• Unikatni sortiment. Ochota pri komunikaci se zakaznikem.

Jako vždy bez sebemenších problémů. Děkuji.

• Faktury jsou špatně vystavené
    • Při nákupu na dobírku trvá vystavení faktury déle jak 6 dní

Reakce obchodu Syntex

Fakturu najdete vždy pod číslem objednávky v původním emailu, kterým se dostanete do přehledu objednávky, kde je i uložena faktura. V emailové komunikaci od Vás neevidujeme žádnou žádost či stížnost spojenou s fakturací. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na [email protected].
    S pozdravem, Team Syntex

Objednávku jsem zadal před 8 dny. Objednávka nebyla odeslána. Nikdo o mé objednávce neví. Tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Syntex

Objednal jste zboží, které není skladem, tentýž den jste nám psal na stav objednávky, obratem jsme Vás informovali, že čekáme na dodání od distributora, který produkt, momentálně skladem nemá. Příště doporučujeme objednávat zboží, které máme skladem.
    S pozdravem, Team Syntex

• Naprostá spolehlivost a rychlost
    • Dokonalá odborná konzultace a pomoc při výběru
    • vstřícná telefonická domluva na detailech
    • žádná

Pokud hledáte vysoce kvalitní a spolehlivé zboží z oblasti audiotechniky, tento obchod je naprostá špička včetně poradenství a bleskové dodání

• Objednávka byla v krátké době vyřízena k plné spokojenosti.

O.K

• Syntex nabízí fototechniku, která velmi usnadňuje práci fotografů, zboží je skvěle řemeslně zpracováno a také technickým řešením promyšleně konstruováno.

V obchodě Syntex jsem nakupoval poprvé a jsem nadšen; byla to výborná volba. Zboží jsem ihned odzkoušel a je radost s ním pracovat. Prošel jsem si důkladně webové stránky obchodu Syntex a doporučuji ho i ostatním zájemcům, jimž fotografie přináší okouzlení světlem a životní radost.

• Výborná komunikace se zákazníky, trpělivost a ochot pomoci mi s domnělou reklamací
    • Rychlost dodání a kvalita boží
    • Recenze na internetu nelhala

• rychlost dodání
    • kvalitní výrobek
    • Perfektní jednání se zákazníkem

• Kvalitní obchod s obrovským množstvím profi věcí pro fotografy a kameramany.

• spolehlivý a rychlý

• profesionální přístup
    • krásná prodejna
    • Není to v Plzni

Naprosto skvělý zážitek

Syntex je skvělý obchod, kde mají většinu zboží skladem a hlavně vám skvěle poradí a pomohou. V showroomu můžerte vidět a otestovat nejnovější světla, stativy a klece na mobily, kamery, zrcadlovky. SmallRig klece a doplňky z vašeho mobilu, foťáku, kamery udělají profesionální platformu, na kterou můžete namontovat světla, mikrofony a držáky. Navíc mají i fantastická studiová světla ovládaná apkou. Navštivte Syntex a uvidíte sami.

Rychlé a slušné jednání