• velice nízké ceny
    • rychlé vyřízení objednávky
    • nevím o žádné

V obchodě jsem nakupoval již dříve. S dodávkou nebyl nikdy problém. Při minulém, nákupu nekonpatibilní náplně do Tiskárny Epson XP 630 mi tiskárna hlásila, že náplň není konpatibilní, ale tiskla. Později přestala tisknout i když náplň nebyla plně spotřebovaná. Koupil jsem náplň originál a bylo po problému. Nicméně při následné potřebě nové náplně jsem stál před otázkou, jakou náplň koupit. Proto jsem vznesl písemný dotaz na prodejce, proč mi tiskárna netiskla s kompatibilní náplní a jak se mám zachovat. Prodejce mi obratem tuto náplň poslal zdarma a bez poštovného. Tiskárna s touto také nekonpatibilní náplní tiskla. Proto jsem objednal celou sadu náplní s tím že zaplatím i tu zaslanou zřejmě jako vyřízení reklamace. Sadu jsem obdržel obratem. Její cena (1x černá 22 ml, 1x černá, modrá, červená a žlutá) je přibližně stejně vysoká jako jedna originální velká černá 12,2ml. Takže nakonec velká spokojenost i když jsem se bez výsledku dříve doptával, jak tuto situaci řešit.

• Snadné objednání, rychlost vyřízení objednávky, dobrá kvalita
    • Nevýhoda žádná

• rychlé vyřízení objednávky

• Široká nabídka, přijatelné ceny
    • Zrušením prodejního místa v Brně na ul. Dusíkova se prodlužuje doba dodání zboží a také se tím prodražuje. Dodání zboží je možné jen poštou, nebo do Zásilkovny a to vše je zpoplatněno

• ochota mi pomoct s výběrem
    • rychlé dodání mé objednávky

Rychlé vyřízení objednávky.

Náplně došly zřejmě s náhradním potiskem, který nebyl oproti předchozím náplním jednoznačný.

• kontrolou bylo zjištěno
    • , že HP 338 černá je prázdná a použitá(není originál) a barevná HP344 je pouze plná zčásti a taktéž není originál - kontrolu provedl počítač

kontrolou mého PC bylo zjištěno

• Lze vyzvednout na zásilkovně a klien nemusí čekat na dodavatele.

Objednávám si již několik let a vždy vše proběhlo k naprosté spokojenosti. Pouze poslední objednávka mě přišla s více jak deseti denním zpožděním.
    Navíc uvedené telefonní linky byly nedostupné a na můj email mě nebylo odpovězeno. Ovšem je to poprvé za několik let co došlo k takovéto situaci.
    Proto moje momentální spokojenost s obchodem je malá.

• nají co potřebuji

• Sortiment, výhodné ceny, dobrá kvalita produktu

Doposud jsem byl vždy spokojen, ale poslední dvě dodávky naprosto nevyhovují (nefunkční barvy i přes opakované čistění). Bude následovat reklamace.

• Rychlost A cena

• Nemožnost osobního odběru v Brně-Lesná zdarma

Byla objednána doprava PPL expresní doručení a došlo to Poštou balík do ruky až po 3 dnech od objednání, čekal jsem rychlejší dodání. Chybí mě možnost osobního vyzvednutí v provozovně v Brně-Lesná.

• Můj první nákup. Vše proběhlo v pořádku
    • Náhradní cartridge plně funkční
    • Podstatně lepší cena než za originální cartridge.
    • Nevím

• rychlost dodání
    • obtěžování zákazníka dotazníkem spokojenosti s nákupem který ještě nedorazil