• Nedá se nalepit!!!!!

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Vámi objednané zboží, PVC panely, se lepí lepidlem Mamut, které je uvedeno pod daným produktem. Pokud máte jakýkoliv problém s aplikací je možné nás kontaktovat na tel.č. uvedeném na našich stránkách.
    tapety-folie.cz

Měla jsem objednanou tapetu, váleček a lepidlo,ale došla pouze tapeta.Ostatni zboží řeším s obchodem, zatím nevím jak to dopadne.

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, je nám líto vzniklé situace, za chybu jsme se již omluvili a zboží bylo obratem doposláno.
    tapety-folie.cz

Barva neodpovídá , loupe se dolů

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jste si objednala barvu ve spreji, kde barva je určena normou RAL, zřejmě došlo k chybě při výběru odstínu nikoli, že barva neodpovídá. Co se týká loupání, opět bych spíš viděla problém v podkladu nebo aplikaci.
    tapety-folie.cz

Obchod jako takový mě nezklamal, zboží přišlo rychle, ale objednané tapety bílé matné, to je hrůza. Jaký je výrobce nevím, ale samotná tapeta je dost tenká, při lepení se táhne, neudrží rovinu, dost průhledná. Tmavší podklad prosvítá. Papír, kterým je podlepená tapeta je tak tenký, při práci se trhá. Je vidět, jak se všude šetří na úkor kvality. Ať se výrobce zamyslí nad svojí prací.

Zboží je zaplaceno ,ale vázne komunikace a bohužel i dodání.

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení, ale Vámi objednnaé zboží nebylo a skladem, ihned jsme jej pro Vás objednali a po naskladnění odeslali. Informace o zboží na objednávku s termínem dodání je uvedena ihned na e-shopu u zboží.
    tapety-folie.cz

Koupená folie byla prezentovaná jako zrcadlová.
    Pod pojmem zrcadlová si představuji, že v ní zahlédnu "odraz" (byť částečný) reálií před folií.
    Obrovské zklamání - obdržel jsem folii stříbrnou, která žádné zrcadlení
    NEZACHYCUJE!

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, zrcadlová fólie nikdy nenahradí klasické zrcadlo a odraz bude vždy zkreslený. Použití je spíše vhodné jako optické zvětšení místnosti. Nevíme zda jste odstranil vrchní krycí fólii, která zabraňuje poškrábání při přepravě. Tato fólie je velmi tenká a je možné, že jste si ji ani nevšiml.

• Nevhodné balení

ZBOŽÍ NENÍ NIC MOC :( PRISTUP OBCHODU A DORUCENI FAJN

• objednaný jiný vzor

platbu vygenerovanu e-shopom pri objednavani ste mi oznamenim mailom dvihli z 541 na 707 Kc.

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

omlouváme se za chybu, samozřejmě objednávka vždy platí ve výši uvedené na e-shopu. Vzhledem k tomu, že jste si udělal objednávku na českém e-shopu a doručení na Slovensko, došlo k odeslání chybných podkladů k platbě. Ač jste objednávku uhradil ve správné výši, bohužel na zcela jiný účet. Ještě jednou se omlouváme za chybu.
    tapety-folie.cz

• Nedodávají menší počet metrů tapety. Zboží pěkné,ale nebudu kupovat kvůli 3metrů celou roli.

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

zboží odesíláme v délce od 1m, bohužel do 4m požadujeme platbu předem. Opravdu není nutné zakoupit celou roli.
    tapety-folie.cz

• rychlost expedice, kvalitně zabaleno
    • očekával bych lepší „proklientský přístup“

Samolepící fólie, kterou jsem objednával mi přišla v nepoškozeném balíčku pomačkaná a proříznutá uprostřed návinu. Poškozené zboží jsem nafotil a odeslal k reklamaci mailem. Vzhledem k ceně a poškození vše ihned letělo do popelnice. Reklamace mi byla zamítnuta s tím, že jsem nedodal fotku kartonu v které byla fólie doručena. Neměl jsem důvod balíček při doručování nepřevzít, nebo si jej fotit. Byl nepoškozený a kvalitně zabalený. Fólie jsem nakonec koupil u konkurence, kde vše proběhlo bez problémů.

• Barvy ubrusu neodpovidaly ilustracnimu fotu.

Nedoporucuji

• lišty přišly totálně zlomené - chyba při balení

barva neodpovídá fotografii
    tapetu je třeba asi koupit osobně....

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, je nám líto, ale zřejmě jste si spletla e-shop. Vaše objednávka na našem e-shopu nebyla realizovaná a byla stornována pro nezaplacení.

• nejsem spokojení

Nikdo mně nic nejedná za týden jsem zboží nedostal ale dvakrát už mám ohodnotit obchod tak si myslím že si nať ze mně dělá někdo srandu

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale z naší strany bylo zboží odesláno, teď už je to na přepravní službě, kterou jste si zvolil.
    tapety-folie.cz

Nedostatečné informace, rozdíl mezi objednávkou a skutečným stavem dodání.

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, v objednávce jste si zvolila platbu kartou online na internetu, tuto platbu jste neprovedla a objednávka byla stornována. Myslím, že informace o neuhrazené objednávce ze strany platební brány a naší byly dostatečné.
    tapety-folie.cz

Jak můžeter chtít hodnocení, když zboží nedošlo ? Nemám žádnou zprávu a marně čekám ....

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, objednávka byla odeslána, nyní už je to na přepravní službě. Bohužel již nyní se doručovací doby, obzvláště u České pošty, prodlužují.
    tapety-folie.cz

• Výrobek vypadá jinak než na obrázku v e-shopu. Materiál není moc kvalitní.

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojena s dekorem nebo kvalitou objednaného zboží. Zásilku je samozřejmě možné vrátit a budou Vám vráceny veškeré náklady.

• Dobrá cena

Popravdě jsem úplně spokojený nebyl. Objednávku jsem dělal kvůli kousku fólie. Ta byla stočená, ale nebyla na ničem navinutá, takže dorazila ošklivě pokrčená. Nálepky došly v pohodě, ale nebylo tam vidět ani napsané, že čiré části nálepky nejsou vyřezané a ty na černém podkladu nevypadají moc pěkně.

Reakce obchodu TAPETY-FOLIE.cz

Dobrý den, pokud došlo k poškození zboží během přepravy, tak je nám to líto a je možné zboží reklamovat. Co se týká dekorace zboží je možné vrátit a budou Vám vráceny peníze.