• zakoupeno v Tažné Rameder před 4 týdny

• včasné doručení

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám, že jste si udělal čas a podělil se s námi o kladnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste spokojený s rychlostí dodání.
    Přejeme Vám krásnou dovolenou s Vaším novým střešním nosičem G3 Clop steel.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 1 měsícem

• Funguje jak má.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám, že jste si našel chvilku času a udělil nám pozitivní recenzi.
    Těší nás, že jste s celkovým průběhem objednávky spokojený.
    Přejeme Vám mnoho radosti z Vašeho nového střešního nosiče G3 Clop infinity.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 1 měsícem

• Výborná komunikace
    • Bonus za registraci do zákaznického programu
    • Cena zboží
    • Nejedná se o nevýhodu obchodu ale jde spíše o nesrovnalost při doručování (nevím jestli jen v tomto konkrétním případě nebo zda je služba takto nastavena) - při doručování mě kurýr telefonicky nekontaktoval a informace o doručování zásilky byly v aplikaci v tu dobu neaktualizované. To, že byl v místě bydliště někdo zastižen, byla víceméně náhoda.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a sepsání krásného hodnocení. Těší nás, že jste spokojený s cenou zboží, rychlou dopravou a komunikací s naší infolinkou. Bohužel kurýři dopředu nekontaktují a je třeba sledovat zásilku online.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 2 měsíci

• Výběr,ceny, rychlost dodání.

Výborná práce.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste se s námi podělil o skvělou recenzi. Jsme moc rádi, že jste spokojený s širokým výběrem našeho sortimentu, s našimi nízkými cenami a že kladně hodnotíte i rychlost dodání.

Přejeme Vám mnoho báječných výletů s Vaším novým střešním nosičem Menabo Tiger a těšíme se na Vaši příští návštěvu online shopu.

• dobrá cena

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a udělení vynikajícího hodnocení. Těší nás, že jste pro Váš nákup vybral náš online shop, že jste spokojený s našimi cenami a dodání proběhlo rychle dle Vašich představ.

Přejeme Vám hodně radosti s Vaším novým střešním nosičem G3 Clop infinity.

• Skvělá komunikace
    • Krátké dodací lhůty
    • Kvalitní produkty

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si udělal čas a sepsal pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, že kladně hodnotíte komunikaci se zákaznickým servisem, rychlé dodání a kvalitu našich produktů. Vaše zpětná vazba je pro nás milou odměnou. Věříme, že Vaše informace ocení i budoucí zákazníci.

Přejeme Vám mnoho spokojenosti s Vaším novým tažným zařízením Westfalia.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 2 měsíci

• Dobrá komunikace, vše v pořádku

Vážená zákaznice,

děkujeme Vám za Váš čas a za udělení kladného hodnocení. Těší nás, že objednávka proběhla kompletně v pořádku a kladně hodnotíte i dobrou komunikaci zákaznického servisu.

Přejeme Vám mnoho báječných výletů s Vaším novým střešním nosičem G3 Clop.

• Rychle doruceni, super komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas a sepsání skvělé recenze. Jsme velmi rádi, že dodání proběhlo rychle a zákaznický servis Vám byl maximálně nápomocný. Vaše spokojenost je pro nás nejkrásnější odměnou.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 3 měsíci

velmi stroha komunikace, ale vse rychle doruceno

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za udělení vynikajícího hodnocení. Těší nás, že Vám byl střešní nosič rychle doručen.

Do nového roku Vám přejeme pevné zdraví a těšíme se na Vaši příští návštěvu online shopu.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 5 měsíci

Bezproblémový dovoz.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Váš čas a sepsání krásné recenze. Je skvělé, že Vaši objednávku hodnotíte kladně a dodání proběhlo bezproblémově.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 6 měsíci

Zboží nedorazilo, poškozený a prázdný obal, v žádném případě už s vámi nechci nic společného !!!!!!!!!!!!!!!

Vážený zákazníku,

Vaše hodnocení nás velmi mrzí. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.

Vaši reklamaci jsme začali neprodleně řešit již v den, kdy jste nám napsal. Přepravce Vám sice předem nahlásil poškození obalu, neuvedl však, že se zboží cestou ztratilo. Vaše prohlášení o nedodání zboží jsme přepravci zaslali obratem.

Abyste nemusel zbytečně čekat, než se reklamace vyřeší, navrhnuli jsme Vám objednat zásilku znovu s jiným přepravcem. To jste učinil a zásilka Vám již byla úspěšně doručena dne 29.09.2020.

Dle našeho telefonického hovoru již máte střešní nosič namontovaný a vše klaplo na jedničku.

