• rychlost i před Vánoci
    • žádná

• Přehlednost, jednoduchost výběru, vše, co jsem zrovna chtěla koupit měli v tomto obchodě, nemusela jsem kombinovat
    • způsob doručení - pošta je pro nás méně pohodlná varianta

Celkově naprostá spokojenost, rychlost jednání, skvělá komunikace!

• část zboží nebyla skladem, komunikace přes mail, domluva, spokojenost, určitě v budoucnu využiji
    • 0

• zboží které jsem objednal měli i jinde, ale při poměru cena, kvalita, způsoby platby a dopravy, mi vyšel Swissworld jako nejlepší

Mohu doporučit.

• Jiný obchod jsem nenašel. Velmi vstřícný postup při nemožnosti dodat objedané zboží.

• kvalitní zboží za rozumnou cenu
    • přehledně řazeno

naprostá spokojenost
    rychlé dodání

Skvělé zboží i rychlost dodání. Jediné co bych podotkla, že by mohla být u každého zboží doba dodání. Je to sice kravina, ale v podmínkách se to nikomu hledat nechce. Byla jsem moc ráda, že mi vyhověli a poslali zboží, tak rychle. Potřebovali jsme to na narozeniny. Děkuji.

• Kvalitní zboží

• kvalita

100% doporučuji

• Nejlevnější nabídka.
    • O žádných nevím.

Uplná spokojenost jak s nabídkou tak i s dodávkou.

• Kvalitní a rychlé jednání a v neposlední řadě velice kvalitní zboží

Obchod vše dodal, jedna láhev SIGG je, ale lehce ťuklá.

• zboží, které jinde neměli

rychlé jednání, slušné ceny, dobrá síť výdejních míst

• Vybraný, kvalitní sortiment
    • Spolehlivost

• Kvalitní zbozi

Rychle dodání, kvalitní zboží, příjemná komunikace

• Zboží bylo skladem
    • Nezjistil sem

Velmi dobré, rychlé vyřízení objednávky

Je to velmi renomovaná značka v tomto oboru, už dříve jsem od dětství měla jejich červený zavírací nůž - mám ho dodnes a je stále skvělý. Z tohoto obchodu jsem tedy vzala bez váhání nůž, který dopadl velmi dobře v hodnocení kuchyňských nožů v tomto testu: http://www.noze-nuz.com/recenze/test_kuchynaku/test_kuchynskych_nozu.php

Je to ten třetí v pořadí a na tomto portálu nebyl k mání. Objevila jsem ho až u prodejny výrobce - Victorinox je stej ná značka jako Forschner. Už jsem ho vyzkoušela a poměr cena - kvalita je velmi dobrý. I pro toho, kdo není zvyklý na nože typu Santoku - rozhodně se vyplatí se pokusit naučit se je používat. Vřele doporučuji, jednání i celý obchod byl prostě solidnost sama. Není o mnoho horší, než jsou kuchyňské nože vyrobené v Japonsku - a ty jsou jakési rolls royce v tomto sortimentu. Zdravím všechny - určitě nebudete litovat.

Z nákupu na swissworldu jsem byla nadšená. Jednak jsem si tam objednala dárek pro neteř. A jednak jsem se perfektně domluvila s manažerkou obchodu o rychlém dodání objednávky na Zásilkovnu. Vše bylo perfektní a bezproblémové. Jsem jim velice vděčna za přístup a rychlé jendání. Děkuji a vřele doporučuji. K.N.

• zboží se nedalo sehnat v kamenném obchodě

• velmi dobra komunikace
    • produkty na strankach nejsou aktualni, coz ale bylo rychle vyreseno mailovou komunikaci

supr komunikace ze strany obchodu a dodaci doba tak jak bylo slibeno