• Odeslali něco jinýho než sem objednal

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, pokud jste obdržel špatné zboží, tak se omlouváme. Bohužel nezaznamenali jsme žádnou reklamaci z Vaší strany tudíž není možné vyřešit Vaši stížnost.
    tapety-folie.cz

Měl jsem objednáno 35 panelových PVC obkladů ale poslali jich jenom 32 ale naúčtovali si cenu za 35 kusů

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

dle obchodních podmínek při zjištění nekompletní objednávky je nutné kontaktovat pracovníky e-shopu. Toto se z Vaší strany absolutně nestalo a po telefonátu zaměstnankyně e-shopu jste striktně odmítl jakékoli řešení reklamace (vrácení peněz, doposlání zboží), z těchto důvodů nechápeme negativní recenzi z Vaší strany.

• Jiná barva

Vše bylo v pořádku,jen co se mi asi nelíbí je to že má obrázku je taková tapeta a.ve skutečnosti to vlastně tu co sem.chtela není.takze skládání.

Pokud mi nějaký obchod neustále vnucuje hodnocení na základě jednoho nákupu, pak hodnotím negativně!!!

• Nedodávají na dobírku

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

zboží na dobírku samozřejmě zasíláme, bankovní převod jste si zvolil v objednávce. V případě změny způsobu platby stačí napsat na email nebo zavolat na telefon uvedený na stránkách. O tomto jste informován v potvrzení objednávky. Pokud si přejete odeslat objednávku na dobírku dejte na prosím vědět.

• ochota
    • nekvalitní výrobek

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, je nám líto pokud nejste spokojen s dodaným zboží. Dle obchodních podmínek je možné zaslat tapetu zpět a vrátíme Vám peníze.
    tapety-folie.cz

Odmítli dobírku a platbu při převzetí.

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

vzhledem k tomu, že jste si objednal pouze 1m tapety a zvolil platbu kartou, která neproběhla, Vám byly odeslány podklady k platbě, jelikož dle obchodních podmínek při zboží upravovaném na míru požadujeme platbu předem. S obchodními podmínkami jste souhlasil při odesílání objednávky. Je nám líto, že jste nebyl spokojen, ale vzhledem ke zkušenostem jsme byli nuceni nastavit tato pravidla.
    Bc. Alena Klvaňová

• Obchod neměl objednané zboží na skladě a nebyl schopný nabídnout náhradu, u tapety. \proto jsem objednávku v plném rozsahu zrušila.
  • Zaslali tapetu kratších rozměrů, než bylo zaplaceno a objednáno. Reklamaci nepřijali.
    První a poslední zkušenost s tímto obchodem.

• Nedoporučuji,,,,koupila jsem si 3 ks 3D tapety a tapety nejdou napojit ,,nezapadnou do sebe.

spatnej popis při nakupu chtel sem dat vic kusu maj to spatne napsane aby sem mel přes celou žed ale dam to jenom na kousek pisou Baleno po 2m2 = 8ks nechapu když sem chtel 10maleni po 8kusech

Fotografie na webu a skutečné věci se neshodují. Barva je jiná.

• Nekvalitní lak,na přímém slunci změkne a je náchylný k poškození.

Dobrý den, barva je zcela jiná, než jsem si objednala. Místo hnědé oranžová!!!! Skopalíková

Zboží objednáno a zaplaceno 31.5. doteď nedorazilo.

• barva tapety nesouhlasí

• Zboží je expedováno poměrně rychle, většina fototapet, PVC panelů a samolepících folií odpovídá obrázkům.
    • Nedostatečné instrukce u jednotlivých produktů, např. lepidlo zdarma k fototapetě = nespecifikují, jaké lepidlo a na jakou plochu. Lepidlo dorazilo v neoznačeném obalu bez instrukcí k použití. Lepidlo v tubě = nespecifikují, že bez vytlačovací pistole je lepidlo nepoužitelné. Nemluvě o chybějícím přehledu zakoupených výrobků v mailu.

• Zboží dorazilo - robité. Způsob zabalení kaleného skla byl nedostačující, a nemohl tak citlivé zboží ochránit proti poškození.

Z pohledu dodání, kvality zboží, rychlosti zpracování - nemám co vytknout. Ale to chování!!!!! Arogance a neochota sama, ten způsob komunikace, neuvěřitelné v dnešní době!!!! Neumím si představit s tímto obchodem řešit nějaké nesrovnalosti, nebo reklamaci. Takže i přesto, že jsem v obchodě již několikrát nakoupila ke své spokojenosti, příště asi budu hledat jinde, leda by měli zboží jen oni.