Na objednavku jsem dlouho cekala a co je jeste horsi miry neodpovidaji velikosti.Objednala jsem miry 55,4 na50 cm a dostala jsem 37 na 24 cm

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

děkujeme Vám za možnost se s Vámi telefonicky spojit a omluvit se Vám za komplikace s Vaší objednávkou. Průběh vyřízení necháme prověřit u vedoucího skladu, aby již k podobným situacím nedocházelo.
    Budeme velmi rádi, pokud Vás tato zkušenost neovlivní od dalších nákupů.

Děkujeme za pochopení.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednala jsem si krásný lustr, ten je bez problémů, ale doprava lustru ke mně byla směšná. Vybrala jsem si dopravu přes Zásilkovnu, následně ze Zásilkovny psali, že je balík moc velký, tudíž ho vrací do e-shopu. V e-shopu mi udělali nesmyslně další objednávku a vybírala jsem nového dopravce. Lustr přišel celkově asi o týden později, potřebovali jsme ho daleko dříve. Proč tedy nabízíte Zásilkovnu, když přes ni balík neprošel? Úplně zbytečná komplikace pro Vás i mě.

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel jsem neměla štěstí Vás zastihnout na telefonním čísle, kontaktovala jsem Vás tedy emailem, a prosím Vás jen o odpověď.

Děkuji a přeji hezký den,
    Tereza, péče o zákazníky

• Žádnou výhodu jsem nenašel, od nákupu do košíku(uzavření objednávky) už uplynul týden a já jse tprv dnes obdržel mil o tom že zásilka bude vypravena. Kdy bude doručena ani zmínka. Mám ještě poktačovat ??

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Velmi se omlouváme za komplikace s objednávkou a děkuji Vám za možnost se s Vámi telefonicky spojit a informovat Vás o doručení Vaší zásilky.

Veronika, péče o zákazníky

Součástí bezdrátového zvonku byla napájecí baterie zcela ne funkční, Chyběl i český návod

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Velmi se omlouváme za komplikace s objednávkou a děkuji Vám za možnost se s Vámi telefonicky spojit a dořešit s Vámi reklamaci, která se již zpracovává.

Budeme velmi rádi, pokud Vás tato zkušenost neodradí od dalšího nákupu na našich stránkách. Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží nejvíce a při Vaši další objednávce se vynasnažíme o Vaši maximální spokojenost.

Veronika, péče o zákazníky

Obchod předal do Zásilkovny nadměrný balíček, takže mi zboží nebylo doručeno. Změnila jsem způsob dodání a zatím ještě čekám na vyřízení.

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

děkujeme za Váš čas, který jste věnovala recenzi a uvedení průběhu realizace objednávky. Zpětná reakce našich zákazníků je pro nás velmi důležitá. Díky nim můžeme odstranit případné nedostatky. Průběh vyřízení Vaší objednávky prověřím a budu Vás co nejdříve kontaktovat.

Lucie, péče o zákazníky

• dobrá nabídka, pěkné ceny, rychlá komunikace
    • posílají spamy

Jakmile jim dáte svůj e-mail, začnou vám chodit nabídky, jakkoli jste se k jejich odběru nikdy nepřihlásili. Za týden mi přišly už 3. A nejhorší je, že se to nedá nijak vypnout :-(

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

děkujeme za Vaši objednávku a zpětnou vazbu. Jsem ráda, že jsem měla možnost Vás telefonicky ujistit, že Vaše emailová adresa byla smazána z databáze pro odeslání reklamních emailů již na konci ledna.

Budeme velmi rádi, pokud Vás tato zkušenost neovlivní od dalšího nákupu na našich stránkách. Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží nejvíce a při Vaši další objednávce se vynasnažíme o Vaši maximální spokojenost.

• Již více než 2 týdny zaplacené zboží a zatím nedorazilo :-(

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

děkujeme Vám za Vaši objednávku a zpětnou vazbu. Omlouváme se za delší vyřízení objednávky. Vámi zakoupené zboží nebylo bohužel v době objednání skladem a museli jsme čekat na naskladnění od dodavatele. Jsme rádi, že jste souhlasila s navrženou alternativou a objednávka se již mohla vyřídit.

