Klasika na trhu Spolehlivý jistota kvality

• zajímavý sortiment
    • dobré ceny

It's really good product! Thank you

• Skvělý obchod
    • Přehlednost e-shopu
    • Zajímavé ceny
    • Dodání do druhého dne - při stavu skladem v Praze
    • Zboží z SK/HU neposílají napřímo, což prodlužuje délku dodání

Skvělý obchod, nakupuji pravidelně. Chtělo by to zapracovat na dodání zboží z jiného skladu než ČR. Zboží z SK skladu dorazilo za 6 dní, kurýr šel zřejmě pěšky . Berte s humorem, jen je třeba počítat s tím, že z SK neposílají napřímo, ale přeposílají přes Prahu.

Vše OK

Spokojenost

• Rychlé dodání, dobrá cena

Rychle doruceni, bezvadne zbozi

• Zboží neodpovídá specifikacím . Zavádějící foto výrobků , neodpovídá dodávce . Hlava BH-36L bez označení , neodpovídá hlavnímu banneru v reklamě ,. Inzerovaný monopod jako část tripodu prostě není !!!

Reakce obchodu Syntex

Dobrý den, hlava i monopod jsou součástí balení. Monopod musíte nejprve odšroubovat ze stativu - je součástí tripodu, je to ta noha kde je molitanová rukojeť, následně můžete přešroubovat hlavu. Bohužel od Vás neevidujeme žádný email, příště nás neváhejte kontaktovat na [email protected] kde Vám obratem poradíme.

Přišel jsem, našel jsem, zboží bylo skladem, objednal jsem. Za tři dny bylo zboží doma.

• ochota-profesionalita

Super. Vše OK.

• Profesionální obchod
    • Dobré ceny
    • Zboží skladem

• Kvalitní a rychlá doprava, úžasný výběr možnosti změn a velká variabilita produktu. Vřele doporučuji hlavně pro profesionály a nebo jako já lehce pokročilé ve fotce ale i videu
    • Tak dobré nabýdky že furt utrácí xd

• Rychlé vyřízení objednávky

Jsem spokojen

Vse OK

rychlé zpracování objednávky.

• ochota-vstřícnost

• Zálohové faktury naprd, respektive žádné nevystavují
    • A když platíte předem stejně jako vždy vystaví špatně fakturu. Vypadá to, že pořád za zboží dlužíte.
    • Jsou tam tupá a deprimován účetní hovádka

Reakce obchodu Syntex

Dobrý den, opakovaně nám dáváte negativní recenzi za vystavení faktury, nicméně od Vás nemáme žádné emaily s požadavky na opravu či úpravu takové faktury, evidujeme pouze opakované nákupy, což nás samozřejmě těší. Pokud budete do budoucna cokoliv potřebovat budeme rádi pokud nás kontaktujete na [email protected].
    S pozdravem Team Syntex.

• Ochota personálu