• nakoupil v obchodě TANATEX s.r.o. před 8 měsíci

• Zboží jsem po 12 dnech od objednávky neobdržela. Obchod nekomunikuje, pouze poslal akceptaci objednávky.
  • nakoupil v obchodě TANATEX s.r.o. před 1 rokem

Jak mám ohodnotit něco,co mi ještě nepřišlo?

• nakoupil v obchodě TANATEX s.r.o. před 1 rokem

Přišlo pouze potvrzení emailem o přijetí objednávky, ale to bylo vše. Obchod nekomunikuje. Zkoušela jsem volat do prodejny, kde jsem si zboží měla vyzvednout, ale o ničem nevěděli. Na emailový dotaz jsem odpověď nedostala vůbec. Už je to dva týdny. Naštěstí jsem neposlala peníze předem. Velké zklamání.

• nakoupil v obchodě TANATEX s.r.o. před 1 rokem

Naprosto šíleně dlouhá doba dodání.

• nakoupil v obchodě TANATEX s.r.o. před 2 lety

• ačkoliv bylo veškeré zboží skladem a mělo být posláno na dobírku a datem dodání 3.7. ještě 12.7. zboží nemám
    • dodání pouze firmou Geis, která je značně nespolehlivá
  • nakoupil v obchodě TANATEX s.r.o. před 2 lety

• osobní odběr na prodejně

• Moc nekomunikuje se zakaznikem

Zbozi vypadalo moc pekne,ale v objednavce jsem mela nejake dotazy,na ty nikdo nereagoval

• nakoupil v obchodě TANATEX s.r.o. před 3 lety

• Dloha dova vyrizeni objednavky. O tyden potdeji nez uvadi.
  • nakoupil v obchodě TANATEX s.r.o. před 3 lety

• Dostupné ceny
    • Nikde mi neprišla presná adresa predajne kde mám objednaný tovar vyzdvihnúť.

Obchod a ceny sú super. Predavačka na predajne už až tak nie, tvárila sa kyslo a otrávene a ani komunikácia cez telefón nebola o nič príjemnejšia. Objednal som si dva krát 2 rovnaké povlečenie na vankúše a každý kus je iný takže v podstate sa k sebe nehodia a pravdepodobne ich nebudem používať. Obrázky na internete boli oveľa krajšie ako dodaný tovar.

Reakce obchodu TANATEX s.r.o.

Hezký den, adresy našich prodejen máme na našich stránkách a zároveň i přímo v objednávce, když si zaškrtnete osobní odběr... Tam je adresa taktéž napsána. Objednal jste si 2 povláčky 40x60. Ano, látka měla na sobě pravidelné pruhy v modré barvě - cca 5 odstínů. Takže se mohlo stát, že jste měl pruhy na povlacích na každém jinak. Povlaky šijeme ze zbytků látky a ne vždy je v našich silách ušít naprosto identické povlaky v této malé velikosti.

• nakoupil v obchodě TANATEX s.r.o. před 4 lety

• Pro zboží jsem musela jet za dopravcem ( do skladu v Metropoli na ZLičíně), neboť mu nebyla předána doručovací adresa, kterou jsem uvedla v objednávce!!!!( odlišnou do bydliště)

Kdybych si sama vše nevytelefonovala, zásilku bych v potřebný termín 05.06. nedostala

• nakoupil v obchodě TANATEX s.r.o. před 4 lety

Zboží jsem zatím neobdržela, nemůžu hodnotit. Můžu ale hodnotit amatérismus při dodání zboží. Zatím se hodně zlobím. Chybí mi kontakt, kde bych se domluvila na konkrétních datech.

• nakoupil v obchodě TANATEX s.r.o. před 4 lety

Bohužel mi sami od sebe nedali zprávu, že zboží již nemají na skladě a přitom objednávku přijali.