tadykoupimmobil.cz

Jak hodnotíte obchod?

Recenze tadykoupimmobil.cz

Kuzma

Přidáno: 29. března 2014

• Řádově o desetikoruny (tedy desetiny až max. jednotky procent) nižší cena, jinak nic.
  • Upachtěný malý živnostníček s hodinářským šroubovákem v náprsní kapse a pocitem, že tomu rozumí. Malý duchem, myslím. A vůbec kdo ví čím ještě...

Koupil jsem tam kdysi i900, byla to novinka a nikde jinde nenabízeli 16GB verzi. Když mi po půlroce odešel displej, vyměnili mi ho. Akorát na tom displeji bylo napsáno "8GB". Pak mi odešly sluchátka, poslali mi nové, ale úplně jiný typ - s tou omnií to hrálo téměř neslyšně a navíc to nebyly silikonové špunty, ale tvrdý plast. Byly velké, tlačily v uších a neměly regulaci. Dál jsem to už neřešil, měl jsem pak už jimý tel. Jen od té doby nakupuji jinde. Jsou to MAMLASOVÉ.

Hledáček

Přidáno: 20. března 2014

• VŠECHNO je v pořádku.

Tady koupim mobil je zavřený a je z něj udělaná nová prodejna s jiným názvem.. tak se jděte bodnout s těma vašima kecama o tom,že jsou podvodníci.. to,že zrušili prodejnu a je místo ní jiná,neznamená,že jsou to podvodníci!!!
Píšu to proto,že bydlím kousek od prodejny a vidím to tam! Je tam levnej bobil nebo tak nějak-v mariánkách.

• Ano

Darina22

Přidáno: 7. listopadu 2013

Prosim kam mám poslat telefon reklamovat,když firma neexistuje,

Plavi

Přidáno: 2. září 2013

Poradí mi někdo, jak řešit reklamaci mobilu, když firma nejspíš už neexistuje? :-/

palyso

Přidáno: 19. srpna 2013

• nic, možná cena
  • špatná komunikace
  • telefony nejsou určeny pro český trh - bez záručního listu > nemožnost telefon reklamovat kdekoliv v čr v rámci zákonné záruky.
  • reklamace nebyla vyřízena (Nokia c5-03) roh dotykového displaye nereagoval a toto stvrdila také paní za pokladnou při vypisování reklamačního listu
  • vráceno po měsíci s odpovědí, že vada nebyla shledána..

nedoporučuji, vyhnout se obloukem!!

Kucmoch

Přidáno: 31. července 2013

• nevím co se tu řeší. Obchod tadykoupmobil je zrušený. Tečka.
  • Co se týče reklamací, vím že je někdo za TKM řeši. Samozřejmě že tady češi ( a nejspíš konkurence ) můžou dávat mínusy jak diví :)

Těm co to pochopili gratuluji.

Anonym

Přidáno: 17. července 2013

• Nespolehlivý, jsou to PODVODNÍCI!!

Nedoporučuju tento obchod nikomu!

Přidáno: 11. července 2013

• U prodávaného zboží neudává, zda je zboží skladem či ne!!!

Karel

Přidáno: 11. července 2013

• byla to cena a dostupnost

Běžte s takovou firmou někam.....,stránky neustále funkční ale firma nereaguje vůbec na nic, takhle přesně se dělají podvody. Je mi s toho na blití.

Kida

Přidáno: 11. července 2013

• špatná komunikace se zákazníkem,nenakupovat, zákazník nemá informaci v jakém stádiu se vyřizování objednávky nachází, potřeboval jsem telefon jako dárek, ale o termínu možného dodání jsem se nedozvěděl

nenakupovat v tomto obchodu