• Objednávku jsem zrušila, bohužel nepřišlo ani potvrzení o zrušení. Komunikace je velmi slabá.

Objednány 4 kusy zásuvek TV/R-SAT Schneider Electric MGU345418. Svítilo zeleně, že je zboží skladem. Po dokončení objednávky nedorazilo na e-mail žádné potvrzení (SPAM složka prázdná). Po 24 hodinách jsem volal a dotazoval se, zda-li objednávku registrují. Odpověď: "ANO, asi nám blbne potvrzování. Pošleme obratem. Obratem přišel prázdný e-mail." Dále jsem se dozvěděl, že zboží je skladem ale pouze 3 kusy. S tímto jsem se tedy spokojil a 1 zásuvku oželel. Zboží objednáno 6.2.2018 (potřeboval jsem mít fyzicky 8.2.). Nedorazilo. K vyzvednutí byla až 12.2.2018 na Uložence. Po vyzvednutí zboží jsem se nestačil divit. Ze 4 zásuvek jsem obdržel pouze 2.

• nevím, snad sleva kterou měli a dodávka do 2 dnů, ale tak to mají snad všichni.
    • Nekomunikuje, nemá snahu napravit chybu.

Svělo přišlo bez napajecího kabelu. Na můj e-mail zaslaný před týdnem s upozorněním na chybu která se stala, a navrhovanou nápravou, obchod VŮBEC nereaguje. Takže mám světlo bez přívodní šňůry....

Reakce obchodu Svítidlo levně

Dobrý den. Omlouváme se, že jsme nereagovali na váš email. Máme od minulého týdne technické potíže s emaily a řeší to programátoři. Napájecí kabel vám samozřejmě ihned zašleme.

V zásilce došlo k záměně zboží. Reklamováno e-mailem - bez reakce. Telefonní číslo obchoodu neexistuje. Tento obchod nedoporučuji.

Zakoupil jsem 2x davkovač.Ani jeden nebyl provozu schopný.Mám dojem že prodávají znehodnocené zboží.Tá cena říka za vše 90Kč za jeden.Poštovné je dražší než výrobek.Tak že počitají že to nikdo nebude reklamovat.

• ŽÁDNÉ
    • OBJEDNAL JSEM SI SVĚTLO, KDE BYLA ŽÁROVKA 5W LED ZDARNA,SVĚTLO DORAZILO ALE ŽÁROVKA NE.TÝDEN SE POKOUŠÍM DOVOLAT ALE ČÍSLO MAJI POŘÁD NEDOSTUPNÉ.URČITĚ NEDOPORUČUJI.

URČITĚ NEDOPORUČIL

• nie je mozne platit kartou
    • Žádné
    • Nabízené zboží nemají!!

Nedoporučuji!

• Dorazil mi úplně jiný výrobek (jiný model zvonku), tento navíc nefunguje - bezdrátový zvonek nekomunikuje s přijímačem.

Vzhledem k výše uvedenému nedoporučuji. Zboží jsem vzhledem k nízké částce nereklamovala, vyšel by mě celý proces dráž jak výrobek, ale opravdu nedoporučuji.

• Po objednání se týden nic nedělo, když jsem sama volala na zákaznickou linku, tak mi bylo potvrzeno, že do konce týdne bude objednávka odeslána, ale samozřejmě nikdo nic neposlal. Žádný mail, žádná omluva, informace o objednávce, nic.

• Komunikace se zákazníkem

Obchod dodal zboží za 9.pracovních dní(dlouhá doba)Na tel.spojení nikdo nereagoval(voláno cca.30x),email odpověď za 2dny a nic neříkající. Nikdy více v tomto obchodě!!!

• Nižší cena
    • Nepřehledný e-shop
    • Nekomunikují
    • poskytují lživé informace
    • velmi dlouhá dodací lhůta u zboží údajně skladem
    • Druhý den po objednání přišel e-mail: Zboží bylo odesláno. Po uplynutí týdne urgováno pro nedodání -> příslib zjednání nápravy -> za další dva dny bylo zboží předáno přepravní společnosti(dle Track and Trace).

Nedoporučuji

• po objednání okamžitá platba přes PayU. Dodnes zboží nedorazilo

• ------

----------

Nevím, zda zboží vůbec dorazí.

Prodáváte v doprodeji zboží, které není asi odzkoušené. Funguje nepravidelně, i když je vzdálenost od zdroje do 5m. Za cenu poštovného si raději koupím zboží v kameném domě kde je reklamace bez problémů. Jo a dárek reklamní brýle došel v pořádku. Tak přeji úspěšný prodej.

Reakce obchodu Svítidlo levně

Každé zboží lze reklamovat, v případě nefunkčnosti, prosím použijte kontakty - [email protected], 739 454 273