• Nákup zboží aniž bych musela někam za nákupem cestovat. Bydlím na venkově.
    • Obava, aby zboží došlo v pořadku, popřípadě aby nebyl balík vykraden.

Velmi oceňují doporučení majitelky obchodu, které opravdu měla zájem, aby vyhověla mému požadavku na koupi vysavače na okna a doporučila mi
    prostřednictvím e-mailu náhradní výrobek stejné kvality za nižší cenu, protože mnou požadované zboží nebylo momentálně na skladě.

• Bohužel inzerují zboží , které nemají !!!

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

velice se omlouváme za komplikace. Tento gramofon se nám nějak špatně prokopíroval na web aniž bychom o tom věděli, poptávali jsme dostupnost ale bohužel dodavatel nám ji do dnes nedal vědět. Ještě jednou se Vám velice omlouváme.
    S pozdravem Veronika, Elektro Teichmanovi

• vstřícné jednání

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Moc děkujeme za kladnou recenzi. Každá taková to recenze je pro nás přínosem. Krásné dny, Veronika, Elektro Teichmanovi

nabízejí zboží, které nelze dodat

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Moc nás mrzí že jsme nemohli dodat Vámi vybranou varnou konvičku, nabídli jsme Vám ale od stejné značky jiný, podobný model, který jsme Vám nabídli o 1000Kč levněji než jinde na internetu. Mrzí nás, že i tak jsme nedokázali uspokojit Váš požadavek a doufáme, že příští objednávku hravě zvládneme. Veronika, Elektro Teichmanovi

Objednávka byla zrušena že strany obchodu, prý výrobek není na skladě u dodavatele

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

omlouváme se za nepříjemnosti, ale bohužel kráječ, který jste objednávali je opravdu momentálně nedostupný a bohužel nemám potvrzený žádný nový termín dodávky. Snad příští objednávku zvládneme obratem vyřídit k Vaší spokojenosti tak, jak je nám zvykem. Hezký den, Veronika, Elektro Teichmanovi.

Perfektni

V obchodě jsme nakoupili,protože požadované zboží bylo o hodně levnější než v jiných nabídkách,
    zkušenosti s obchodem velmi dobré,jenom dodací lhůta o trošku delší,ale to nám nevadilo,
    obchod doporučuji

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Moc děkujeme. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s nákupem a těšíme se na příští návštěvu. Veronika, Elektro Teichmanovi

• Dobrá komunikace, mohu vyzvednout na prodejně.

Doporučuji.

• Jsou velice ochotní, perfektní komunikace
    • neshledala jsem žádné

• Pohodlí z domova, spolehlivost.
    • Nevím o žádných.

Doporučuji.

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Dobrý den Agáto, mockrát děkujeme za Vaší recenzi, moc si toho vážíme. Přejeme mnoho štěstí a hlavně zdraví v novém roce a nádherné Vánoce. Veronika Elektro Teichmanovi

Spokojený s nákupen nejsem, protože jsem si objednal zboží, které inzerují, že je skladem a po pár dnech napíšou, že se už nedodává. Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Dobrý den, moc se vám omlouváme, ale prostě se to někdy stane, že se na všechny nedostane. Produkt byl vyprodaný dříve, než se na eshopu stačila změnit skladová zásoba..... ta technika "o(

• možnost vyzvednutí zboží v obchodě

Zboží na obrázku bylo znázorněno jinak, než jak vypadalo,ale za to mohl spíš výrobce, přesto prodávající komunikoval a spolupracoval, hledal jinou alternativu a je ochoten vrátit peníze, když ji nanašel.

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Děkujeme za kladnou recenzi a ještě jednou se omlouváme za komplikace. Krásný den Veronika, Elektro Teichmanovi

• Na svém webu uvádí zboží, které se již nevyrábí a obchod jej nemá skladem.

Nevěřte údajům na tomto webu

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

moc nás mrzí, že jsme nedokázali dodat Vámi objednanou pečící mísu Concept, na prodejně jsme měli skladem poslední kousek a ten se bohužel prodal den před Vaší objednávkou. Nestihli jsme tedy zboží stáhnout z e-shopu. Obratem jsme Vás o této nepříjemnosti informovali. Značka Concept bohužel s tímto modelem skončila a již další v brzké době neplánuje.
    Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti.
    S pozdravem Veronika, Elektro Teichmanovi.

• dostupnost výrobku, i když jinde ho nemají

příjemné jednání
    ochota
    zájem o zákazníka

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Dobrý den, Aňo, mockrát děkujeme za hodnocení obchodu. Je to pro nás veliká pocta a potěšení. Přejeme příjemný den.

• Dobré ceny.
    • Za cenu, za kterou jsem si zboží objednal ho nedodali. Nabídli mi ho o 20% dráž než prezentovali.

Nevěřím mu.

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Dobrý den, velice se omlouváme za nepříjemnosti. Sušící plato, které jste u nás objednal bohužel cenově stouplo aniž bychom o tom věděli a tak nám na e-shopu zůstala omylem původní cena o 30Kč nižší než byla nově v ceníku. Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti a komplikace.

• Osobní, telefonická komunikace, možnost zodpovězení dotazů

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Moc děkujeme, přejeme vám hodně zdraví.
    Elektro Teichmanovi

• - inzerují skvělé ceny na zboží které NEMAJÍ SKLADEM!!!

V případě objednávky čekáte jestli vůbec dodají....!!!

Reakce obchodu Elektro Teichmanovi

Dobrý den Edo. Děkujeme za vaší recenzi. Bohužel nevíme o kterém druhu zboží mluvíte a ani na váš login neevidujeme došlou objednávku, nebo dotaz na zboží. Nicméně v žádném eshopu nemůžete mít vše skladem. Důležitou funkcí eshopů je také služba informační. Karta zboží slouží v prvé řadě k informaci o výrobku, která je důležitá pro porovnání s jinými druhy zboží. Dále tam naleznete info o ceně a také momentální skladové dostupnosti. Pokud skladem není, poptáváme dostupnost u dodavatelů a výrobců, což může trvat několik dní. Bohužel se někdy stane, že vámi poptávané zboží je už doprodané a tudíž ho nemůžete nakoupit. V každém takovém případě neprodleně zákazníka informujeme o vzniklé situaci a v případě potřeby objednávku stornujeme. Omlouváme se za vzniklou situaci a jako kompenzaci vám nabízíme 5% slevu na nákup zboží na našem kamenném obchodě kde máme všechno vystavené zboží skladem.
    S pozdravem Pepa - Elektro Teichmanovi

• žádne
    • zboží nedodají
    • žádné vysvětlení
    • žádna informace proč

neobědnávat

Dobrý den Soňo,

mrzí nás, že jsme Vám zboží nedodali. Dne 8.1. jsme Vám psali, že bohužel Vámi objednané zboží již nebude a že Vaší objednávku stornujeme. Mrzí nás, že toto konkrétní zboží se již nevyrábí a doufáme, že příště se Vám zalíbí dostupné zboží. S pozdravem Elektro Teichmanovi.

• Měl zboží které jinde nebylo.
    • Nevím.

Vše v pořádku. Děkuji.