsme obdrželi 19.5.2021 v nočních hodinách a 20.5.2021 vám ráno byla na uvedený email v objednávce zaslána faktura k uhrazení. Platbu za objednávku jsme obdrželi v pátek 21.5.2021 v odpoledních hodinách. Vaši objednávku jsme na základě uhrazené objednávky nechali připravit a v pondělí 24.5.2021 odeslali na vybranou prodejnu, kde je možné si ji vyzvednout. O vyzvednutí jsme vás informovali na uvedený email v objednávce.
    Látky je možné uhradit i přímo okamžitou online platbou, kterou lze zvolit při výběru dopravy s platbou a tak urychlit vyexpedování objednávky.
    Vždy je možné kontaktovat naše zákaznické centrum, kde vám rádi zodpovíme veškeré dotazy týkající se nejen objednávek.

Přejeme krásný den, tým Terry Moda.

• Velice dobrá komunikace ze strany objednatele- snaha poradit
    • Nelze objednat produkt ve stanovené ceně- nebyla poskytnuta sleva na nebyla poskytnuta cena za zbytek látky, tak jak byla inzerovaná na netu
    • cena faktury byla o 100 % vetší než inzerovaná cena

nevýhodou je možnost objednávek pouze přes sociální sítě

Reakce obchodu Terry moda

látky je možné si objednat prostřednictvím e-shopu, který naleznete na www.terrymoda.cz.
    Vámi vybraný produkt byl v akční ceně pro registrované zákazníky, kteří po přihlášení do svého účtu měli možnost látky objednat za nižší cenu uvedenou v tu dobu na stránkách e-shopu.
    Pokud přihlášení neproběhlo v pořádku, objednaná látka se vám zobrazí v rekapitulaci za plnou cenu.
    Naše zákaznické centrum Vám nabízelo několik možností řešení, ale bohužel bez vaši reakce.

S pozdravem, tým TerryModa.

• zboží z eshopu není skladem

Reakce obchodu Terry moda

je nám velice líto, že jsme nemohli vyexpedovat vaši objednávku.

Přejeme krásný den, tým Terrymoda.

Střih má pouze popis v angličtině a ve francouštině aniž by na to byl zákazník v nabídce upozorněn. Na mou stížnost, že střih ač prodáván v Česku namá český popis mi bylo sděleno, že ke střihu je dodáván jakýsi letáček v češtině, který jsem já neobdržela a že tento letáček mi bude co nejdříve zaslán na adresu. Do dnešního dne jse neobdržela nic. Tohoto dodavatele považuji za velmi neseriózního vůči zákazníkům a nikdy bych si u něho už nic neobjednala.

Dobrý den, paní Marie,
    je nám velice líto, že nejste spokojena s nákupem v našem e-shopu.
    Na konci minulého týdne vás kontaktovali ze zákaznického centra ohledně vaši reklamace. Bohužel jsme od vás neobdrželi žádnou reakci k do poslání letáčku.
    Pokud nejste spokojena s vybranými střihy, je možné nám je vrátit v rámci spokojenosti zákazníka.

Přejeme krásný den, tým TerryModa.

Koupila jsem si latky "vyprodej kuponu". Jeden z balicku vypadal hezky, v upletu byla ale dira. Latku jsem nevracela, protoze se mi opravdu libila, ale te diry je mi lito. Druhy balicek vypadal na fotce o mnoho lepe nez ve skutecnosti.

Reakce obchodu Terry moda

výprodejové balíčky látek jsou poskládány z různých druhů materiálů a prodávány za zvýhodněnou cenu. Může se stát, že některé z uvedených látek mohou mít drobné vady. Pokud s balíčky nejste spokojena, je možné nám je vrátit v rámci spokojenosti zákazníka.

Přejeme krásný den, tým TerryModa.

Jednání standartní. Bez problému. Objednala jsem 3 viskózové úplety. 2 odpovídaly popisu, 1 v žádném případě není viskóza. Je to minimálně směs s umělým vláknem. Nikdy bych takovou látku nekoupila. Chybný popis výrobku, který klame zákazníka.

Reakce obchodu Terry moda

složení materiálů u látek máme deklarováno dodavatelem. Pokud nejste s materiálem spokojena, lze nám ho vrátit v rámci spokojenosti zákazníka. Napište nám na [email protected], který z vybraných materiálů budete vracet a zákaznické centrum s vámi vyřeší veškeré podrobnosti k reklamaci.

Přejeme krásný den, tým TerryModa.

