I já jsem odeslala nemalou částku peněz a dodnes čekám (přes dva měsíce) na své zboží. Pan Černý nekomunikuje, neodpovídá na emaily, telefonní číslo je neustále obsazené. pondělí budu kontaktovart ČOI

• 0%

Kto bol ešte oklamany strankou tattoo-store.cz. Spojme sa a podajme trestne oznamenie, nech neokrada dalej ludi!!Takisto som si objednala tovar, zaplatila bankovym prevodom a doteraz ziadna odpoved, ani na e-mail, telefon stale obsadeny..ludia urcite odtial nic neobjednavajte, je to podvod!!Nedajte sa oklamat!!

• Marně čekám na zaplacené zboží, obchod nekomunikuje.

Nedoporučuji.

• Nič
    • Všetko.. Nikdy viac, naletela som. Cez dva mesiace nemám komplet objednávku a pritom mi pán Černý po cca mesiaci od objednania povedal že tovar má už u seba a čaká len na zadržané anestetikum na colnici. Stroj prišiel vporiadku no bojím sa čo príde ak by sa pokazil. Vážený pán cca mesiac nezdvíha telefón a nereaguje na mail. Nedodal 3 farby a kališky na farbu v hodnote cca 100e. Ale oproti tomu keď náhodou odíde stroj to je už nič. Takéto jednanie a komunikáciu som ešte nezažila. Neodporúčam...

Komunikoval na úrovni len keď sa jednalo o prevedenie peňazí na jeho účet.. 1000e mu stálo za zdvihnutie telefónu.. teraz ani obraz ani zvuk.. ja by som sa hanbila na jeho mieste.

• -žádná komunikace

Rozhodně nedoporučuji, zaplatila jsem za objednané zboží a prodejce ani neposlal faktru, ani nereaguje na maily. Za mě NE.

• Žádné
    • Dlouhá čekací doba
    • Žádná faktura o zaplacení
    • Nezvedá telefon

Stránky na prd.Člověk který akutne potřebuje materiál by musel lidem říkat ať počkají cca rok než jim dojde materiál?Docela směšné nemyslíte?

• Objednávka nedoručena dva měsíce!! Na emaily žádná odpověď.

NEDOPORUČUJI!

• Zboží nedoručeno a peníze nevráceny!

po lhůtě 30 dní stále nic...předávám ČOI i policii

• Objednala jsem zboží a hned zaplatila. Od té doby žádná rekace... telefon stále hluchý nebo obsazený. Na e-mail žádná reakce. Předávám policii.

Žádám ostatní co dopadli podobně jako já, ozvěte se mi na [email protected] Budu podávat trestní oznámení na policii. Už jsem o tom předběžně mluvila se známým co tyhle věci u policie řeší. Přece nenecháme tohoto člověka dál beztrestně okrádat další lidi...

• Zajímavé zboží
    • Žádná komunikace (Email, mobil)
    • Žádná faktura po odeslání platby

Dne 16.07.2015 v 19:27 jsem objednal na tattoo-store objenávku v hodnotě 2049 Kč. Platbu jsem proveld ještě ten den v 19:31 pomocí ComGate platby.
    Stále se snažím od pana Černého dostat fakturu nebo aspoň email o tom že platbu obdržel ale stále nic. Komunuikace zde není žádná.
    Zbývá ještě cca 10 dní než vyprší dodací lhůta 30 prac. dní.
    Tak se uvidí.

• 50% úspěchu
    • nulová komunikace

objednal jsem si tetovaci sadu na dobirku, psali ze do 30 dnu bude sada u me....objednaval jsem ve ctvrtek v 5:00 a v patek kolem 11 hodiny stal pred barakem kuryr s tetovaci sadou . maximalni spokojenost....jenze.....objednal jsem dalsi dve objednavky barev a pod....chtel po me platbu predem na ucet...to jsem udelal zhruba po pul hodine od prijeti obou mailu a hle....je to mesic a pul a baliky nikdy, nekolik emailu bez odpovedi....ob den volam na linku a ta je hlucha....
    ctu zde ze plno lidi nakonec dosahlo sveho, ale ja uz ztratil dost nadeji, jestli mi to prijde, tak dam vedet
    mejte se ! :)

