• přehledná nabídka zboží
    • dlouhé dodací lhůty

Nakoupila jsem z důvodu nízkých cen,ostatním doporučuji,ale dodací lhůta je dost dlouhá,jinak nemán výhrad.obchod bych doporučila.

• podvedli mě a přišel jsem o peníze. O jakých výhodách tedy mluvit?
    • Zboží na dobírku jsem telefonicky změnil na platbu předem a hned zaplatil.To byl poslední tel.hovor, který se mi s nimi spojil. Pak zboží nepřišlo a já zjišťoval proč.
    • Na všechny jejich emailové adresy nereagují
    • Telefon nebralo žádné oddělení - zkoušeno celý týden.
    • ICQ - i když online - neodpověděli.
    • Pevná linka zrušená.
    • Poslal jsem kamarádku do pobočky v Ostravě. Tam papír, zrušili činnost. Na jejich stránkách jsem pak našel i jednu malinkou větičku, která to potvrdila s tel.na technika, který neměl oprávnění k ničemu a také potvrdil, že činnost ukončena.
    • Na tento obchod budu podávat začátkem týdne trestní oznámení. A jestli na ně nebude vyhlášena insolvence, tak na to musíme být alespoň dva poškození, proto můj mail je [email protected]

Kdosi se tady v reakcích naštval, že měl smůlu, když mu neposlali telefon. Já bych to nazval štěstím. Mě ho také neposlali a ještě ukradli peníze.

Nechápu, jak mohou mít aktivní eshop, když tam peníze zahučí jak do tunelu.

• **** machrujou a mobil nepošlou.

• Možná jsem měl jen smůlu, že mobilní telefon Sony Xperia Tipo Classic Black nebyl momentálně dostupný. Na dotaz kdy bude mi řekli, že termín dodání není znám. Objednávku jsem zrušil.

• zboží bylo uvedeno skladem a přitom na skladě nebylo

Zboží udávané na skladě nemejí,nechápu proč ho nabízejí

• žádné!!
    • neochota zaměstnanců, objednávka dosud nedorazila a to jsem nejdříve mobil objednávala telefonicky před třemi týdny a potom přes web a stejně žádná odpověď....

hrůza!!!

Objednávka byla zrušena, ale nedali mi vědět.

• K MOBILU PŘIJDE PŘÍRUČKA V NĚMČINĚ,COŽ JE VĚTŠINĚ LIDÍ NA NIC A MÍSTO TOHO OBDRŽÍTE CD.

kdo umí německy nebo má jak přehrát cd,tak at koupí.já už bych zde nenakoupila

Reakce obchodu tadykoupimmobil.cz

návody jsou součástí obsahu balení na CD, nemá-li spotřebitel jak dané CD přehrát, může kontaktovat prodejce, který bude ochoten mu poslat uživatelský návod v tištěné podobě.

S pozdravem Lažek, spol. CelTel s.r.o.

Ač uváděli, že dané zboží mají skladem, tak neměli, po 5-ti dnech sami objednávku stornovali.

• špatná komunikace

nedoporučuji

• Absolutně nekomunikuje se zákazníkem.

Pokud máte možnost nákupu jinde, udělejte to.

• možnost vyzvednutí zboží v kamenné prodejně
    • dobré ceny
    • k telefonům dostanete plnohodnotný návod na CD
    • mizerná komunikace
    • nepřehledný shop
    • neochotný personál

Nakupoval jsem v tomto obchdě už v minulosti, mají stále dobré ceny, ale tentokrát jsem se setkal s neochotou a až arogantním přístupem personálu. Komunikace ze strany obchodu prakticky žádná. Na emaily nereagují, vše jsem musel řešit telefonicky a i tak jsem nedostal to co jsem si objednal, jen náhradu.

• nízké ceny
    • neucta k zákazníkovi

Objednal jsem si nový telefon přes e-schop s osobním odběrem.Přišla mi SMS že zboží je na prodejně a mám 2dny na vyzvednutí.Hned na druhý den jsem se vypravil na prodejnu kde mi zdělili že jdu pozdě,že už to prodali někomu jinému a dálší kus bude až po vánocích.Vzhledem k tomu že to měl být vánoční dárek pro přítelkyni,tak asi chápete jak jsem se vytočil...
    Už s tímto obchodem nechci nikdy nic mít a všem ho budu NEDOPORUČOVAT!!!

Cena objednaného mobilu byla oproti ostatním opravdu dobrá. Měl jsem objednaný mobil v červené barvě. Přišla mi SMS, že je připraven na vyzvednutí na prodejně v Ostravě.Když jsem druhý den pro něj přišel, tak mi prodavač zdělil, že už mají jen stříbrnou barvu-červené se prý už rozprodaly. Opravdu příjemná zpráva 2 dny před štědrým dnem-měl to být dárek. Prý jsem přišel pozdě! Hlavně, že měl být na prodejně rezervovaný 5 pracovních dnů. Dostal jsem sice slevu 100Kč, ale pro tuto zkušenost bych prodejnu známým nedoporučil!!!

• V potravinách lze koupit chleba na platební kartu. V tomto obchodě nikoli!!!
    • Nesolidnost, v průběhu čekání na zboží se změnila cena zboží, naúčtovaná mi byla vyšší sazba i když už několik dnů byla cena nižší.

Potřebují tvrdší konkurenci!!!!

• 48h, blbost, lžou

nedoporučuji,nereaguji,nic je nezajímá ani si vydělat

nabízejí zboží skladem,když není na skladě ani se neozvou že se dodávka zdrží,musím říct že zrušení objednávky proběhlo rychle

• vás ukradnou :)
    • zadna komunikace, pred 2 tydny jsem objednal mobil samsung sIII a zatim nic nedorazil, volal jsem 9 krat a nikdo neodpovidal

po novem roce jdu vyhodit cely ten obchod do vzduchu ;)

• Komunikace, přístup?

Jsem nasraná.