Děkujeme za Vaši trpělivost a přízeň.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 7 měsíci

• Vzhledem k výchozímu místu expedice až překvapivě rychlé dodání zboží.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za udělení kladného hodnocení. Usilujeme o spokojenost našich zákazníků, proto nás těší, že zmiňujete rychlost dodání.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 7 měsíci

• Výběr, poměrně jednoduché vyhledání hledaného produktu.
    • Vyšší náklady za dopravu při vrácení zboží.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za sepsání pozitivní recenze. Jsme rádi, že zmiňujete snadnou orientaci při vyhledání správného produktu.
    Při objednání nabízíme dopravu zdarma, při vrácení hradí náklady zákazník.

rychlost, informovanost

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Váš čas a udělení vynikajícího hodnocení. Těší nás, že hodnotíte kladně informovanost zákaznického servisu a rychlost dodání.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 8 měsíci

• rychlost vyřízení

Dobrý obchod.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za sepsání skvělého doporučení. Vaše recenze je pro nás krásnou odměnou.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 10 měsíci

• šíře sortimentu
    • rozumná cena
    • návody ke stažení
    • přehlené vyhledávání
    • doprava DHL
    • balení dílů - otloukají se o sebe

Celkem spokojenost

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za udělení báječného hodnocení. Těší nás, že jste spokojený s přehledností našeho online shopu a že kladně hodnotíte i dostupnost návodů online, široký výběr v sortimentu a dobrou cenu. Rádi bychom dodatečně zmínili, že doprava u nás je ZDARMA.

Je nám líto, že nejste spokojený s dopravcem DPD a časem dodání v 10:45 hodin.
    Pokud došlo k odření dílů, ať už vlivem balení či přepravou, prosím, o zaslání fotografie na e-mail: info@tazne-rameder.cz. Situaci budeme řešit.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 10 měsíci

• Vyborna cena typovych elektroinstalaci pro tazne
    • Delka dodaci lhuty. Zbozi mi prislo za tyden. Nikde totiz nepisou, ze produkt je skladem v zapadni casti Nemecka a ne v CR ! Takze 4 pracovni dny trvalo doruceni a ne 2-3 dny jak ma obchod avizovane.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za sepsání zpětné vazby. Jsme rádi, že jste spokojený s vynikající cenou typových elektroinstalací. Nabízíme totiž záruku nejlepší ceny a navíc jako jediný prodejce v ČR dodáváme zdarma, tudíž i v této oblasti jste u nás ušetřil.

Dodání běžně probíhá 2-3 pracovní dny (sklad ve vých. Munschwitzu viz. Impressum). Bohužel aktuální situace Covid-19 zasáhla veškeré dopravce. Museli uzpůsobit provoz a zpřísnit hygienické standardy, proto došlo i přes veškeré úsilí ke zpožděnému dodání. Vznilá situace nás mrzí, bohužel ji však nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za Vaše pochopení.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 1 rokem

V podstatě všechno v pohodě, akorát při dotazu na odsouhlasení kompatibility produktu jsem čekal 7 dní. Trochu moc, přitom by stačilo foto u produktu. (jednalo se o relé blikače, ale zrovna u tohoto typu foto konektorů chybělo).

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za udělení kladného hodnocení. Jsme rádi, že jste v podstatě spokojený. V době velikonočních svátků byl zákaznický servis plně vytížen a i přes veškeré úsilí došlo výjmečně u technických dotazů ke zpožděnému zpracování.
    Relé blinkru, které jste zakoupil, je na našem online shopu vyobrazeno.

• zakoupeno v Tažné Rameder před 1 rokem

Protože se můj nákup týkal výrobku na typovou verzi vozidla původně vyrobeného pro americký trh a na českém trhu není zcela běžný, zvolil jsem ještě před uskutečněním objednávky telefonickou konzultaci. Rozhovor vedený se zástupkyní prodejce probíhal na skvělé odborné úrovni a bylo mi doporučeno jak můj problém řešit. Paní skutečně věděla o čem mluví a na rozdíl od konkurenčních dodavatelů jsem si vyslechl reálné doporučení. Zkoušel jsem nejdříve díl závěsného zařízení poptat u autorizovaného prodejce poskytující servis a dodávku náhradních dílů na můj vůz, ale tudy cesta nevedla což nebylo zase až tak překvapující, víceméně jsem tento výsledek čekal již od první konverzace se zástupcem servisu. Přistoupil jsem k variantě nákupu u prodejce REMEDER. Ač mě paní upozornila na skutečnost, že výrobek tzv. druhovýroby se může v některých detailech mírně od originálního zařízení lišit a může být montáž mírně složitější, tak výrobek byl namontován bez jakých koliv problémů. Za což prodejci velmi děkuji. Závěrem, výhodou tohoto obchodu je technická informovanost o výrobcích jež prodávají a to na vysoké úrovni. Dále velmi příjemné a slušné jednání, spojené s velmi příznivou cenou a skutečně potěšující dobou dodání. Toto vše je kombinace skutečností, že při nákupu tažného zařízení je REMEDER zcela jasným řešením. Všem zákazníkům vřele doporučuji.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Váš čas a sepsání obsáhlé recenze. Je nám milou odměnou, že jste velmi spokojený nejen s rychlostí dodání a kvalitou tažného zařízení, které dokonale pasuje, ale i s odborným poradenstvím, které poskytuje náš zákaznický servis.

Rychle, spolehlive.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za sepsání kladné recenze. Jsme rádi, že jste spokojený s našimi službami a rychlostí dodání.