• rychlost i před Vánoci
    • žádná

• Napsala jsem mail s dotazem. Mela jsem zajem koupit cca 55 ks vyroku za cca 20 tis. Kc. Nikdo mi 14 dnu neodpovedel. Ani po telefonicke urgenci se mi nikdo dalsich 10 dnu neozval. Tento e-schop nema zajem prodavat. Na telefonicky dotaz odpovidali velmi arogantne. Rozhodne nedoporucuji.

Rozhodne nedoporucuju. Neprivetive arogantni chovani personalu po telefonu. Nezajem. Vety typu “vy jako zakaznik musite. .....”

• Přehlednost, jednoduchost výběru, vše, co jsem zrovna chtěla koupit měli v tomto obchodě, nemusela jsem kombinovat
    • způsob doručení - pošta je pro nás méně pohodlná varianta

Celkově naprostá spokojenost, rychlost jednání, skvělá komunikace!

• část zboží nebyla skladem, komunikace přes mail, domluva, spokojenost, určitě v budoucnu využiji
    • 0

Tento obchod nabízí kaple cremesso za vyšší cenu než konkurence. Objednal jsem zde kapsle proto, že v nabídce byly ještě kapsle India, o něž jsem přednostně stál. Další kaple jsem k tomu objednal navzdory vyšší ceně, abych objednávku doplnil, a samozřejmě jsem předpokládal, že ji obchod splní tak, jak jsem objednával. Ve skutečnosti mi byla objednávka krácena a dostal jsem jen dvě balení cremesso India. Tudíž spokojen nejsem.

• Přijatelné ceny
    • Nedodání zboží

• zboží které jsem objednal měli i jinde, ale při poměru cena, kvalita, způsoby platby a dopravy, mi vyšel Swissworld jako nejlepší

Mohu doporučit.

• Jiný obchod jsem nenašel. Velmi vstřícný postup při nemožnosti dodat objedané zboží.

• kvalitní zboží za rozumnou cenu
    • přehledně řazeno

naprostá spokojenost
    rychlé dodání

Skvělé zboží i rychlost dodání. Jediné co bych podotkla, že by mohla být u každého zboží doba dodání. Je to sice kravina, ale v podmínkách se to nikomu hledat nechce. Byla jsem moc ráda, že mi vyhověli a poslali zboží, tak rychle. Potřebovali jsme to na narozeniny. Děkuji.

• Zboží brýle vypadá jako levné čínské napodobeniny Cerjo

Reakce obchodu Swissworld.cz

Vážený zákazníku.

Mrzí nás, že nejste se zakoupeným zbožím spokojen, ale můžeme Vás ubezpečit, že brýle jsou skutečně originální produkt Cerjo Switzerland. V případě nespokojenosti máte možnost zboží v zákonné lhůtě 14 dnů vrátit.

Swissworld.cz

• Kvalitní zboží

• kvalita

100% doporučuji

• Nejlevnější nabídka.
    • O žádných nevím.

Uplná spokojenost jak s nabídkou tak i s dodávkou.

• Kvalitní a rychlé jednání a v neposlední řadě velice kvalitní zboží

Obchod vše dodal, jedna láhev SIGG je, ale lehce ťuklá.

• zboží, které jinde neměli

rychlé jednání, slušné ceny, dobrá síť výdejních míst

• Vybraný, kvalitní sortiment
    • Spolehlivost

E-shop Swissworld.cz
    Je zatím moje nejhorší zkušenost s nákupem na internetu. Celý týden jsem čekal na objednávku a přišlo jiné zboží než objednané. Další týden v pondělí se omluvili a že vše napraví a zboží vymění. Bohužel se tak nestalo.

• Kvalitní zbozi

Rychle dodání, kvalitní zboží, příjemná komunikace