• vyhovujuca cena
    • cakam uz 4 mesiace na zbytok potrebneho tovaru a nikdo somnou nekomunikuje, neodpisuje.
    • Som sklamana :( co je skoda lebo stale nemam to vo som zaplatila

Cele zle

• - všechno, naprosto NEDOPORUČUJI

Barvy jsem objednávala někdy kolem 20. dubna. Okamžitě mi přišly údaje k platbě, kterou jsem ihned provedla....barvy přišly dnes po více než dvou měsících, když už jsem s nimi ani nepočítala a ještě ke všemu jiný než jsem chtěla...vzhledem k domluvě (resp. její nemožnosti) to už nebudu řešit. Měsíc jsem se snažila dovolat na uvedené telefonní číslo na webu, opakovaně posílala emaily a nic platné.

• 16.4.15 objednáno a dnes máme 8.6.15 a stále nic
    • 5 emailu na veškeré adresy, bez odpovědi
    • 6x telefonát bez odezvy
    • 2x kontaktní formulář, také bez odezvy
    • Zaplaceno hned při objednání a veškeré zboží skladem ale ke mě stále nic nedorazilo!!!!

Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!
    Nikdo nehodlá komunikovat.
    Dobré recenze jsou falešné!!!!!!!

Dobrý den pane Václav, tak to máte nejspíše štěstí. Moje mamka mi chtěla udělat radost a koupit tetovací sadu ze stránek http://www.tattoo-store.cz/. Balik byl zaplacen dnem 26.3. Do dnes balík nikde. Pan Černý neodpovídá na email, telefon, a nyní ani na upomínku. Tak mi řeknete co byste na mém místě dělal.

• že po delší době se pán Černý omluvil a zaslal náhradní zboží ve výší ceně bez doplatku do 48 h bylo zboží doručeno v pořádku
    • nevýhodou je celková čekací doba a tu a tam se něco zvrtne
    • špatná komunikace

nákup mě ovlivnil cenou a zboží odpovídá ceně. Bylo prekérní dosáhnout svého ale nakonec se vše povedlo ke spokojenosti obou stran. Doporučil bych zlepšit komunikaci ze zákazníky a aktualizovat webové stránky ve svém zájmu a v zájmu spotřebitelů když nevadí někomu čekat na své zboží delší dobu doporučuji se obrnit trpělivostí s poloviny mohu doporučit uvidím jak proběhne další obchod a dám zde opět vědět
    Vála Václav

• Bezkonkurenční ceny
    • Široký výběr sortimentu.
    • Žádné clo
    • Žádné poštovné
    • Vstřícná komunikace.
    • Doba dodání není rozhodně krátká - což je logické,vzhledem k tomu že zboží je odesíláno ze zahraničí

Nakupuji pravidelně ... nesetkal jsem se s tím že by obědnávka nebyla vyřízena ....doba dodání je ovšem téměř morbidní. Proto doporučuji obědnávat s předstihem alespoň dvou měsíců.
    Toto vše je vynahrazeno opravdu kvalitním zbožím které u nás jinde rozhodně neseženete. Mohu doporučit.

• žádná komunikace ze strany Pana Černého!Ignorace emailu aj.
    • NEDOPORUČUJI NÁKUP V TOMTO E-SHOPU

Ahoj lidi kdo je pro si se mnou udělat výlet do České lípy?Za Panem Černým? A nebude to přátelská návštěva!!!Objednal jsem si tetovací sadu a Pán Černý nekomunikuje telefon nefunguje.Jediná možnost je ho osobně navštívit

• nemám žádný problém s komunikací.okamžitě jsem dostala info o dodání zboží.interval je delší ,ale proto je výhodná cena

Obchod nabízí kompletní zboží za příjemnou cenu

• všechno

Nedoporučuji!!!! 27.11.2014 jsem objednávala zboží a ihned platila, faktura mi přišla po urgenci z mojí strany 21.12.2014 s oznámením, že zboží je na cestě ze zahraničního skladu s drzým upozorněním, že na dodání zboží mají 30 dnů. Balíček nakonec dorazil na konci ledna, takže cca po dvou měsících. Existuje plno tetovacích e-shopů se slušným jednáním a doručením v termínu, ale e-shop Černého k nim nepatří.
    Černý zaslouží nakopat, aby se vzpamatoval a začal se chovat, jak má - ČOI nepomůže, ale rozbít hubu by třeba pomohlo!