• Dobrá cena
    • zboží, co je jinde hůře k sehnání

• Minimální komunikace.Do ted nevim ,kdy zboží dorazí.
    • Platba,jen předem.

Trochu jsem se bál zaplatit dopředu ale příčníky dorazily v naprostém pořádku 3 dny po odeslání platby.

Skvělá komunikace s obchodem
    rychlé a 100 % jednání :)

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a napsání přívětivého hodnocení. Těší nás, že zmiňujete skvělou komunikaci s pí Janou Todićovou a rychlé dodání. Vaše hodnocení je velmi užitečné i pro naše nové zákazníky.

Přejeme Vám mnoho úžasných výletů s Vaším aerodynamickým střešním nosičem Thule WingBar EVO.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a udělení super recenze. Jsme velmi rádi, že jste naprosto spokojený s Vaším mini adaptérem a neschledáváte žádná negativa. To je přesně to, oč nám jde. Vaše spokojenost jistě potěší i naše nové zákazníky.

• vyber
    • ceny

Shanel jsem pricniky na OCT 4 Combi - tady meli za rozumnou cenou a na webu i video s montazi. Vse slo hladce a rychle, za sebe mohu jen doporucit.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a sepsání pozitivního hodnocení. Oceňujeme, že zmiňujete rychlost dopravy a širokou nabídku produktů za nízké ceny. Vaše hodnocení potěšilo nejen nás, ale jistě je přínosné i pro naše nové zákazníky.

Přejeme Vám hodně příjemných dovolených s Vaším novým střešním nosičem G3 Clop infinity .

• rychle a kvalitně

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám, že jste si udělal čas a podělil se s námi o Vaši TOP recenzi. Těší nás, že jste spokojený s vysokou kvalitou nosiče a rychlou dopravou. Vaše recenze je velmi nápomocná při rozhodování u našich nových zákazníků.

Přejeme Vám spoustu krásných výletů s Vaším novým střešním nosičem F.LLI Menabo Sherman.

Váš tým Rameder

Chyba v obsahu dodávky, řešena telefonicky, přístup perfektní, snad dorazí chybná součást.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a udělení skvělého hodnocení za telefonickou podporu a přívětivý přístup.
    Chybějící díly jsme u výrobce neprodleně poptali. V období Vánoc až do 10.01.2022 však měl výrobce G3 závodní volno.
    Dodání k nám na sklad G3 avizuje 16.01.2022. U Vaší náhradní objednávky jsem Vám již nastavila rychlejší dopravu.
    Děkujeme za Vaši trpělivost a důvěru. :-)

Kvalita a cena super.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a sepsání krásné recenze. Jsme velmi rádi, že jste spokojený s vysokou kvalitou a nízkou cenou.
    Vaše recenze napomůže našim novým zákazníkům.

Přejeme Vám mnoho báječných dovolených s Vaším ocelovým střešním nosičem G3 Clop steel.

Těšíme se na Vaši příští návštěvu online shopu a do nového roku Vám přejeme štěstí a pevné zdraví

Váš tým Rameder

• Zboží, které jsem nenašel v žádném internetovém obchodě. Velmi rychlé doručení vzhledem k tomu, že vše bylo zaslané z Německa.
    • Zboží na nejnovější modely aut.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a napsání báječně obsáhlého hodnocení.

Těší nás, že zmiňujete, že jsme jediní prodejci, kteří Vám mohli pomoci, že chválíte náš široký výběr produktů pro nejnovější modely aut a jste velmi spokojený i s rychlou dopravu. Vaše recenze je velmi cenná nejen pro nás, ale i pro naše nové zákazníky.

Přejeme Vám hodně spokojených výletů s Vaším aerodynamickým střešním nosičem G3 Clop airflow.

na jedničku

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a udělení jedničkové recenze. Jsme velmi rádi, že jste velmi spokojený s celkovým průběhem objednávky.
    Vaše recenze je velmi užitečná i pro naše nové zákazníky.

Střešní nosiče značky Thule mají prvotřídní kvalitu. Věříme, že zakoupený nosič Thule SquareBar Vám bude dlouho dobře sloužit.

Těšíme se na Vaši příští návštěvu online shopu.

S přáním zdravého a šťastného nového roku

• Bezvadná komunikace, rychlé dodání

Vážená zákaznice,

děkujeme za Váš čas a sepsání krásné recenze. Jsme velmi rádi, že jste velmi spokojená s bezvadnou komunikací a rychlým dodáním. Vaše doporučení jistě napomůže i našim novým zákazníkům.

