objednané zboží najednou neměli a tím pádem ani nedorazilo

Zboží objednáno v pondělí 21. 8. před polednem, zboží mělo být tedy doručeno v úterý. Na zboží jsem spěchala, zvolila jsem tedy platbu na dobírku, abych nezdržovala odeslání čekáním na připsání peněz na účet (obchod nenabízí platbu online). V úterý dopoledne přešla objednávka do stavu vyřizuje se. Na můj e-mail odpověděl prodejce s tím, že Česká pošta si vyzvedávala v pondělí balíčky o hodinu dříve než je běžné. Zboží dorazilo ve čtvrtek, ačkoli se jednalo o Balík do ruky. Prodejci jsem napsala, jak je možné, že je objednávka takto zpožděná a žádala kompenzaci. Bylo mi sděleno, že pokud nejsem s objednávkou spokojena, mohu ji v zákonné lhůtě vrátit.

• Bohužel vzhled zboží neodpovídal fotografii na webu. Krátké rukávy místo dlouhých a kratší střih než na fotce.

Je to více jak 12dní co jsem své zboží převodem zaplatila, i jsem zaslala zprávu s ofoceným převodem a stále nemám jak zboží, tak ani žádnou odezvu. Jsem velice zklamaná a sama sem zvědavá, jak vše dopadne!
    Objednávala jsem poprvé a naposledy.

Ačkoli je inzerována rychlá dodávka, čekala jsem týden, než jsem objednávku zrušila.
    Na uvedeném telefonním čísle hlasová schránka, na můj mail neodpovězeno.

• Rychlá dodávka zboží
    • Zboží absolutně neodpovídalo velikosti. Podprsenky 85E mají být košíčky 5. Ve vašem obchodě je toto číslo sotva velikost 4. Tato chyba mně stála dalších 117 korun za poslání balíku zpět.

Zcestné číslování zboží

• oblečení vypadalo jinak než na fotkách

• nekvalitní zboží za vysoké ceny

• objednala jsem si legíny vel. XL a jsou mi krátke ale na břicho velké a to mám 177 cm to jsem si měla asi objednat XXXL aby byly pro mě.

nevím,,,, ale na sebe si raději už nic kupovat - objednávat nebudu.

• zboží zřejmě neprošlo kontrolou, objednala jsem si tričko pro těhotné, které bych hodnotila jako spíše dražší, ale na viditelném místě (u krku) bylo viditelně na první pohled rozpárané, takže velké zklamání, jedná se o pružné nitě, které bez overlocku těžko člověk kvalitně zašije

nákup v kamenném obchodě má výhodu právě v možnosti prohlídky zboží, internet sice nabízí možnost vrácení nebo reklamace, ale s tím už jsou spojeny další náklady a čekání

• Téměř vše pro nastávající maminky..
    • Dodací lhůta..!!

V žádném případě neplaťte nic dopředu..!

Reakce obchodu Tehotenske-zbozi.cz

Dobrý den Vážená zákaznice od 7.3. do 16.3. máme dovolenou. Tuto informaci máme uvedenou na našich stránkách. Objednané zboží Vám dorazí v průběhu následujícího týdne.

Objednala jsem si nekolik baleni spodniho pradla a predpokladala jsem, ze kazde baleni obsahuje vice kusu, jak uvadeji na strankach. Bohuzel vse prislo po jednom kusu, tim se mi pradlo dost prodrazilo. Volala jsem tedy do obchodu, abych se presvedcila, zda nedoslo k omylu, ale ze strany prodavajici absolutni neochota se nejak rozumne domluvit nebo uznat nefer obchodni jednani. Coz me mrzi s pradlem jsem jinak spokojena .

• špatně značené velikosti, po přeměření nepasuje velikost nejméně o dvě čísla

Jeden kus zboží měl na přední straně díru - musela jsem zašívat!, župan po vyprání "pelichá".

• Zboží moc ne sedí chtělo to vyzkoušet.

Jedině v kamenem obchodě,oblečeni člověk musí vyzkoušet.

Reakce obchodu Tehotenske-zbozi.cz

Dobrý den, Vážená zákaznice. Určitě se může stát, že Vám oblečení nebude sedět aproto Vám dáváme možnost první výměny, kterou o nás odesíláme zdarma.

• Nižší cena než v kamenném obchodě.
    • Velký výběr a dobrá kvalita.
    • Velké rozdíly v udávané velikosti dle vaší rozměrové tabulky. I když jsem si podle svých naměřených velikostí raději objednala o číslo menší dle doporučení známé, která měla s vaším obchodem úplně stejnou zkušenost, i přesto mi přišlo zboží minimálně o dvě čísla větší než je moje velikost. :)

Až na problém s velikostí (a mám jen jednu zkušenost) je váš obchod dobrý a kvalita objednaného zboží mě velice a příjemně překvapila. A věřím, že až mi dorazí vyměněné zboží, budu spokojená.

• rychle doruceni
    • nekomunikuji

po navraceni zbozi vratili penize jen za jednu polozku, na upozroneni a zadost o provereni vratky za druhou polozku a me nekolikate upozorneni neodpovidaji,ani nezvedaji telefony... kdyby nedoslo k tomuto obchod bych doporucila...

Reakce obchodu Tehotenske-zbozi.cz

moc se omlouváme, ale z důvodu vánoc jsme nestihli tuto věc vyřešit.
    Ještě jednou se moc omlouváme.

• zboží vypadá jinak než na obrázku

nedoporučuji obchod ostatním. zboží nevypadalo jako na fotce.

Reakce obchodu Tehotenske-zbozi.cz

bohužel nevíme o jaký konkrétní produkt se jedná.
    Snažíme se maximálně zdokumentovat, několika fotografiemi a popisem, barvu a provedení produktů.
    Pokud byste nebyla se zbožím spokojena, vždy ho rádi vyměníme nebo vrátíme peníze, tak jak to děláme vždy.

• rychlé dodání zboží
    • oblečení nevyhovující pro těhotné, špatná velikost

• rychlost dodání, možnost výměny nebo vrácení zboží (zboží jsem vracela z důvodu špatné velikosti, náhradní zatím nedorazilo.)
    • jako každý internetový obchod nelze zboží pořádně prohlédnout, osahat a vyzkoušet. Také barevnost se může jevit jiná.

dobrý, rychlý nákup, pokud je možnost výměny nebo vrácení