• Bohužel inzerují zboží , které nemají !!!

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

velice se omlouváme za komplikace. Tento gramofon se nám nějak špatně prokopíroval na web aniž bychom o tom věděli, poptávali jsme dostupnost ale bohužel dodavatel nám ji do dnes nedal vědět. Ještě jednou se Vám velice omlouváme.
    S pozdravem Veronika, Elektro Teichmanovi

nabízejí zboží, které nelze dodat

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Moc nás mrzí že jsme nemohli dodat Vámi vybranou varnou konvičku, nabídli jsme Vám ale od stejné značky jiný, podobný model, který jsme Vám nabídli o 1000Kč levněji než jinde na internetu. Mrzí nás, že i tak jsme nedokázali uspokojit Váš požadavek a doufáme, že příští objednávku hravě zvládneme. Veronika, Elektro Teichmanovi

Objednávka byla zrušena že strany obchodu, prý výrobek není na skladě u dodavatele

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

omlouváme se za nepříjemnosti, ale bohužel kráječ, který jste objednávali je opravdu momentálně nedostupný a bohužel nemám potvrzený žádný nový termín dodávky. Snad příští objednávku zvládneme obratem vyřídit k Vaší spokojenosti tak, jak je nám zvykem. Hezký den, Veronika, Elektro Teichmanovi.

Spokojený s nákupen nejsem, protože jsem si objednal zboží, které inzerují, že je skladem a po pár dnech napíšou, že se už nedodává. Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Dobrý den, moc se vám omlouváme, ale prostě se to někdy stane, že se na všechny nedostane. Produkt byl vyprodaný dříve, než se na eshopu stačila změnit skladová zásoba..... ta technika "o(

• Na svém webu uvádí zboží, které se již nevyrábí a obchod jej nemá skladem.

Nevěřte údajům na tomto webu

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

moc nás mrzí, že jsme nedokázali dodat Vámi objednanou pečící mísu Concept, na prodejně jsme měli skladem poslední kousek a ten se bohužel prodal den před Vaší objednávkou. Nestihli jsme tedy zboží stáhnout z e-shopu. Obratem jsme Vás o této nepříjemnosti informovali. Značka Concept bohužel s tímto modelem skončila a již další v brzké době neplánuje.
    Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti.
    S pozdravem Veronika, Elektro Teichmanovi.

• Dobré ceny.
    • Za cenu, za kterou jsem si zboží objednal ho nedodali. Nabídli mi ho o 20% dráž než prezentovali.

Nevěřím mu.

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Dobrý den, velice se omlouváme za nepříjemnosti. Sušící plato, které jste u nás objednal bohužel cenově stouplo aniž bychom o tom věděli a tak nám na e-shopu zůstala omylem původní cena o 30Kč nižší než byla nově v ceníku. Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti a komplikace.

• žádne
    • zboží nedodají
    • žádné vysvětlení
    • žádna informace proč

neobědnávat

Dobrý den Soňo,

mrzí nás, že jsme Vám zboží nedodali. Dne 8.1. jsme Vám psali, že bohužel Vámi objednané zboží již nebude a že Vaší objednávku stornujeme. Mrzí nás, že toto konkrétní zboží se již nevyrábí a doufáme, že příště se Vám zalíbí dostupné zboží. S pozdravem Elektro Teichmanovi.

• Nabizi zbozi, ktere nedokaze dodat.