Opakované problémy s online platbou, nakupovala jsem v tomto roce opakovaně a vždy až na druhý pokus, přes zaslaný link. Následně ještě další email, že není uhrazeno, takže telefonát - ne zrovna vstřícný, spíš nezájem a chyba na mojí straně. Tak určitě:D, nakupují na netu jen u Vás a jen několikrát do roka :/. Pokud nestojíte o zákazníky, já s tím problém nemám, stejně jako já nejsem Váš jediný zákazník, nejste Vy jediný shop s tapetami.

• vcelku rychlé
    • přišlo úplně jiné zboží

přišly z části jiné ubrusy, než jsem objednala, vrácení natolik složité, že jsem je rozdala a navěky stačilo

• Tapety nejsou rovnoběžné, nelze je pod sebe nalepit, aniž by se nezastřihly do roviny.

Naprosto nespokojený s objednávkou. Katastrofický způsob jednání ze strany e-shopu. Absolutně nedoporučuji zde nakupovat. Poničené zboží, neschopnost reklamace, nezájem obchodníka.
    Jestli si chcete znepříjemnit dny vyřizováním reklamace, kterou vám stejně nevyřídí a jestli si chcete přidělat práci s nalepováním tapety u které pak zjistíte, že někdy na konci role byla skryta chyba-tak si zde nakupte.

Zboží nedorazilo

Tapeta medvídek pú je pěkná. V balení zasíláte tapetu na 4 díly. Tapeta vůbec neseděla. Takže spodek tapety je úplně mimo a tím pádem se špatně lepila. Moc mě to mrzelo, neboť tapeta by byla jinak pěkná, na zdi teď nic moc.

Úplně jiné než na obrázku a zaměstnanci velmi nepříjemný

• Nesprávně uvedené možnosti platby. Je tam nabízená platba formou dobírky a teprve po zaslání objednávky přijde zpráva, že tuto možnost platby obchod neposkytuje.
  • nemá dobírku, předem neplatím

• Nemohu doporučit když zboží nemám bylo málo metrů tak objednávku jsem zrušila

Kufr přišel poškrábáný na několika místech.

• Zboží je vadné. Zrcadlová tapetová fólie je celá poškrábaná, takže se nedá použít jako zrcadlo.
    • Zboží zatím nedorazilo

Objednaná samolepící tapeta byla uvnitř nepoškozeného kartonového obalu prolomená, promáčknutá po celé délce metráže a tapeta sama o sobě navíc lepila už velmi málo.

• Snad jen rychlost doručení
    • Dementně a hlavně nedobytně zabalené zboží ve stretchové fólii

komunikace a doručení vše OK, ale tapeta nelepí, nevím , čím to je, možná je už stará a lepidlo pod papírem znehodnocené. Lepila jsem již mnoho samolepících tapet a to bylo jiné.

Koupila jsem si samolepící pěnové panely s dekorem dřevo,ale bohužel obchod mi poslal panely vybrané halabala,domnívala jsem se,že když kupuji 21 panelů,tak bude obchodu zřejmé,že panely budu lepit na zeď,tak aby byl vzor dřeva,který na sebe navazuje,ale bohužel to tak nebylo,celý den jsem si se setavováním desek hrála,aby to aspoň na zdi trošku vypadalo.

Zboží přišlo ok, akorát jiný odstín, než byl na obrázku

• Žádná výhoda

Můj názor na tento eshop je hodně mínusovy. Objednávku zrušil eshop. Mají možnost prodeje po jednom běžném metru. Když si objednáte tak vám to zruší. Takže eshop na nic. Nic neobjednavat..