O.K

• Syntex nabízí fototechniku, která velmi usnadňuje práci fotografů, zboží je skvěle řemeslně zpracováno a také technickým řešením promyšleně konstruováno.

V obchodě Syntex jsem nakupoval poprvé a jsem nadšen; byla to výborná volba. Zboží jsem ihned odzkoušel a je radost s ním pracovat. Prošel jsem si důkladně webové stránky obchodu Syntex a doporučuji ho i ostatním zájemcům, jimž fotografie přináší okouzlení světlem a životní radost.

• Výborná komunikace se zákazníky, trpělivost a ochot pomoci mi s domnělou reklamací
    • Rychlost dodání a kvalita boží
    • Recenze na internetu nelhala

• kvalitní výrobek
    • Perfektní jednání se zákazníkem

• Kvalitní obchod s obrovským množstvím profi věcí pro fotografy a kameramany.

• spolehlivý a rychlý

• profesionální přístup
    • krásná prodejna
    • Není to v Plzni

Naprosto skvělý zážitek

Syntex je skvělý obchod, kde mají většinu zboží skladem a hlavně vám skvěle poradí a pomohou. V showroomu můžerte vidět a otestovat nejnovější světla, stativy a klece na mobily, kamery, zrcadlovky. SmallRig klece a doplňky z vašeho mobilu, foťáku, kamery udělají profesionální platformu, na kterou můžete namontovat světla, mikrofony a držáky. Navíc mají i fantastická studiová světla ovládaná apkou. Navštivte Syntex a uvidíte sami.

Rychlé a slušné jednání

• dobré ceny, rychlé jednání
    • žádné nevýhody jsem nezjistil

• Obchod bez problémů, dobrá komunikace.

Pokud zboží do konce týdne nedorazí je pravděpodobné, že objednávku stornuji.

• Velký výběr zboží
    • Vše na sklade