Dobrý výběr, ochotný zákaznický servis, rychlé jednání.
    Zboží dobře zabaleno a v udávané kvalitě.
    Díky
    LIBO Group s.r.o.

Perfektní komunikace, individuální instalace softwaru na zakoupený produkt dle mých požadavků. Maximální spokojenost, mohu doporučit.

Pohoda, nízké ceny

• Výborná komunikace, dobré ceny
    • Žádnou nevýhodu jsem nezaznamenal

• výhoda cena+wokna 11

• v obchodě jsem nakoupil vícekrát

maximální spokojenost s repas. počítačem i s novým tabletem

• zajímavý sortiment, přehledné stránky, dostupné ceny

První zkušenost - co nabízeli jsem objednal a také v plném rozsahu dostal.
    Takto by měl vypadat "obchodní vztah".

• Kvalitní nabídka: věcná, cen
    • Kvalitní a včasná dodávka, plně připraveného HW i SW.
    • Splnění přání zákazníka: dodávka na dobírku, dodržený čas dodávky, vystavení daňových dokladů v kontextu s požadavky zákazníka.
    • Dosud jsem žádnou nezaznamenal.

Nabídka i dodávka vyhověly mým představám co do kvality, času/termínů i ceny. Moje příní byla v kontextu nabídky splněna.

• Sortiment, cena, rychlost

Perfect

Rychlý nákup rychlé dodání spokojenost

• Kvalita neodpovídá popisu. Škráb na displeji a chybějící klávesa bez jakékoliv zmínky!
    • Špatná komunikace s obchodníkem
    • Nulový proklientský přístup

V dnešní době jsou na trhu rozhodně lepší dodavatelé repasované výpočetní techniky.
    Zbytek laptopů jsme si firmy nakonec objednali u jiného obchodníka s maximální spokojeností (cena, kvalita, proklientský přístup)
    Tera už nikdy více.

Reakce obchodu TERA.CZ

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, které si velice vážíme. Nicméně v tomto případě bohužel neevidujeme žádný problém. Na žádné z naší emailové adrese od Vás není žádná zpráva o nevyhovujícím notebooku, stejně tak ani na web chatu, na který nám mohou zákazníci psát. Na reklamaci notebook také nebyl zaslán. Je to zvlášťní, vzhledem k tomu, že Váš nákup se uskutečnil před několika měsíci. Kolegové se Vás po této reakci snažili kontaktovat, bohužel na Váš mobilní telefon se nelze dovolat. Věříme, že se Vám ale podaří spojit a veškeré nesrovnalosti vyřešíte. Na komunikaci se zákazníky si zakládáme stejně tak, jako na kvalitě našich výrobků, jak je ostatně vidět v dalších přízpěvcích od jiných zákazníků.

Váš tým Tera.cz

Perfektní obchod a super ceny

• dobrá komunikace

• Rychlost spolehlivé jednání

spokojenost

Sice jsem v obchodě nakonec nenakoupila, našla jsem levnější výrobek v jiném obchodě, přesto jsem byla s komunikací a vyřízením celé záležitosti max. spokojená. Po zrušení objednávky mi obchod okamžitě potvrdil storno a peníze vrátil do druhého dne zpět na účet. Určitě bych obchod mohla doporučit.

dobré ceny, rychlý obchod,

Rychlost,ochota řešit problémy

• dodávka do domu

• dobré ceny, široká možnost výběru, spokojenost
    • nevím