• Vše

Vše v pořádku doporučuji (Y)

• Rychlí
    • Přijemní operátoři
    • Nenabízí spoustu dalších věci jako O2 !
    • Nic - Není důvod

KUPOVAL JSEM NA POBOČCE! Výhodný již dříve jsem u nich kupoval, ale přes e-shop ale vše vpořádku, ale doporučuji spíše pobočku kde si zařízení můžete vyzkoušet, popřípadě dokoupit příslušenství. Pokud máte tuto možnost doporučuji, prtože stejná cena jak na e-shopu tak na pobočce! Ttakže výhodné.

• ochota, vstřícnost a jistota dobrého zájmu.
    • ceny. Ačkoliv to je u všech operátorů stejné.

Moc doporučuji

• skoro nemožné odstoupit od smluvy..spoustu sankcí a pokut.. mění v průběhu podmínky a zvyšují ceny.

pozor na tuto společnost

• Není co řešit, bez debaz spolehlivý a bezkonkurenční matador na trhu

I když mám pocit, že zaměstnanci T-Mobile věčně jenom paří po nocích, jelikož komunikace s nimi po ránu vám jak osobně, tak na infolince připadá jak kdyby trpěli s kocovinou, tak se skutečně jedná o spolehlivého, bezkonkurenčního mataroda na trhu. A skutečně ani nemusí konkurovat cenou jako jeho přímí konkurenti, s kterými jejich zákazníci bojují léta. Tady není co řešit, co se domluví, to platí a vždy, ať se děje cokoliv, tady máte pravdu pokaždé vy :)

• Když se vám pokazí telefon, půjčí vám po dobu reklamace náhradní ve stejné výbavě.
    • Ceny dražší, omezený výběr modelů

Kvůli úchylům s přišitým mobilem u hlavy jsme my všichni ostatní přišli o levnější paušální tarify a hlavně o dotované telefony. V důsledku se rozšířili různí pochybní šmejdi s podezřele levnými přístroji z šedého dovozu. Na Heurece je těchto obchodů plno, dávejte si na ně bacha!!

• Nejlepší mobilní operátor v této zemi. Váží si věrných klientů!
    • Nic mně nenapadá.

T-mobile doporučuji.

***

• Pobočka snad na každém rohu
    • Koupil jsem Sony xperii j. Po půl roce si začal dělat co chtěl. První reklamace zamítnuta. To že si telefon sám od sebe pošle smsku, restartuje se, změní z ničeho nic tón vyzvánění, zablokuje všechno co jde je podle nich normální chování telefonu. Po nějakém čase byly ještě 3 reklamace a také zamítnuty. T-mobile už nikdy.

Nedoporučuji.

• nepochopitelný systém
    • nereagují
    • nelze se v tom orientovat
    • nesplňuje vůbec nějaké požadavky

katastrofa

• Takováhle spolecnost by měla být zrušena se zabavenim majetku. Chovají se stejne jako všichni šmejdi.

To asi stačí.

• vůbec nic.
    • Nikdo mi nezaplatí čas a náhrady dopravy na vyřízení reklamací, zástupci i vedoucí prodejny T-Mobile se straní odpovědnosti a postavit se k problému čelem. Chudák zákazník T-mobilu.

!!!Varování !!!! - 2x jsem objednal přes eshop T-Mobile kartu start+HD přijímač. V první zásilce bylo vidět,že přijímač byl již použitý, po 14 dnech přestal fungovat vůbec, nenaběhnul systém - reklamováno a opraveno. Hrůza. Dnes jsem instaloval 2 přijímače z druhé zásilky, první o.k., u druhého špinavý obal, přelepeno páskou, evidentní známky používání, přijímač nenašel dekódovací kartu. Opět vezeno k reklamaci do prodejny T-Mobile, kde mi navíc řekli, že bude následující měsíc zavřená a mám si přijímač po vyřízení reklamace vyzvednout na jiné prodejně. Zaslat nelze-nemohli by prý reklamaci uzavřít. Doufám, že má zkušenost bude pro ostatní zákazníky přínosem a varováním na eshop T-Mobile. Do budoucna řeším objednáváním pouze karet a přijímače jinde.

• Cena výrobku +doprava zdarma+dárek
    • ?

Lze doporučit

• Perfektní jednání nejen na prodejně,ale i přes jejich linku,či email.
    • nemám nic

Doporučuji!

• Objednáno a do 48 hod. doručeno Českou poštou. Ba stránkách T-Mobile, jsem zásilku sledoval, vše bez problémů.
    • Prozatím nic

Uvedený model Samsung byl jeden s nejlevnějších a je pro distribuci CZ.

• Nevim
    • Objednala jsem si iPhone 5s s tím, že jsem si myslela, že ho mají na skladu, když jde dát do košíku a není tam žádné upozornění, že zboží skladem není. Od mojí objednávky uplynul týden a nic se nedělo, tak jsem napsala jim napsala e-mail, tam mi řekli, že bude zboží brzo na skladu. Po pár dnech jsem si zkontrolovala stav objednávky a nestačila jsem se divit - objednávka byla bez nějakého upozornění či zprávy zrušena! Ani jsem se už neptala na důvod, protože už na to nemám nervy. Nikdy víc!!! Nikdy jsem s eshopem neměla takový problém.

NEDOPORUČUJI

• domníval jsem se, že cena a seriózní jednání
    • dnes jsem objednal 3 iphone 5s pro naší firmu a nestačil sjem se divit.
    • Objednávka mi bylla po 12 hodinách bez udání důvodu zrušena.
    • Na zákaznické lince jsem se dozvěděl, že důvodem je to, že jsme na toto IČO už 2 stejné telefony koupili.

Zklamání

• Zboží došlo dle objednávky a OK

Výborný nákup ověřeného zboží za skvělou cenu

• internet
    • foťák nefotil
    • nešlo z něj volat
    • hudba nehrála
    • pořád se restartoval
    • po 1. reklamaci mi ho vrátili s tím, že je opravený, to byla lež
    • po 2. reklamaci byla tato reklamace zamítnuta

Mobil jsem si zde chtěl koupit, protože jsem očekával, že pokud ho koupím u operátora, bude nezávadný. Po otevření zásilky a následném spuštěním jsem s hrůzou zjistil, že mobil nefunguje.
    Nechal jsem ho tedy reklamovat na místní pobočce.
    Asi po 1 týdnu jsem si ho vyzvedl a když jsem ho doma opět spustil, k velkému úžasu mobil zase nešel. Nechal jsem ho tedy reklamovat podruhé.
    Odepsali mi až po 4 týdnech. Napsali, že byla moje reklamace zamítnuta.
    Proto NEDOPORUČUJI tento obchod.

• telefon na splátky
    • je to operátor takže pobočky dostupný reklamace taky v pohodě
    • většinou dražší než by člověk očekával
    • omezený výběr

nevím proč nemají operátoři stejné nabídky u nás i v zahraničí. Telefony u našich operátorů vycházejí mnohem dráž než u stejného operátora v zahraničí. Plus jsou operátoři mnohdy dražší než normální prodejci.