• U prodávaného zboží neudává, zda je zboží skladem či ne!!!

• byla to cena a dostupnost

Běžte s takovou firmou někam.....,stránky neustále funkční ale firma nereaguje vůbec na nic, takhle přesně se dělají podvody. Je mi s toho na blití.

• špatná komunikace se zákazníkem,nenakupovat, zákazník nemá informaci v jakém stádiu se vyřizování objednávky nachází, potřeboval jsem telefon jako dárek, ale o termínu možného dodání jsem se nedozvěděl

nenakupovat v tomto obchodu

• zadne
    • vsechny

hruza

• nekomunikuje
    • nespolehlivý

neobjednávat
    žádná komunikace ze strany obchodu

• Neexistuje! Jsou to podvodníci.

S obchodem vůbec nelze komunikovat

• Dobrý den znažila jsem se Vás kontaktovat nic a ani jste mi neodepsali na mé dotazy tak jsem si mobil zakoupila jinde a už ani neočekávam že by vaše zboží dorazilo .
  • Jsou to lumpové, obchod již delší dobu nefunguje. Mobil jsem si objednal, ale přesto se neobtěžovali mne informovat o tom, že zboží neobdržím.

S pozdravem znechucený zákazník.

• Nefunkční telefony a email.

Ztráta času

• Zboží 10 dní po objednávce nedorazilo. Již jsem to e-mailem urgoval, obchod však nekomunikuje.

Po objednání mobilního telofonu Sony Xperia tipo za 10 dnů nebyl prodejce schopen jakékoliv odpovědi zdali vůbec přístroj je schopen prodat. Mobil na prodejnu není funkční a na emaily nereaguje. Nedoporučuji

• Levné zboží
    • Nekomunikuje, žádná odezva na mail

Už bych si tu nikdy nic neobjednala, zboží jsem objednala v pondělí, v pátek tam psala, kde je, neodpověděli, po 10 dnech jsem svoji objednávku zrušila.

katastrofa,

vůbec žádná komunikace,
    telefonní čísla jsou mimo provoz,
    žádné reakce

hrůza

Pagáč J.

• Žádné
    • Obchod zřejmě vůbec nefunguje

Po týdnu, kdy se kromě potvrzovacího mailu nic nedělo, jsem se pokoušel telefonicky kontaktovat prodejce. Žádné s uvedených čísel nebylo funkční. Zřejmě obchod vůbec neeksistuje, nebo je to neuvěřitelný šlendrián.

• Bohužel marně čekám na informace ohledně mé objednávky,kterou jsem podávala před 10 dny,pokládám ji za uzavřenou bez vyjádření obchodu.

• nabízeli zboží, které se nedalo sehnat nikde jinde
    • nulová komunikace, objednávka byla potvrzena, po týdnu čekání zaslána emailem urgence a opět nulová reakce

osobně nedoporučuji, nespolehlivý obchod

• slabinou tohoto obchodu je, že zboží vám nikdy nedorazí

zde NENAKUPUJTE!!!

• Obchod nabízí zboží a přijímá objednávky přestože už neexistuje!!!

• Nepřišlo ani potvrzení objednávky,
    • ani storno objednávky,