I přes počáteční komplikace věříme, že budete se zakoupeným zbožím spokojeni a budeme velmi rádi, pokud Vás tato zkušenost neodradí od dalšího nákupu na našich stránkách.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Přišla část lampy bez stinitka

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

omlouváme se za vzniklou komplikaci s dodaným zbožím. Děkujeme za možnost se telefonicky za tuto situaci omluvit a domluvit se na vyřízení reklamace, kterou se vždy snažíme vyřídit rychle a ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.

Budeme rádi, pokud Vás tato zkušenost neodradí od dalšího nákupu.

Lucie, péče o zákazníky

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

Zboží mi bylo sice doručeno rychle, ale zatím nefunguje, nemohu to pořádně ověřit, v jednom světle to chrastí, nedaří se mi je nabít a nemohu je ani vrátit do 14-ti dnů, protože jsem ho koupil na IČO. Na což jsem při nákupu nebyl upozorněn.

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

omlouváme se za komplikace s dodaným zbožím. V systému neevidujeme žádnou reklamaci. Bohužel jsem neměla štěstí Vás zastihnout na telefonním čísle. Kontaktovala jsem Vás emailem a poprosím pouze o odpověď. Obratem spolu reklamaci dořešíme k Vaší spokojenosti.

Budeme velmi rádi, pokud Vás tato nepříjemná zkušenost neodradí od dalšího nákupu.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Obchod zboží zatím neposlal ani mě neinformoval, kdy mohu zboží očekávat.

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vaše objednávka byla na základě negativní recenze prověřena.

Vámi objednané zboží nebylo v době objednání skladem. Děkujeme za možnost se telefonicky omluvit za delší vyřízení Vaší objednávky. Jakmile budeme znát termín naskladnění od dodavatele, budeme Vás obratem kontaktovat.

Omlouváme se Vám za nastalé komplikace a děkujeme za strpení.

Lucie, péče o zákazníky

Product byl zaplacen, ale nebylo prijato.

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

Vámi objednané zboží nebylo v době objednání skladem a dodavatel nám jej ve slíbeném termínu nedodal. Jakmile budeme znát termín naskladnění, obratem Vás budeme kontaktovat do emailu. Děkujeme za možnost se za držení při vyřízení omluvit a poprosit Vás o strpení.

Děkujeme za pochopení.

Lucie, péče o zákazníky

• 27.11.2023 jsme si objednali poličku na zeď. 08.12.2023 nám byla objednávka odeslána. Zásilka dorazila 11.12.2023, dobírku jsme uhradili a... Bohužel to nebyla polička, ale konferenční stolek. Došlo k reklamaci. Svět svítidel objednal přepravce a 14.12.2023 si stolek odvezl zpět. Nic se nedělo a tak po několika dnech jsem do Světa svítidel volal, co se děje a požádal o zrušení naší objednávky a navrácení peněz zpět na náš účet. 19.12.2023 nám paní ***(editováno)*** zaslala e-mail ve kterém potvrzovala námi požadované řešení i vyřešení vratky na vrácení platby. Dnes je 29.12.2023 a dosud se opět nikdo neoval, ani nezaslal požadovanou a potvrzenou platbu zpět...
    • Je jasné, že nemůžeme doporučit ostatním nákupy u této společnosti. Nestojí to už jen za starosti s reklamacemi, odesílání nevyžádaného zboží zpět a další problémy se získáním svých peněz zpět. Existuje řada dalších společností u nichž budete více než spokojeni s nákupy i rychlostí dodání...

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a opětovně se Vám za pochybění ve skladu omlouváme. Vaše reklamace byla vyřízená a platba vrácena. Mrzí nás, že v období Vánoc nebylo vyřízení tak rychlé, jak bychom si všichni přáli. Ještě jednou děkujeme za Vaši trpělivost při vyřízení.

Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží nejvíce a budeme velmi rádi, pokud se i příště přes všechno na naše stránky obrátíte, vynasnažíme se o Vaši maximální spokojenost.

• FUSERSKA PRACE

Reakce obchodu Svět-svítidel.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, že nejste se zakoupeným zbožím spokojeni. V případě že Vám produkt nevyhovuje, můžete nám ho bez udání důvodů vrátit. Bohužel jsem neměla štěstí Vás zastihnout na telefonním čísle. Kontaktovala jsem Vás tedy do emailu a dle potřeby Vám ráda s odstoupením pomohu.

Lucie, péče o zákazníky

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.