• cenová dostupnost

• našel jsem to, co jsem potřeboval
    • Zatím nemůžu hodnotit, byl to první nákup a byl OK.

Našel jsem v nabídce to, co jsem potřeboval a bylo za velmi rozumnou cenu. Zboží došlo do dvou dnů od objednání, bez poškození a v dobrém provedení.

• Bezproblemová objednávka
    • Velmi proaktivní a ochotné řešení situace, kdy logistická společnost poškodila stany během přepravy. Ačkoliv jsme neměli vlastním pochybením poškození zaznamenané na předávacím protokolu, zachovali se velmi zodpovědně a okamžitě vše řešili s dopravcem. Během několika dnů vše vyřešili, zařídili zpětný odběr a celou záležitost koordinovali tak, že jsme se o nic nemuseli starat. Oceňuji především velmi lidský přístup a skvělou komunikaci po celou dobu.

Maximální spokojenost s řešením vzniklého problému, především vzhledem k tomu, že nás mohli odmítnout s odkazem na poškozené zboží.

• přehlednost
    • srovnatelnost
    • nevím

spokojenost

• nedodrželi termín dodání uvedený při objednání

nedodrželi termín dodání uvedený při objednání, zboží dorazilo až asi po měsíci

Reakce obchodu Tábornické potřeby

Velice nás mrzí, že jste nám napsal takovouto recenzi, která se nezakládá na pravdě. Můžete nám prosím napsat číslo objednávky a zaslat na [email protected], abychom zjistili, co se stalo? Ze dne 10.10.2014 máme u všech objednávek doručení nejpozději do 3 dnů, u jedné do šesti dnů, ale jen kvůli tomu, že jsme 4 dny čekali na platbu předem na účet od zákazníka. V případě delšího doručení zasíláme zákazníkovi mail a pro jistotu ještě voláme s informací o termínu. Toto se týká hlavně stanů, které se šijí na objednávku. Z tohoto data tu žádnou objednávku na jméno Petr nemáme. Děkujeme

• Zboží je kvalitní i po delší době a používání.

Jsme velice spokojení zákazníci.

• Vrelo doporučujem, s tovarom som veľmi spokojná aj s rýchlou donáškou: :)

• Pro náš tábor zde nakupuji pravidelně a vždy jsem byl naprosto spokojený

velmi doporučuji

• Pro náš tábor, zde nakupuji již řadu let, nikdy nebyl zásadnější problém, drobnosti jsme snadno vykomunikovali.

• Byla jsem spokojená,příznivá cena,rychlé jednání pohodový obchod.
    • Nevidím zápory.

Spolehlivý obchod

• Rychlé jednání, dobrá cena, slušný výběr.
    • Trochu se mi nelíbí grafika, ale to je otázkou osobního vkusu

Doporučuji obchod, rozhodně má co nabídnout

• šíře sortimentu
    • velmi dlouhá dodací lhůta
    • nepřehlednost stránek
    • přeprodávají zboží jiných firem, tedy vyšší ceny než u přímých výrobců či dodavatelů

Nákup zde příliš nedoporučuji, poohlédněte se jinde.

Reakce obchodu Tábornické potřeby

Vážený pane Stando, vítám Vás v klubu zákazníků, kteří u nás nikdy nenakupovali a jen píší špatné recenze, aby náš obchod poškodili. Oba víme že nejste Standa. Dodací lhůty máme 3 dny, u nestandardního zboží 2 týdny z důvodu toho, že to výrobce musí vyrobit. Ceny máme lepší než výrobci. S množícími se falešnými recenzemi a jinými nekalými praktikami, jsme nuceni podat trestní oznámení.

• normální obchod
    • standardní komunikace i přístup
    • delší doba dodání
    • horší přehlednost stránek
    • neposílají zboží přes ČP
    • chybí kamená prodejna

Hodnocení pro zařazení do soutěže.

Reakce obchodu Tábornické potřeby

Děkujeme za zpětnou vazbu. Přes Českou poštu nezasíláme z důvodu nespokojenosti z naší strany a strany zákazníků. Stránky budeme upravovat, aby byly přehlednější. Dodací dobu máme standardně 1 týden, v případě delší doby dodání voláme zákazníkovi. S kamennou prodejnou ani nepočítáme. Sortiment je tak specifický, že jej není možné vázat na jedno město. Umožňujeme možnost osobního vyzvednutí na provozovně.

• nemaji zadne zbozi skladem - jen prekupuji dle objednavky
    • dlouha doba doruceni
    • neprehledne

neduveryhodny stranky

Vážený Anonyme,
    Děkujeme za Vaši recenzi. Vzhledem k tomu, že se s těmito útoky na náš obchod setkáváme od doby, kdy jsme přestali spolupracovat s jednou osobou, musíme na tuto recenzi reagovat pouze takto. Pokud budou takovéto a jiné útoky pokračovat, budeme nuceni se obrátit na policii.
    Našim stálým, bývalým a novým zákazníkům děkujeme za přízeň.
    Ladislav Nolde s rodinou.
    Provozovatelé internetového obchodu www.tabornickepotreby.cz

• dlouhá doba dodání, kterou stejně nedodrží
    • nezvedají telefon na email neodepisují

Objednal jsem si zboží na začátku července- je 25. a stále ještě nedorazilo. Dobu dodání mají 2 týdeny.Nemůžu se dovolat na emaily nereagují. Ještě, že jsem neplatil předem!!! Pozor na ně!

Reakce obchodu Tábornické potřeby

Dobrý den pane Josefe, Všechny objednávky z července máme vyřízené a odeslané. Na jméno Josef žádnou objednávku neregistrujeme. Pokud jste objednával, pošlete nám prosím mail na [email protected], který Vám přišel po vytvoření objednávky a podíváme se na to. Děkuji. S pozdravem Ladislav Nolde - Tabornickepotreby.cz

• Ochota, snaha vyjít vstříc
    • Informace na webu ohledně dostupnosti, nicméně okamžité upravení informace po telefonu

Reakce obchodu Tábornické potřeby

Děkujeme za recenzi. Na jaře máme v plánu přepracovat strukturu obchodu, aby byl přehlednější a připravený na novou sezonu.
    Ladislav Nolde