• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Pokud si něco objednám z internetu a je tam napsáno, že pravděpodobná lhůta dodání jsou 2 dny a po týdnu nemám zboží ani mě nikdo nekontaktuje, tak jsem docela překvapená. Po mém zavolání mi Vaše pracovnice sdělila, že mnou objednané zboží nemají na skladě a čekají dodávku z Itálie.
    Do dnešního dne zatím zboží nemám, takže nemám co hodnotit.
    Jinak nabídka obchodu je pro mě velmi zajímavá a chtěla jsem si dále objednávat. Byla bych ráda, kdyby mě mailem aspoň 1x týdně někdo oznámil,jak pokračuje moje objednávka.
    Nic jiného zatím hodnotit nemůžu.

Vážená paní Jano,
    velmi se Vám za toto naše pochybení omlouvám. Stav Vámi objednaného zboží se nám nestačil pří objednávce aktualizovat na informaci není skladem. Informovali jsme Vám e-mailem, že zboží bude dostupné koncem února. Děláme vše proto aby zde bylo zboží co nejdříve a mohli jsme Vám jej zaslat. Tak dlouhý dodací termín je u nás výjimečný, děláme vše proto, aby se jich neopakoval. Ještě jednou se Vám velmi omlouvám.
    Iveta Zábranská, Svět bytových vůní.cz

• objednané vzorky vůní nezaslali

Reakce obchodu Svět bytových vůní

omlouváme se Vám. Nyní v předvánočním období přednostně zasíláme balíčky se zbožím a v mezičase zpracováváme vzorky vůní a zdarma je zasíláme, proto se doba doručení k Vám tak prodloužila. Vzorky vůní zdarma Vám dnes zhotovíme a ihned zašleme. Iveta Zábranská, Svět bytových vůní.

Určitě nedoporučuji. Objednala jsem si vzorky 6 vůní a všechny voněly stejně. Prostě strašný a docela drzost něco podobného nabízet a dokonce prodávat za šílené peníze!!!

Reakce obchodu Svět bytových vůní

vzorečky vůní zasíláme zdarma, tedy za jejich zasílání nic neplatíte. Značky bytových parfémů a vůní, které v e-shopu nabízíme jsou originály od světových výrobců za ceny, které jsou doporučené pro český trh, tedy jejich ceny nestanovujeme sami. Mohla bych Vás poprosit o bližší specifikaci, se kterými vzorky vůní -které značky, jste byla nespokojena? Tato situace mne velmi mrzí, především pro to, že v nabídce máme vůně od devíti světových výrobců je možné si vybrat z vůní od jemných svěžích až po těžké dřevité tóny. Značka jako Millefiori Milano či Lampe Berger jsou celosvětové oblíbené, je mi tedy velmi líto, že Vás naše vzorečky vůní (navoněné papírky v uzavíratelném sáčku) nezaujali. V nabídce máme přes 150 druhů vůní, vzorek 6 z nich je tedy trochu nešťastný, Pokud by jste si přála, nějakou speciální vůni, kterou jsme Vám nezaslali, rádi tak učiníme. Pevně věřím, že pak budete s našimi vůněmi spokojená a objednáte si nakonec produkt, který Vám domů přinese nejen vůni, ale také radost.
    Iveta Zábranská, majitelka Svět bytových vůní.cz

• Byl jsem informován, že zboží bude kompletní až do 14 dnů, což ještě neuplynulo. S touto lhůtou jsem souhlasil.Prozatím jsem zboží nedostal, takže tento průzkum je nesmysl.

Byl jsem informován, že zboží bude kompletní až do 14 dnů, což ještě neuplynulo. S touto lhůtou jsem souhlasil. Prozatím jsem zboží nedostal, takže tento průzkum je nesmysl.

Dobrý den pane Pavle,
    hodnocení našeho obchodu přichází našim zákazníkům automaticky od Heureky, nijak jeho zasílání náš obchod neřídí. Jednu položku ze zboží, které jste si objednal jsme neměli skladem, což jsme na e-shopu uváděli. V tomto týdnu Vám kompletní Vaši objednávku odešleme a pevně doufám, že ze zbožím od nás budete spokojený.
    Iveta Zábranská, majitelka Svět bytových vůní

• Zatím nemohu hodnotit zboží není na skladu, ale je objednané.

Reakce obchodu Svět bytových vůní

velmi se Vám omlouvám za dlouhý dodací termín. Vámi objednané zboží (Millefiori Milano) je objednané v Itálii, ihned jak bude skladem Vás budeme informovat a zboží ihned zašleme. Činíme opatření, aby se takto dlouhý dodací termín neopakoval. Ještě jednou se toto zpoždění omlouvám.
    Iveta Zábranská, Svět bytových vůní.cz

• p. je mila a seriozní
    • schanim jine slozeni oleju ....
    • a malo infotmaci nebo falesne o zavadnosti u tehotných.

Reakce obchodu Svět bytových vůní

Dobrý den, je mi velice líto, že se Vám naše zaslané vzorečky vůní nelíbí. U všech výrobků v popisu v e-shopu uvádíme všechny dostupné údaje od výrobce a osobně ručím za to, že tyto informace nejsou žádným způsobem falešné.
    Na e-mailové dotazy zákazníků odpovídáme do 24 hodin nebo on-line chatem.
    Spokojenost našeho zákazníka a čestnost v obchodě jsou mým hlavním záměrem, se kterým provozují obchod Svět bytových vůní již dva roky, o to více mne mrzí, že jste nespokojená.
    Iveta Zábranská, majitelka Svět bytových vůní.cz

• Objednán vzorník,který zatím nedorazil.
    • O opravdovém nákupu značně pochybuji.

Reakce obchodu Svět bytových vůní

Vážený pane Kašný, vzorky vůní jsme Vám zaslali v závěru minulého týdne Českou poštou. Prověříme stav a důvod proč Vám vzorky vůní zatím nedorazily a budeme Vás obratem informovat, případně zašleme vzorky nové. Velice se Vám omlouváme.
    Iveta Zábranská, majitelka Svět bytových vůní.cz

Dlouhá dodací lhůta, nekomunikují.

Vážená paní Iveto,
    velice mne mrzí Vaše zkušenost. Na dotazy zákazníků odpovídáme do 24 hodin (nejdéle do druhého pracovního dne). Před Vánoci se může stát,že objednané zboží je vyprodané. V takovém případě obratem informujeme zákazníka e-mailem či telefonicky a dotazujeme se na termín dodání, zda je pro zákazníka akceptovatelný. 90% našeho zboží doručujeme do 3 pracovních dnů. Prověřím, z jakého důvodu se stalo, že s Vámi naši zaměstnanci nekomunikovali a sjednám okamžitou nápravu.
    Přijměte prosím moji omluvu.