Jedno světlo jsem si objednal 26.2 a dnes je 11.3 a pořád nic. Radši nic nekupovat !!!

• super komunikace
    • vstřícné jednání
    • není co vytknout

Zatím nejlepší e-shop u kterého jsem kdy nakoupil! Zákazník na prvním místě. Doporučuji a děkuji za váš přístup.

• Velice dobré jednání.

Všem doporučuji.

Solidní jednání.

Všechno v pořádku .

• Objednávku jsem zrušila, bohužel nepřišlo ani potvrzení o zrušení. Komunikace je velmi slabá.

• rychlá komunikace
    • přehledný e-shop
    • možnost platit na dobírku nebo převodem

Skvlé, jsem naprosto spokojen

• -cena

Doporučuji, bylo mi vyhověno , i když jsem chtěl zboží, které na stránkách nemají. Komunikace přes E-mail rychlá.

Objednány 4 kusy zásuvek TV/R-SAT Schneider Electric MGU345418. Svítilo zeleně, že je zboží skladem. Po dokončení objednávky nedorazilo na e-mail žádné potvrzení (SPAM složka prázdná). Po 24 hodinách jsem volal a dotazoval se, zda-li objednávku registrují. Odpověď: "ANO, asi nám blbne potvrzování. Pošleme obratem. Obratem přišel prázdný e-mail." Dále jsem se dozvěděl, že zboží je skladem ale pouze 3 kusy. S tímto jsem se tedy spokojil a 1 zásuvku oželel. Zboží objednáno 6.2.2018 (potřeboval jsem mít fyzicky 8.2.). Nedorazilo. K vyzvednutí byla až 12.2.2018 na Uložence. Po vyzvednutí zboží jsem se nestačil divit. Ze 4 zásuvek jsem obdržel pouze 2.

• Velká rychlost vyřízení

• nevím, snad sleva kterou měli a dodávka do 2 dnů, ale tak to mají snad všichni.
    • Nekomunikuje, nemá snahu napravit chybu.

Svělo přišlo bez napajecího kabelu. Na můj e-mail zaslaný před týdnem s upozorněním na chybu která se stala, a navrhovanou nápravou, obchod VŮBEC nereaguje. Takže mám světlo bez přívodní šňůry....

Reakce obchodu Svítidlo levně

Dobrý den. Omlouváme se, že jsme nereagovali na váš email. Máme od minulého týdne technické potíže s emaily a řeší to programátoři. Napájecí kabel vám samozřejmě ihned zašleme.

• Opravdu levnější zboží
    • Na to, že Stropní svítidlo ALDEX BUMER 650E stálo 1500 Kč (což není podle mého názoru málo) šly ty objímky velmi ztuha rozhýbat, stříbrné koncové lemování objímek je na některých místech dost nedokonalé, modrý elektrický kabel měl narušenou bužírku, zelenožlutý uzemňovací kabel neustále vypadává z pod šroubu a celkové polské elektrické rozvedení kabelů je tak složité, že bez rady elektrikáře by ho laik jen těžko zvládl sám zapojit (možná stylem pokus-omyl což je na štaflích a s rukama nad hlavou docela náročné).
  • Rychlé, korektní jednání, spokojenost.

• skvělé ceny
    • rychlost dodání

Byl jsem naprosto spokojen s cenami i rychlostí dodání a i komunikace byla naprosto bezproblémová! Děkuji Turek

• Dobrá cena

Pohodlné nakupování z domova po internetu, s velmi dobrým obchodním partnerem Svítidla levně.

• rýchly, lacný, pohotový

• serioznost
    • neznám

Perfektní a spolehlivé jednání

V zásilce došlo k záměně zboží. Reklamováno e-mailem - bez reakce. Telefonní číslo obchoodu neexistuje. Tento obchod nedoporučuji.