• -Zboží mi dorazilo v pořádku do 28 dní včetně víkendů.
    • -Slibovaná lhůta dodání.
    • -Barva (V pořádku)
    • -Přenášení papíry (V pořádku)
    • -2 strojky s příslušenstvím (V pořádku)
    • Strojky (china),ale co dnes není z Číny ,)

celkově jsem s obchodem spokojený,nevím proč tu lidi píšou tyhle nesmysli.Nejspíš závistivá konkurence :)
    Strojky fungují perfektně ,)

Tento obchod doporučuji !!! :)

• NIC!!!!
    • objednal jsem si tetovací sadu 137,č.objednávky 22562898 která mi nedorazila a pan Lubomír Černý vůbec nereaguje na email a ani na telefon!!!
    • Jako provozovatel by jste měl dbát na spokojenost zákazníků a né,že tu 90% zákazníku bude stěžovat!!!
    • buď mi pošlete zboží,které jsem si objednal a rovnéž zaplatil a nebo chci okamžitě peníze zpět!!! Jinak to budu řešit soudní cestou!

tattoo-store nedoporučuji!!!!!

Reakce obchodu TATTOO-STORE

Vaše objednávka byla doručena za více než 30 pracovních dnů deklarovaných v podmínkách. Lhůta od přijetí platby uběhla dne 27.5. a vy jste zásilku obdržel 2.6.

Za zdržení se velice omlouvám a zasílám Vám na email slevový kupón v hodnotě 300Kč, za který si můžete vybrat zboží zdarma nebo ho využít pro další nákup.

----

Reakce obchodu TATTOO-STORE

pokud máte problém s objednávkou, prosím sdělte zde veřejně číslo Vaší objednávky. Pravděpodobně jste si nepřečetl delší dobu dodání a zbytečně jste se unáhlil v udělování recenze.

• PODVOD!

Podvodník! Policajty na něj!!!

Reakce obchodu TATTOO-STORE

pokud máte problém s objednávkou, prosím sdělte zde veřejně číslo Vaší objednávky. Pravděpodobně jste si nepřečetla delší dobu dodání a zbytečně jste se unáhlila v udělování recenze.

Lubomír Černý

• dobrá cena, bohužel dlouhá doba dodání zásilky za 1.200,- ale včera mi ji pan Černý odeslal a dnes už barvy mám. Nepanikařte, kdyby ten člověk neměl čest - barvy by neposlal. Raven

v pohodě

• nereaguje na e-maily, nereaguje na telefon, který nechá vyzvánět. Zaplatila jsem objenávku předem, což nikdy nedělám. Nyní mám nějaký balíček v celním skladu, i přes písemný slib pana Černého ( toto uvádí ihned po obdržení platby na svůj účet), že všechny formality s Českou poštou a Celnicí vyřídí se tak neděje. Balíček je i velmi podezřele lehký na to, jaké zboží jsem si objednala a zaplatila. Tak to vypadá, že jsem také zaplatila za nic a ještě mám vyplňovat hromadu papírů, za poplatky pro celní řízení. Faktura, kterou jsem obdržela nemá všechny náležitosti . Souhlasím s názorem, že tyto podnikavce vyprášit.

PODVODNÍK - NEDOPORUČUJI

Lubomír Černý

Místo 50-ti objednaných zaplacených a vyfakturovaných jehel mi jich pan Černý poslal 5. Telefon nebere na email nereaguje. www.tattoo-store.cz nedoporučuji!

• je to na nic taki obchod objednal som si inkoust a zaplatil objednauku a nic mi nechodi ani sa neoziva pan cerny

posledni raz som si od neho neco objednal

• Klára Mezeyová
    • přidáno před 19 minutami reagovat
    • Dobrý den všem ,kteří si chcete něco objednat,Zboží jsem objednala a zaplatila,na poště mi povídali jak číslo balíku neexistuje a to ani po 3 týdnech.Najednou zboží dorazilo a nestačila jsem se divit,místo strojku bylo naskládáno pár mastí v pytlíčku.Pan Černý nezvedá telefon,je stále offline a teď je dokonce vypnutý .Nechápu ,žádný dodací list,omluva ,peníze zpět niccccc.

nespokojenost

• - NIC !!!
    • - nedodané zboží, objednávka 12292328, uhrazeno dne 2.12.2013, naprosto bez reakce provozovatele obchodu

Pan Lubomír Černý nepřijímá telefonické hovory, na maily zásadně neodpovídá. Zaslán doporučený dopis na adresu provozovatele. V případě, že po deseti dnech od odeslání pan Lubomír Černý nebude nadále komunikovat, bude informován, že se jedná o trestný čin podvodu a že bude podán podnět na místní příslušnou obchodní inspekci a hromadné oznámení na trestný čin poškozování spotřebitele podle §121 (české trestní předpisy).

Reakce obchodu TATTOO-STORE

pokud uvádíte, že jste zboží neobdržela, bylo by dobré zde uvést celé jméno nebo číslo objednávky. Jedině tak mohu případnou nedoručenou či vrácenou zásilku ze zahraničí dohledat.

Děkuji. Lubomír Černý

• Doplnkovy tovar navyse a nie je to klamstvo
    • Nedodrzana doba

Osobne som bol prekvapeny ze to po mesiaci vobec prislo. Ale aspon poslal doplnkovy tovar, za co panovi Cernemu velmi dakujem.

