• Rychlá reakce, prozákaznický přístup

Koupil jsem u tohoto eshopu (www.tanecnípodlozky.cz) podložku pro dceru k narozeninám. Zboží jsem koupil dopředu a bohužel nezkontroloval vše v balení hned po doručení. Vše jsem otevřel až těsně před narozeninami (po cca 4 měsících od koupě) a zjistil, že v balení bohužel chybí jeden dílek pěnové podložky.

Prodejce zareagoval na můj email naprosto úžasně a i přesto, že to bylo po tak dlouhé době od koupě, mi bez váhání na vlastní náklady do dvou dnů zaslal kompletní pěnovou vycpávku do naší podložky. Tímto jim moc děkuji za jejich neuvěřitelný prozákaznický přístup.

Jiří Lutonský

Bohuzel vubec nemohu doporucit. Resila jsem s nimi zalezitosti : vraceni zbozi a naslednou reklamaci. Ackoliv se tvari zakaznicky orientovani, skutecnost je jina. Pravdepodobne maji dane jine firemni cile nez zakaznickou spokojenost. Kupovali jsme u nich podlozku jako vanocni darek, ktery prisel 11. prosince. Bohuzel se podlozka ukazala jako nevhodny darek a proto jsme ji chteli po Vanocich vratit. K nasemu prekvapeni nam bylo sdeleno, ze jsme na to meli 14 dni dle zakona. Fakt, ze darek se rozbali az 24.12. asi nijak neuvazujou. Podlozku jsem tedy chtela zprovoznit pro nase deti a vzhledem k tomu, ze se chovala nestabilne, po domluve jsem ji poslala na reklamaci. Pozor, reklamacni formular, ktery musite pred reklamaci vyplnit, neni mozne odeslat! Moji reklamaci neuznali, pry poskozeni kabelu. Nabidli mi pouze zaslani zpet na vlastni naklady a nebo ekologicke zlikvidovani. Poskozeni kabelu sami priznali jako jednu z nejcastejsich zavad a vzhledem k tomu, ze mi nenabidli ani moznost opravy, posudek kvality vyrobku zrejme delat ani nemusim. S podlozkou jsem zachazela naprosto bezne ....cili pokud nechcete, aby s TANECNI podlozkou vase deti zachazely jako s kristalem, pak jsou to zcela vyhozene penize. Mohli jsem mit proste smulu, ale spis si myslim, ze ne...

Potřebovali jsme radu,ohledně nastavení tanečních podložek, které nám bohužel nefungují, bohužel telefon na infolince zvedá paní, která o tom vůbec nic neví. Zkoušeli jsme volat několikrát, vždy to zvedne tatáž paní, která neporadí s ničím. Buď má na infolince sedět člověk, který tomu rozumí, nebo musí umět přesměrovat na někoho, kdo je schopen poradit. Za mě nedoporučuji.

• Skvělá komunikace
    • Radost nakupovat

Vřele doporučuji!

Byla jsem nadšena rychlostí vyřízení objednávky. Určitě doporučuji.

• spolehlivost
    • nevím

• rychlost a operativnost - bez problému byla možná telefonicky domluvená úprava objednávky
    • nevím o žádných

naprostá spokojenost, mohu jen doporučit...

• Dostatek informací ke zboží.
    • Nepřehledné hledání ve FAQ.

Výběr, nákup, platba a dodání bez problémů, mohu doporučit.

• Zboží jsem vybíral raději kvalitnější, tzn. typ Extreme, abych byl dlouho spokojen.
    • Odkaz mi doporučila starší dcera, ale i na heuece byl obchod hodnocen jako spolehlivý, rychlý a levný.
    • Slabiny nevidím žádné, obchod je "jak má být".

První nákup, vše v pořádku, doma zábava a spokojenost, vystavuji obchodu velikou pochvalu a poděkování.
    Doporučuji!

• --
    • --

vše v pohodě

• rychlost vyřízení objednávky
    • jasné informace

Dodání zboží sice trvalo trochu déle než jsem očekával, ale s tím se v období vánoc musí počítat, především to byl ale problém české pošty, neboť zboží bylo expedováno v den objednávky.

• Perfektní komunikace a velmi rychlé vyskladnění, odeslání produktu. Nejnižší ceny produktů v dané kategorii.
    • Z mé zkušenosti žádné.

• Rychlost spolehlivost, zboží je perfektně zabaleno

Všechno super! Doporučuji

uvítala bych podrobnější informace. Zejména insruktážní video s náhledem do her a cvičebních programů, aby si člověk, který se s podložkou setkává poprvé mohl udělat lepší představu o zboží, které chce koupit. Nemohla jsem se rozhodnout zda TV fit nebo taneční podložku a myslím, že jsem střelila přesně vedle. Ale vzhledem k vysoké ceně přepravy při navrácení zboží již nemám chuť zkoušet podložku druhou. Myslím, že by neuškodila služba kup najisto.

Rychlý, spolehlivý. Maximální spokojenost

• Známe firmu,
    • Kvalita zboží
    • Servis
    • Nevím

Kvalita

DOPORUČILA BYCH ZBOŽÍ LÉPE BALIT.ORIGINÁLNÍ KRABICE BYLA PŘEBALENA POUZE STREČOVKOU A BOHUŽEL KRABICE JE CELÁ POMAČKANÁ A POŠKOZENÁ.