Špatne info na Internetu

Vážení zákazníci,
    zatímco nám běžně chodí 10 až 15 objednávek denně, nyní evidujeme za posledních pár dnů 1.350 objednávek. Stav našeho skladu se mění z minuty na minutu. Položky, které se vyprodali neumožní náš systém objednávat dalším zákazníkům (chybí tlačítko „přidat do košíku“) nicméně občas se stane, že v daný okamžik objednají položku dva zákazníci naráz a pak nastává technický problém. Dáváme přednost fakturaci a expedici zboží, které máme skladem, abychom naše zákazníky uspokojili. Děkujeme za pochopení, že jsme museli omezit telefonní kontakt s naší firmou. Zpožďují se nám dodávky zboží nejenom z Itálie, Francie, ale i z Německa, takže dodací lhůty se prodloužily a někdy i protáhly nad rámec našich Obchodních podmínek, ale nejedná se standardní situaci, když lidé podlehli panice a vykupují vše, co se dá. Vyprodaných je několik málo položek (převážně teploměry, dezinfekční gely a mýdla, na které se zákazníci zaměřili), jinak většina ostatních položek je skladem.

Manager kvality

nemohu hodnotit, zboží ještě nedorazilo

Vážení zákazníci,
    zatímco nám běžně chodí 10 až 15 objednávek denně, nyní dostáváme na 200 objednávek a stav našeho skladu se mění z minuty na minutu. Položky, které se vyprodali neumožní náš systém objednávat dalším zákazníkům (chybí tlačítko „přidat do košíku“) nicméně občas se stane, že v daný okamžik objednají položku dva zákazníci a pak nastává technický problém. Zpožďují se nám dodávky zboží nejenom z Itálie, Francie, ale i z Německa, takže dodací lhůty se prodloužily a někdy i protáhly nad rámec našich Obchodních podmínek, ale nejedná se standardní situaci, když lidé podlehli panice a vykupují vše, co se dá. Vyprodaných je několik málo položek (dezinfekční gely a mýdla, na které se zákazníci zaměřili), jinak většina ostatních položek je skladem.

Manager kvality

• Vše připraveno včas k os. odběru a jěště pečlivé vysvětlení kak vše používat. Děkuji
  • Nic nedošlo, nic nemají, ...

celkem spokojenost

• Na dotaz, kdy bude zboží odesláno, žádná odpověď ani komunikace...

Manager kvality

• Zboží nedorazilo. Nikdo neodpovídá na telefony ani mail.

Manager kvality

zboží nebylo doručeno, komunikace ze strany obchodu 0.

Vážení zákazníci,
    zatímco běžně nám chodí 10 až 15 objednávek denně, v souvislosti s epidemií koronavirem, nyní dostáváme na 200 objednávek, přestože jsme nedostupné položky (dezinfekční gely) zablokovali. Není v našich silách odpovídat na emaily a telefonáty, které rovněž enormně vzrostly. Dáváme přednost fakturaci a expedici zboží, které máme skladem, abychom naše zákazníky uspokojili. Děkujeme za pochopení, že dodací lhůty se prodloužily a někdy i protáhly nad rámec našich Obchodních podmínek, ale nejedná se standardní situaci, když lidé podlehli panice a vykupují vše, co se dá.

Manager kvality

• neprofesionální přístup, špatná komunikace

Objednávka byla přijata, ale dál se nic nedělo. Když se mi podařilo firmu zkontaktovat (po více než týdnu!), tak mi bylo řečeno, že objednávka nemohla být zrealizována vzhledem k tomu, že výrobky nemají skladem, i když na eshopu skladem uvedené byly...nicméně tuto informaci jsem obdržela až ve chvíli, kdy se mi podařilo dovolat...

Vážení,

Manager kvality

Přišlo potvrzení obj a od té doby žádní komunikace.

Manager kvality

• Zboží dodnes nedorazilo, ani mail, že nedorazí.

Manager kvality

Nic zatím nedorazilo a obchod nijak nekomunikuje.

Manager kvality

Přišlo mi potvrzení objednávky, je stará již téměř 14 dnů, na můj dotaz, co je se zbožím, nikdo neodpovídá.

Manager kvality

• Prezentovali na svých stránkách zboží "skladem", které konkurence neměla. Bohužel byla to lež!

Zboží, které mělo být skladem, v předem stanovený termín neexpedovali, vůbec se neozvali a co se týče kontaktů, uvedených na jejich web stránkách, jedno telefonní číslo neexistovalo a na druhém to nikdo nezvedal. Snažila jsem se tam dovolat po 3 dny. Pokud by měli nadmíru objednávek, čekala bych, že uvedou na svých stránkách omluvu o delší čekací lhůtě - ale vůbec nic. Dne 26.2. jsem poslala objednávku, která byla obchodem potvrzena a od té doby nic. Takový nezájem o zákazníka jsem nečekala. Jejich webové stránky navozují dojem profesionálů, nicméně jejich jednání svědčí o opaku.

Manager kvality

• Komunikace a informovanost o nedostupnosi zboží ze strany dodavatele zboží.
    • Bez výhrad

• Rychlost doruceni
    • Rozumná cena
    • Široká nabidka
    • Doplňky k produktu - chybí info
    • Nemožnost platit kartou (pouze dobirka)

Ocenili bychom detailnější informace k provozu produktu, včetně detailů k náhradním komponentům a dalším doplňkům.

Vážený zákazníku,
    platit kartou lze na naší provozovně v Plzni a některým „pošťákům“ ve větších městech (což je to individuální). Jinak děkujeme za objektivní recenzi. Samozřejmě jsme vděčni za každou připomínku, abychom mohli pracovat na zkvalitnění našich služeb.

Manager kvality

Objednano 24.2. jako zbozi skladem, je 6.3. a nic.

Manager kvality

• Určitě musím upozornit na snahu domluvit se se zákazníkem. V současné situaci to ani tato společnost nemá lehké. Pan Krásný se snaží i telefonovat a vysvětlovat mimořádné okolnosti, které nyní všechny provázejí. Zboží mi došlo za 4 týdny, což je i uváděno na stránkách szo.cz, v současné době je dodací lhůta prodloužena na 8 týdnů.

Jsem spokojená a chválím! Snad jen více zboží na skladě by to chtělo.
    Děkuji všem, kteří se podílejí na zdárném chodu firmy.

Manager kvality

• Obchod nabízí jen dopravu s Českou poštou... ocenila bych pro menší objednávky i spolupráci se Zásilkovnou, kde by byly třetinové ceny!!!!

Reakce obchodu SZO

zboží expedujeme po celé České Republice naším smluvním partnerem ČESKÁ POŠTA, s.p. se kterým spolupracujeme již 20 let, případně je možné objednané zboží si vyzvednout u nás na provozovně v Plzni. Službu ZÁSILKOVNA nenabízíme ani neuvažujeme o jejím zavedení. O způsobu expedice jsou zákazníci informováni již při vyplňování formuláře a svým souhlasem mohou, ale také nemusí objednávku potvrdit.

Jindřiška VEGOVÁ
    Fakturace a expedice zboží

• profesionální přístup, ochota, brzké a kvalitní dodání zboží