Možnost zadat na e-shopu pouze jeden kod, tudíž není možné kombinovat slevovy kod s darkovym voucherem a pokud dostanete tři dárkové vouchery v hodnotě 500 Kč, budete muset udělat tři objednávky a zaplatit třikrát poštovné

• rychlost doručení

- průvodce Maledivy byl na webu vydavatele inzerován s rokem vydání 2022, přesto mi byl doručeno průvodce s rokem vydání 2018 s odůvodněním, že jde o nejnovější vydání. Bohužel tohoto průvodce prodávají jíné e-shopy o cca 100 Kč levněji. Průvodce sám o sobě je určen pravděpodobně jen osobám se statisícovými rozpočty na dovolenou (ti ale většinou asi necestují s průvodcem Lonely Planet v batohu), na jednotlivých ostrovech Malediv autor opisuje převážně předražené resorty a cestování předraženou dopravou, přestože Maledivy již mají ubytování i dopravu pro low-cost cestování.

V neděli objednáno a ani za týden tu zásilka není. Knížku jsem potřebovala “rychle” bohužel.

• Hezký výběr knížek
    • Dlouhá doba doručení
    • Knihy byly zaplaceny, ale dorazili až za 5 dni.
    • Příště zvolím jiný obchod pro nákup knih

Informace na webu matoucí, nulový prozákaznický přístup.

Bohužiaľ mi s mojím menom zaslali objednávku niekoho iného.

Reakce obchodu Svojtka & Co., s.r.o.

omlouváme se za zaslání jiné zásilky, vaši reklamaci jsme včera vyřídili a informovali vás e-mailem.
    Je nám opravdu líto nastalých komplikací, správné knihy jsou již na cestě k vám.
    Děkuji a přeji hezký den,
    Stříbrná - nakl. Svojtka

Knihy, které mi přišly, byly použité, čtené, natržené... zřejmě vystavované kusy. Vyřešeno výměnou za nové zboží, ale to zklamání, že to na vás někdo prostě "zkusí", jestli to jako zákazník přijmete, mě teda hodně mrzí. Máš to, Svojtko, vůbec za potřebí?

Reakce obchodu Svojtka & Co., s.r.o.

velice nás mrzí, když odešleme komukoliv, kdykoliv knihu, která není v pořádku. Věřte, že se i při letošní smršti objednávek snažíme odvádět stále co nejlepší práci, bohužel občas se stane, že neodchytíme vše a snažíme se na naše náklady věc napravit. Ani nastalá situace nás zodpovědnosti nezbavuje.
    Chtěla bych jen zmínit, že z Vaší korespondence s naším obchodním oddělením se jednalo o 1 titul, ne o knihy, jak píšete. A dále knihu jste vybrala ze zlevněných titulů a zakoupila se slevou 70 %. Za tuto cenu se dá předpokládat, že kniha nemusí být tedy vždy ve 100 % stavu. Jediným naším cílem je - spokojený zákazník. Podobné chování "něco na někoho zkoušet" - to opravdu nemáme za potřebí.

Přeji klidné vánoční svátky
    M. Svojtková

Objednávka ze 14.11.2020 dosud nepřišla.

Reakce obchodu Svojtka & Co., s.r.o.

prověřila jsem vaši objednávku a bohužel nastala technická chyba při předávání informací z vaší objednávky na Heuréce do našeho expedičního systému (vybraná výdejna Zásilkovny). Tuto chybu jsem nyní opravila a objednávku zařadíme do expedice. O odeslání balíčku vás budeme informovat e-mailem.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace a přeji hezký den,
    Stříbrná - nakl. Svojtka

Byly mi nabídnuta sleva 50,- Kč, po zadání kódu bylo odečteno z celkové ceny, ale po potvrzrní objednávky se vrátila celková cena. Takže asi jen lákadlo k další objednávce, ale nedotažené.