Nedoporucujem, objednala som si tovat 5.9.2020 pani so mnou aj emailom komunikovala a dnes 23.9.2020 nemam ani vratene peniaze, ano tovar :( snad este pride nieco

Dobrý den, paní Jano,
    Vaši objednávku stále vedeme jako neuhrazenou a z těchto důvodů Vám nemohla být doručena.
    Mrzí nás Vaše nedoporučení obchodu a vždy je možné kontaktovat naše zákaznické centrum, kde Vám zodpovíme veškeré dotazy týkající se Vaši objednávky.

S pozdravem, tým TerryModa.

Barva látky která mi byla doručena se neshodovala s barvou kterou sem si objednala podle obrázku. Byla uplně jiná.

Reakce obchodu Terry moda

u zobrazení barev je velice důležité nastavení monitoru, které se bohužel u každého počítače liší a mohou tak vzniknout barevné odchylky.

Krásný den, tým Terrymoda.

• Barva látek se velmi výrazně lišila od toho, co jsem objednala.

Dobrý den, paní Deniso,
    u barev látek velice záleží na nastavení monitoru každého počítače, které se liší a tím vznikne barevná odchylka. Z těchto důvodů je možné si od nás nechat každý měsíc zaslat 5 vzorků látek zdarma pro posouzení barvy a kvality vybraného materiálu.
    Pokud se rozhodnete látky vrátit, prosím kontaktujte nás na [email protected].

Krásný den, tým Terrymoda.

• Velmi dlouhá dodací lhůta na prodejnu, stále na zboží čekám.
    • Nemožnost zaplatit kartou hned, platba přes účet

Reakce obchodu Terry moda

platební údaje jsme vám zaslali po vytvoření objednávky 23.4.. Platbu za objednávku jsme přijali až 22.5. v pátek, následnou středu s pravidelným zásobováním jsme vám objednávku odeslali na prodejnu, kde je nyní připravena k převzetí.
    Běžně odesíláme zaplacené objednávky na prodejny každou středu, kde jsou ve čtvrtek připraveny k převzetí. Informujeme o tom v našich obchodních podmínkách i při zasílání platebních údajů.
    Při objednávání lze platit ihned on-line platební kartou, aby se nemuselo čekat na následný převod a urychlili jsme tím případné vyexpedování objednávky.

Přejeme krásný den, Terrymoda

• U zboží není napsáno, jestli je skladem či nikoli. Objednávala jsem 2x věci na roušky, v obou případech dlouhá doba čekání, zboží se muselo objednávat. Příště raději koupím v e-shopu, který zobrazuje dostupnost zboží.

Dobrý den, paní Jano,
    děkujeme za návrh na zlepšení.

• Šílené za 10 dní se nikdo neozval

Reakce obchodu Terry moda

je nám velice líto nepříjemné zkušenosti s komunikací a omlouváme se za vzniklou chybu.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

Byl to muj prvni nakup. Dala jsem doruceni na prodejnu ale stale nic nedorazilo. Teprve po 3 dnech prisly podklady k platbe, zaplatila jsem okamzite ale zbozi stale nikde. Navic nikde na eshopu nebylo uvedeno ze zbozi k vyzvednuti na prodejnu zasilaji pouze jednou tydne. Velke zklamani.

Dobrý den, paní Janino,
    mrzí nás vaše špatná zkušenost s doručením na vybranou prodejnu.
    O způsobu doručení na prodejny informujeme v obchodních podmínkách uvedených na stránkách e-shopu.

Neskutečný chaos !!!
    Zboží se udajně ztratilo. 4 týden od objednání a zboží nemám. :-(
    Ted čtu, kolik lidí jen za poslední měsíc, ale i dříve, je na to stejně, zboží jim doručeno nebylo.

Dobrý den, paní Jano,
    omlouváme se za veškeré vzniklé komplikace při doručování vaši objednávky.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

Zásilky posílají do výdejniho místa ve středu, ač zboží objednáno o víkendu, ve středu pošlou pokyny k platbě a zboží dostanete po více než týdnu od úhrady. Měli by na to upozornit již při objednání, takto bych zvolila jiný způsob dopravy.

Reakce obchodu Terry moda

mrzí nás vaše špatná zkušenost při nákupu a děkujeme za návrh na zlepšení.
    O způsobu doručení na prodejny a dodací lhůtě informujeme v obchodních podmínkách na stránkách e-shopu.

Přejeme krásný den, Terrymoda.

• Po dvou týdnech zboží nedorazilo

Reakce obchodu Terry moda

omlouváme se za veškeré komplikace spojené s doručením vaši objednávky.