• zadne
    • vsechno

zbozi skladem a presto po 14 dnech nic nedorazilo,obchod absolutne nereaguje na zadny zpusob komunikace,objednavku rusim a nikomu nedoporucuji zde nakupovat!!!

• Nabídka nejmodernějších telefonů.
    • Nefunkčí telefonní čísla uvedaná na webu učená pro komunikaci.

Lepší je osobní navštěva na prodejně.

• dostupnost
    • neodpovídají na e-maily, tel. č. na webkách je zrušeno, nedodání zboží bez jakéhokoliv vyrozumění a tento dotazník - to myslíte vážně?

po předchozích výborných zkušenostech nyní bohužel nebrat

Vždy jsem byla s prodejnou tadykoupimmobil spokojena až doteď. Objednala jsem si mobil, ale ani po týdnu mi nepřišla zpráva, kdy si ho mám vyzvednout. Psala jsem e-mail, žádná komunikace, když jsem volala na čísla uvedená na stránkách, bylo mi řečeno že volná čísla neexistují a když jsem se tedy rozhodla, že si tam zajedu osobně, zjistila jsem, že je obchod zavřený. Opravdu mě naštvalo, že nikde na webových stránkách neinformují zákazníky, že jsou teď "mimo provoz".

• v komunikaci se zákazníkem určitě žádné
    • komnikace, dodací lhůta atd.

Když vám příjde odkaz aby jste hodnotily mobil, který jste si zakoupily před 10 dny a mobil stále nemáte tak to zní opravdu dobře. A navíc ze strany obchodu ani žádná komunikace takže ani nevím, zda se mobilu vůbec dočkám nebo zda budu muset objednávat jinde.

• nemá žádné výhody
    • celkem dobrá cena objednaného výrobku
    • žádná komunikace s obchodem

Nenakupovat zde ! ! ! ! !

• 31. 3. 2013 jsem provedla objednávku, od té doby žádná komunikace, žádný kontakt. Webové stránky nefunkční.

v žádném případě nedoporučuji

• tento obchod je je již zrušen

obchod byl nuceně uzavřen

• Nekomunikuje

• Udaná cena
    • Není možné se sem dovolat, volala jsem několikrát během 3dní, ale nepovedlo se mi spojit.
    • Komunikace celkově žádná, nakonec jsem objednávku zrušila.

Nedoporučuji, obchod nekomunikuje.

• Zboží jsem si objednala, ale nikdy nedorazilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nebrat

• Žádná reakce na mé písemné podměty, telefon neberou.. totální distance.. shrábli peníze a nestarají se..

V žádném případě nenakupovat.. nebo alespoň neplaťte předem.. První obchod, který mně tak zklamal..

• žadne
    • neochota

nedoporučuji

když obchod nefunguje, tak pozastavím webové stránky, aby jsem předešel případným nedorozuměním které vrhají špatné světlo na obchod
    plusový bod bych dal za to že mě byli peníze vráceny a v celkem rychlé době to znamená že má obchod celkem seriózní jednání
    s pozdravem Hájek

• nekomunikují

Jak jsem výše uvedl, objednávku jsem učinil, jelikož měli levné mnou požadované zboží, ale z důvodu nekomunikace obchodu, jsem objednávku zrušil.

• Nekomunikuje

Zapomente na ně!

• Nekomunikuje.

Nejmenší cena, domluva dodání po telefonu. Došlo ve slíbené době a v pořádku. Děkuji.

• nedůvěryhodnost

zde nanakupovat