Reakce obchodu Svojtka & Co., s.r.o.

nejspíš jste od nás obdržela dárkový poukaz na 50 Kč po provedení objednávky. U Vaší objednávky nevidím bohužel zadaný žádný poukaz na slevu. Můžu se prosím jen ujistit, že jste zadávala kód poukazu do políčka "dárkový poukaz"?
    Pokud jste obdržela dárkový poukaz, tak ten je nabídnut všem našim zákazníkům a na e-shopu běžně funguje, sleva se odečítá. Tak jen jestli nebyla mýlka v zadání kódu, jinak samozřejmě, pokud byla chyba v nastavení systému, rádi s Vámi toto vyřešíme, prosím ozvěte se nám na e-mail [email protected].

Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem,
    Svojtková

• Pobocka je na velmi nedostupnem miste a pani byla pri osobnim vyzvednuti hodne neprijemna, z obchodu uz nebudu nikdy objednavat.

• Velice nekvalitní překlad knihy (Ogilvy o reklamě v digitálním věku)
    • Mnoho překlepů a nelogická větná stavba

Nekvalitní produkt (Ogilvy o reklamě v digitálním věku)

• Rychlé vystavení k odběru
    • Vysoká pořizovací cena vzhledem malému obsahu knihy

Objednala jsem knihy a omalovanky pro deti jako darek sem chtela pouzit ale bylo patrne na obalech ze jiz bylo pouzito a vraceno. Jako darek tedy nepouzitelne.

• Na zboží marně čekám a čekám!!!

Reakce obchodu Svojtka & Co., s.r.o.

omlouváme se za pozdější expedici způsobenou inventurou, kterou jsme avizovali na hlavní stránce e-shopu, v každém kroku objednávky a v potvrzení objednávky.
    Podle podacího čísla již máte balíček doma, přijměte prosím ještě jednou omluvu za případné komplikace spojené s pozdější expedicí vaší objednávky.
    Hezký den, nakladatelství Svojtka

• Přišly knihy a byly úplně odrene, jako pouzite

Dobrý den paní Lucie,

je nám líto, že nejste spokojená s kvalitou knih. Ale Vy jste si vybrala zboží z kategorie, která se jmenuje "Nemocné knihy" a v podtitulu má hned upozornění:
    "Knihy, které byly použity k prezentaci (například na veletrzích) s 50% slevou bez nároku na reklamaci. Mohou mít lehké poškození."
    Tomu i odpovídá zásadní sleva takových knížek.

Přeji hezký den
    M. Svojtková

Objednavala som knihu pre dcerku ako darcek, kniha dosla sice rychlo a pekne zabalena, no po odbaleni prislo velke sklamanie ked mala kniha otlcene rohy akoby bola uz pouzivana a teda ako darcek totalne nevhodna. Snazila som sa posielat email so staznostou na vsetky dostupne kontakty avsak neuspesne. Takze za mna sklamanie. Kniha je inak super.

Dobrý večer paní Valentová,

je nám líto, že jste obdržela nekvalitní výtisk, nicméně jsme prohledali všechny naše emailové adresy, na které odkazuje náš web nebo je uvádíme v objednávkách, včetně nevyžádané pošty, ale žádnou stížnost pod tímto číslem objednávky nebo jménem jsme nenašli.
    Napište na [email protected] a knihu vám samozřejmě rádi vyměníme.

M. Svojtková

Koktejly-stříbrná kniha měla poničenou vazbu a natrhnutý vnitřní přebal, který je i křivě nalepený.

Bohužel mi dorazila jiná kniha než jsem si objednala:(. Sice mi byla nabídnuta výměna,ale kvůli další práci posílání a čekání, jsem si knihu nechala a věnovala někomu jinému

K vyzvednutí objednávky budete vyzváni e-mailem
    Zadny email jsem nedostala. Komunikace zadna

• uctovat poplatek za jakoukoliv platbu povazuji opravdu za prezity a zbytecny
    • pri pokusu o nakup stranka nekolikrat spadla