Oblečení super, noční košile a tepláky úžasný a velikosti sedí. Trošku u džín horší, jsou malinko větší ale předpokládám že do nich dorostu. Ale dám zkrátit nohavice. Moc dlouhé. A tričko je zklamání. Je krátký.

Výběr
    Rychlé dodání
    Dobrá komunikace

objednané zboží najednou neměli a tím pádem ani nedorazilo

Zboží přišlo rychle

• Rychlé dodání, super komunikace

Zboží odpovídá popisu, velikostně sedí perfektně. Doporučuji!

• Rychle dodani, i ted v dobe vanocniho chaosu,vse bylo na sklade, velka spokojenost.Objednavala.jsem v obchode 2x. Palec nahoru.:) Doporucuji

Zboží objednáno v pondělí 21. 8. před polednem, zboží mělo být tedy doručeno v úterý. Na zboží jsem spěchala, zvolila jsem tedy platbu na dobírku, abych nezdržovala odeslání čekáním na připsání peněz na účet (obchod nenabízí platbu online). V úterý dopoledne přešla objednávka do stavu vyřizuje se. Na můj e-mail odpověděl prodejce s tím, že Česká pošta si vyzvedávala v pondělí balíčky o hodinu dříve než je běžné. Zboží dorazilo ve čtvrtek, ačkoli se jednalo o Balík do ruky. Prodejci jsem napsala, jak je možné, že je objednávka takto zpožděná a žádala kompenzaci. Bylo mi sděleno, že pokud nejsem s objednávkou spokojena, mohu ji v zákonné lhůtě vrátit.

• Vymena nebo vraceni zbozi

• Bohužel vzhled zboží neodpovídal fotografii na webu. Krátké rukávy místo dlouhých a kratší střih než na fotce.

• Přiložen formulář pro případné vrácení/výměnu zboží ve 14ti denní lhůtě
    • Část zboží jsem vracela, absolutně bez problémů

Je to více jak 12dní co jsem své zboží převodem zaplatila, i jsem zaslala zprávu s ofoceným převodem a stále nemám jak zboží, tak ani žádnou odezvu. Jsem velice zklamaná a sama sem zvědavá, jak vše dopadne!
    Objednávala jsem poprvé a naposledy.

• Rychlá komunikace , zboží jsem měnila za větší velikost , naprosto bez problému a ve velice krátkém čase . Zboží odpovídalo popisu , kvalita velmi dobrá

Velká spokojenost

Konečně pěkné těhotenské oblečení. Určitě zde ještě něco nakoupim. Ocenila bych v nabídce i těhotenské kraťasy a tříčtvrťáky.

• Kvalita,rychlost

Super

• rychlost dodání

Po objednani velmi rychle dodano.

• rychlé doručení a reklamace

• komunikace, rychlost dodání zboží

• kvalita a rychlost

• Rychlost, kvalita

Mohu doporučit těhotenské i kojenecké zboží, je kvalitní