• fantastická cena
    • široký výběr

• Levnější než originály a kvalita dobrá.
    • Nelze vyzvednout bezplatně v městě sídla firmy jako dřív

Kupuji inkoustové náplně od Swiss Toner do tiskárny HP už léta. Někdy, pravda zpočátku, jsem musela některou náplň reklamovat, ale vždycky to bylo bez problémů. Vzhledem k tomu, že byla prodejna v Brně, nebyl problém tam zajet. Jinak jsem byla vždycky s kvalitou náplní spokojená.

• Dobrá cena
    • Rychlost vyřízení objednávky

Již jsem zde nakupoval několikrát,vždy v byla zásilka v pořádku při posledním nákupu byla místo modré cartrige Cartridge černá.Cenově je
    jsou stejné a kupoval jsem je do zásoby, tak mi to až tak nevadí.Chybička se
    může občas vloudit.

• Spolehlivost, cena
    • Tentokrát trvala strašně dlouho doprava - od30.11. do 7.12. Zřejmě vánoce neb dopravce 2x změnil místo doručení

• slušná cena,rychlé dodání zboží

• velice nízké ceny
    • rychlé vyřízení objednávky
    • nevím o žádné

V obchodě jsem nakupoval již dříve. S dodávkou nebyl nikdy problém. Při minulém, nákupu nekonpatibilní náplně do Tiskárny Epson XP 630 mi tiskárna hlásila, že náplň není konpatibilní, ale tiskla. Později přestala tisknout i když náplň nebyla plně spotřebovaná. Koupil jsem náplň originál a bylo po problému. Nicméně při následné potřebě nové náplně jsem stál před otázkou, jakou náplň koupit. Proto jsem vznesl písemný dotaz na prodejce, proč mi tiskárna netiskla s kompatibilní náplní a jak se mám zachovat. Prodejce mi obratem tuto náplň poslal zdarma a bez poštovného. Tiskárna s touto také nekonpatibilní náplní tiskla. Proto jsem objednal celou sadu náplní s tím že zaplatím i tu zaslanou zřejmě jako vyřízení reklamace. Sadu jsem obdržel obratem. Její cena (1x černá 22 ml, 1x černá, modrá, červená a žlutá) je přibližně stejně vysoká jako jedna originální velká černá 12,2ml. Takže nakonec velká spokojenost i když jsem se bez výsledku dříve doptával, jak tuto situaci řešit.

• Široká nabídka, přijatelné ceny
    • Zrušením prodejního místa v Brně na ul. Dusíkova se prodlužuje doba dodání zboží a také se tím prodražuje. Dodání zboží je možné jen poštou, nebo do Zásilkovny a to vše je zpoplatněno