Přejeme Vám mnoho krásných dovolených s Vaším aerodynamickým střešním nosičem G3 Clop airflow.

Váš tým Rameder

• Super jednani, ac jde o nemecky obchod a mel jsem obavy s platby predem, vse probehlo na jednicku.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a udělení krásného hodnocení. Těší nás, že jste do nás vložil Vaši důvěru a náš zákaznický servis a celkový průběh objednávky hodnotíte jako "super". Důvěra a spokojenost našich zákazníků je naší prioritou. Vaše hodnocení napomáhá při rozhodnování našim novým zákazníkům.

Přejeme Vám hodně báječných výletů s Vaším novým střešním nosičem G3 Clop infinity.

Váš tým Rameder

vše bez problému a rychle

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a sepsání pozitivní recenze. Jsme velmi rádi, že jste velmi spokojený s celkovým průběhem objednávky.
    To je náš cíl. Vaše doporučení jistě napomůže i našim novým zákazníkům.

Přejeme Vám mnoho báječných dovolených s Vaším aerodynamickým střešním nosičem G3 Clop airflow.

• Rychlé doručení

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a sepsání skvělého hodnocení. Jsme velmi rádi, že jako plus uvádíte rychlé doručení.
    Vaše doporučení je pro nás milou odměnou a jistě je nápomocné i pro naše nové zákazníky.

Přejeme Vám mnoho báječných dovolených s Vaším novým střešním nosičem G3 Clop steel.

Váš tým Rameder

• Perfektní komunikace s obchodem jak mail , tak telefon , velká ochota .
    • Doručení UPS , jednou zavoláji že doporučují , podruhé ne a nechají cizí osobě , mě dopadlo vždy dobře , ale zavolat před doporučením by kuryrni služba mohla , není to minus obchodu , ale dorucovaci sluzby.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám, že jste se s námi podělil o krásně podrobnou recenzi. Je nám potěšením, že jako plus uvádíte ochotu a perfektní komunikaci s naší zákaznickou podporou ať už přes e-mail či telefonicky a že chválíte i rychlou dopravu prostřednictvím UPS. Bohužel jednání konkrétního řidiče u UPS nemůžeme ovlivnit, proto jsme rádi, že situaci chápete. Vaše spokojenost je přesně to, oč usilujeme a Vaše doporučení určitě napomůže při rozhodování našim novým zákazníkům.

Přejeme Vám spoustu báječným výletů s novým tažným zařízením GDW pro Vaši Ladu NIVA.

Bez problemu

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a sepsání báječné recenze. Těší nás, že jste velmi spokojený s celkovým průběhem objednávky. To je ideální stav. Vaše doporučení je pro nás milou odměnou a je jistě užitečné i pro naše nové zákazníky.

Přejeme Vám hodně spokojenosti s Vaším novým střešním nosičem G3 Clop infinity.

Váš tým Rameder

• Obchod zboží doporučil, včetně odkazů.

Obchod zajistil kompletní servis

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a udělení pozitivního hodnocení. Jsme velmi rádi, že náš online shop doporučujete a chválíte náš zákaznický servis.
    Vaše hodnocení je pro nás nejen krásnou zpětnou vazbou, ale jistě napomůže při rozhodování našim novým zákazníkům.

• Skvělý obchod

Vřele doporučuji rychlá komunikace, superrychlé dodání,dobře zabalené mohu jen doporučit

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a sepsání krásné recenze. Těší nás, že chválíte rychlou komunikaci s naším zákaznickým servisem, superrychlé dodání a dobře zabalené zboží. Vaše doporučení je pro nás milou odměnou a je jistě užitečné i pro naše nové zákazníky.

Přejeme Vám hodně spokojenosti s Vaším novým aerodynamitckým střešním nosičem Thule WingBar EVO.

Váš tým Rameder

• Obchod komunikuje, pokud je něco špatně. Poradí, i když je chyba na mé straně.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a udělení vynikajícího hodnocení. Jsme velmi rádi, že náš online shop doporučujete a chválíte dobrou komunikaci s naší kolegyní. Vaše spokojenost je našim cílem. Jsme zde pro Vás a vždy Vám rádi pomůžeme před nákupem i po nákupu.