• Zboží odesílání z Německa

O týdnu od zaplacení mi přišla akorát faktura a žádné info, že by bylo zboží předáno dopravci. Jedná se asi o českou mutaci německého obchodu. Toho jsem si předtím nevšiml. Za podobné peníze to lze koupit i u nás a mám to na druhý den doma.

Informační maily chodí v cizím jazyce ač je doména eshopu CZ . Po 6 dnech zboží stále nemám. Neustále posunují termín dodání.

Zoufalý dopravce

Špatná komunikace, zboží neví kde je, typový list chybí.
    Na zboží čekaly dva týdne.

• Minimální komunikace.Do ted nevim ,kdy zboží dorazí.
    • Platba,jen předem.
  • Upřednosťují pouze platbu předem.

Reakce obchodu Tažné Rameder

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás velmi mrzí. Zaslání na dobírku nemáme v nabídce. Platbou předem předcházíme nepřevzetí zboží zákazníkem. Zboží zasíláme z našich německých skladů ZDARMA v rámci celé ČR.

Většina zákazníků si u nás objednává na základě vynikajících recenzí nebo doporučení známých. Zákazníci, kteří obvykle platí na dobírku nám udělují výborná hodnocení nejen na Heurece, ale i na dalších známých a spolehlivých hodnotících portálech jako:

Na Vaše přání jsme objednávku obratem zrušili. Třeba nám dáte šanci příště. :-)

Váš tým Rameder

Zboží nedorazilo, poškozený a prázdný obal, v žádném případě už s vámi nechci nic společného !!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Tažné Rameder

Vážený zákazníku,

Vaše hodnocení nás velmi mrzí. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.

Vaši reklamaci jsme začali neprodleně řešit již v den, kdy jste nám napsal. Přepravce Vám sice předem nahlásil poškození obalu, neuvedl však, že se zboží cestou ztratilo. Vaše prohlášení o nedodání zboží jsme přepravci zaslali obratem.

Abyste nemusel zbytečně čekat, než se reklamace vyřeší, navrhnuli jsme Vám objednat zásilku znovu s jiným přepravcem. To jste učinil a zásilka Vám již byla úspěšně doručena dne 29.09.2020.

Dle našeho telefonického hovoru již máte střešní nosič namontovaný a vše klaplo na jedničku.

Děkujeme za Vaši trpělivost a přízeň.

Váš tým Rameder