Reakce obchodu TATTOO-STORE

tento email, který jste uvedl není spárovaný s žádnou objednávkou. V mém emailu jsem našel požadavek napsaný z tohoto emailu, ale pod uvedenou objednávkou objednávala zboží žena a navíc zadala zcela jiný email. Nemohu poskytovat žádné informace zcela jinému člověku na zcela jiný email o objednávce jiného zákazníka. Pokud by byl dotaz napsán z emailu uvedené zákaznice bylo by na něj také odpovězeno.

Soukromí zákazníků tj. jméno, adresu, telefonní číslo jsem povinen chránit.

V případě dotazu používejte vyhradně email, který byl zadán do objednávky.

S pozdravem Lubomír Černý

• -
    • objednávka číslo 12292328 uhrazená dne 2.12.2013, zboží nedoručeno

Bez jakékoli odezvy a reakce, provozovatel pan Lubomír Černý zásadně na maily nereaguje, telefon uvedený jako jediný možný kontakt je buď obsazený nebo hovor nepřijímá. Obchod nedoporučuji,

• peníze na účtu provozovatele e-shopu a zboží ani komunikace nikde

Zboží jsem objednala a zaplatila před čtrnácti dny. Po zaplacení částky na účet odezva žádná, posílala jsem mail a nikdo se mi neozval. Jak tu tak čtu nespokojené recenze zákazníků, tady ten člověk by měl dostat pár přes držku a jít se věnovat pořádné práci a ne okrádání poctivých lidí, kteří nutně potřebují zboží, které "nabízí" ke své práci.

Reakce obchodu TATTOO-STORE

doba dodání zásilek ze zahraničí je až 30 dnů. Tato lhůta je uvedena na stránkách v "obchodních podmínkách" i v "doprava a platba". Pokud čekáte 14 dnů a tuto recenzi jste psala 26.listopadu dodací lhůta stále běží. Je mi líto, že neumíte počítat do třiceti. Pravděpodobně jste ve škole chyběla.
    Pokud se nejedná o lživou recenci, napíšete zde číslo objednávky nebo Vaše jméno a já budu reagovat sledovacím číslem zásilky, aby si mohl každý ověřit, že byla do 30 dnů v pořádku doručena.
    Děkuji. L. Černý

I já musím poopravit, nakonec mi pan Černý za neodeslané zboží peníze vrátil.

musím poopravit svojí recenzi,nakonec mi pan černý správné zboží poslal ,tímto mu děkuji

• Dobrý obchod

Nízké ceny

• Vše

Dnešním dnem jsem již podala trestní oznámení.Nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem, jednáním a ignorací. Lidi s rozumem, v žádném případě neobjednávat, je celá spousta schopných obchodů, kde objednáte a zboží platíte až při převzetí a vše si můžete zkontrolovat.Tady musíte nejdřív zaplatit, jinak Vám ani objednávku nevyřídí a nakonec ani po měsíci po smluvních dodacích ( jeho vlastních podmínek) Vám za nedoručené zboží nevrátí peníze. Dlužné zboží se stále nenachází v ČR já se stále již 20 dní po možné dodací lhůtě prosím o vrácení mých peněz.

NEVĚŘTE NIČEMU CO ČTETE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH.!

Dobrý dne paní Adriano,
    velice se omlouvám za nedoručení třetí zásilky z objednávky. První dvě zásilky byly doručeny dne 1.10. Třetí zásilka s inkousty však stále doručena nebyla z důvodu dočasného zákazu zasílání veškerých tekutin. Vaše třetí zásilka byla v pořádku odeslána, avšak po vyhlášení zákazu zůstala dodnes na překladišti. Dne 2.11. 2013 byla vrácena platba na Váš bankovní účet. Ještě jednou se za toto dočasné omezení zahraniční pošty velice omlouvám.

Vaše třetí zásilka bude doručena později po zrušení zákazu a jelikož platba již byla vrácena budete ji mít zcela zdarma.

Lubomír Černý

• Pokud máte nervy a dostatek času se ničit,pak do toho. Po měsíci od objednání mi přišla objednávka neúplná, dva balíčky,třetí někde prý na překladišti, přičemž ještě ze soupravy permanentní tužky byla odebrána pigmentová barva, která byla součástí a byla pro mě důležitým klíčem k práci. Již dva týdny po lhůtě , balíček nikde, peníze zpět nikde,vše jsem si musela nakoupit jinde, tudíž dvojité finanční výdeje. Už nikdy ve svém životě, lidi, komunikace žádná, zboží, nikde neni upozornění, že nejsou vstupy do našich zásuvek, adaptér nutný k provozu 280kč dokoupit, jinak přístroj ani nevyzkoušíte. Už nemám sílu na prosby a komunikaci s někým kdo se zjevně tlemí lidské bezmocnosti. Pokud mi peníze pan Černý nevrátí co nejdříve,a to za všechno nedoručené zboží, předávám svůj problém kriminálce.

Ne, ne ne. Tento pán by neměl prodávat ani rohlíky v krámě. Lidi, který objednají, jsou někdy přímo závislý na hodinách v doručení, já jsem díky barvám přišla strašně o moc. Už tady neplácejte pane Černý, místo toho odpovídejte nespokojeným a nešťastným lidem aspoň na jeden email.

Dobrý dne paní Adriano,

• JEDEN VELKÝ PODVOD !!!

Počkej až tě budou píchat v base, ale něčím jiným ;)

• Dobrá komunikace,dodržení všeho co je garantováno,absolutní spokojenost.

Jednoznačně doporučuji.