• serióznost, rychlost, pečlivost
    • nějaké zboží není k dispozici

• levné a kvalitní zboží, velký výběr

• Laserovy popis
    • Placeni online platebni kartou nefunkcni

obchod vybornej.. jenom nedoporucuji platit online platebni kartou

Reakce obchodu Svět dýmek

Děkujeme za doporučení. V době Vaší objednávky se přecházelo na novou verzi softwaru platební brány a systém nám bohužel neočekávaně na celý den vypadl. Platební brána je již opět plně v provozu. Za komplikaci se omlouváme. Děkujeme za Váš nákup.

• Líbí se mi možnost laserového popsání dýmky
    • Málo kusů dýmek na skladě.

• Široký výběr a dostupnost zboží.
    • Nevím.

Skvělý obchod.Doporučuji.

Přišla mi jiná vodní dýmka, než jsem si objednala, ale obchod se zachoval seriózně, správná vodní dýmka mi byla zaslána a poštovné zaplaceno. Chyba se může samozřejmě stát a líbilo se mi jednání obchodu a jejich uznání chyby.

• Zboží neodpovídá fotografii na webových stránkách!

Reakce obchodu Svět dýmek

Dobrý den. Děkujeme za hodnocení. Zakoupila jste ručně vyráběnou vodní dýmku, u které se oproti fotografii vždy lehce liší dekor vázy. Každý zákazník je na to před koupí v popisku upozorněn a jednoduše v tomto případě nelze dodat dýmku zcela identickou s fotografií, opravdu platí, že co kus, to originál. Zboží samozřejmě můžete vrátit, pokud Vám nevyhovuje. Děkujeme za nákup.

Celkově, jsem byl spokojen! Jen mě trochu naštvalo že v popisu hadice bylo sice "sametové hebká" ale už ne šustí jak igelitovej sáček...

Vše rychle vyřízeno, pouze jem byl mírně rozladěn z porušení (rozdělání) krycí folie u kamínků.. 1 balení otevřeno úplně druhé napůl...

Reakce obchodu Svět dýmek

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Vaše objednávka obsahovala mix starších balení kamínků (které na krabičce vůbec fólii nikdy neměly) a kamínků z poslední dodávky po změně obalu, které již fólii mají. Výroba však zřejmě ještě není dokonalá a fólie je občas porušena už od výrobce. Přesto jsou všechna starší i nová balení chráněna závitem, samotná přídavná fólie není nutností. Pokud na kvalitě dodaného zboží shledáte jakoukoliv vadu, neváhejte nás prosím kontaktovat. Děkujeme za Váš nákup.

• Míst k vyzvednutí je mnoho.
    • Nemohu si zboží ohmatat a můžu být lehce ošizen. Ovšem to je počítané riziko.

Reakce obchodu Svět dýmek

Dobrý den. Děkujeme za hodnocení. Ve své objednávce v hodnotě 88 korun včetně ceny dopravy jste si sám zvolil platbu předem platební kartou, kterou jste následně neprovedl. Hned v den přijetí objednávky jsme se Vás marně pokoušeli zastihnout opakovaně na kontaktním telefonu, na následný email jste odpověděl až třetí den s přáním změnit platbu na dobírku. Hned následující pracovní den jste měl zásilku připravenu k vyzvednutí ve svém odběrném místě na druhém konci republiky. I kvůli takto malé objednávce z naší strany proběhlo několik neúspěšných telefonátů a dva emaily. Pokud máte nějaký konkrétní podnět, jak zlepšit z naší strany komunikaci, abyste byl příště více spokojen, neváhejte se na nás prosím kdykoliv obrátit. Děkujeme za Váš nákup.

• Super jednání

• Dobrá komunikace
    • Rychlé řešení problému
    • Křehké balíky nejsou nijak označovány

Objednával jsem si ze Světa dýmek vodní dýmku Top mark, nechal jsem si ji zaslat přes společnost Geis na jejich výdejní místo. Bohužel na balíku chybělo označení křehké, což nejspíše dopomohlo tomu, že jsem v balíku našel rozbitou vázu. Naštěstí jsem si balík pojistil právě z tohoto důvodu, zaslal jsem e-mailem fotku rozbitého skla a po rychlé komunikaci mi byla odeslána váza nová. Podotýkám, kupoval jsem výprodejovou dýmku, která měla mít vázu poškrábanou a obchod neměl problém zaslat vázu novou, nepoškrábanou. Hodnotím kladně

• - přehledný eshop, rychlá orientace
    • - možnosti dopravy (má heurekapoint) a platby
    • - po telefonu dobře poradili

Spokojený nákup, zboží bylo dodáno opravdu rychle.

• dobré ceny
    • cena poštovného pro menší zboží 49Kč (tábak,...)
    • komunikace
    • široký sortiment
    • pěkný a přehledný nový web
    • umístění prodejny v Hradci Králové (mimo centrum)

Jsem velice spokojená

• Zkusil jsem jejich novinku - laserování - a je to super:-)
    • Jinak celkově velmi příjemné ceny
    • Před nákupem přes email ochotně poradili
    • Zboží dodáno velmi rychle

Velmi seriózní obchod. Co bylo slíbeno, bylo do puntíku dodrženo.

• Nastal drobný problém s objednaným zbožím a hned byl vstřícně po telefonu řešen.
    • Bezvadná cena a kompletní sortiment pro vodní dýmky.
    • Zboží je opravdu skladem a hned ho posílají.
    • Těžko říct, nic mě nenapadá

Velmi dobrý, přehledný obchod. Vstřícné jednání, dobře se o Vás postarají.

• -velký výběr za příznivé ceny
    • -překvapivě velmi levná doprava (nenašel jsem levnější)
    • -zboží doručeno skutečně hned druhý den

Příjemná zkušenost s nákupem, rád doporučím.

• super přístup, rychlost, bezva cena

skutečně velký výběr, rychlost dodání, výborné reference od známých