• Zboží původně objednáno 17.12. jako vánoční dárek. Smířili jsme se s tím, že LP nakonec dorazí až 31.12, jak nám bylo sděleno obchodem. Zatím však zboží stále nemáme a ani žádnou zprávu o stavu objednávky. LP jsme zaplatili předem.

Špatná ( nulová ) komunikace o stavu objednávky.

• Chtěl jsem CD a ne návod kde si to nám stáhnout na internetu!!!

Zasílejte co inzerujete

Reakce obchodu Supraphonline

Vážený zákazníku, zakoupil jste nahrávky ke stažení ve formátu MP3, nikoliv fyzický CD nosič. Zákaznická podpora Vám nabídla storno nákupu a vrácení peněz, které proběhlo 17. 12., a žádala Vás o adresu, na kterou Vám můžeme fyzické CD zaslat, bohužel doposud naše zákaznická podpora tuto adresu od Vás neobdržela. Prosím kontaktujte kolegy na telefonu +420 775 353 184
    nebo e-mailu [email protected], řešení se jistě nějaké najde. Děkujeme a zdravíme Vás, Supraphonline

• placení přes mobilní telefon

Drahé fyzické nosiče, nakupuji jen proto, že většinou jinde již nejsou k sehnání, velmi laxní přístup - dodání zboží rychlosti šneka, naprostá nekomunikace - poslat po týdnu mail o stavu objednávky je zřejmě velmi náročná práce. Před svátky na stránkách trapné výmluvy na dopravce - dopravci nezaručují dodání do Vánoc, ale 3 dny na Zásilkovně svítí - OČEKÁVÁME DODÁNÍ OBCHODEM

bylo objednáno 25.11.2020. a dosud zboží nedorazilo.

Nedoporučuji nákup LP desek - "nová" deska, přestože zafóliovaná, má oděrky na obale jako rok používaná, obal byl na dvou stranách v délce cca 10 cm neslepený, takže systém "dodělej si doma"...
    LP desku jsem si ještě nestihl přehrát, tak uvidím, jaká bude kvalita výlisku...

zboží mi nebylo doručeno, ale již přišly další nabídky a hodnocení. Nemám co hodnotit, když zboží nebylo doručeno.

Reakce obchodu Supraphonline

Dobrý den, zboží Vám nebylo doručeno, protože Vámi objednané album ve formátu LP (vinyl) ještě nevyšlo, bude k disposici nejdříve 18. prosince. Bohužel dotazníky Heuréky chodí automaticky po několika dnech od objednání, což je věc, kterou nemůžeme ovlivnit. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení. Supraphonline

Měl jsem dvě objednávky. První mi byla e-mailem potvrzena, druhá z pátku 13.11. 2020 v pondělí před polednem ještě potvrzena nebyla. Když jsem se výdejce zboží zeptal, zda mi nemůže vydat i tu druhou mi sdělil, že v žádném případě. Když jsem mu sdělil, že jsem z Olomouce, a je pro mne obtížné znovu dorazil odpověděl, že mu je to jedno a že je na všechno sám (byl jsem v tu chvíli jediný zákazník). Mezi tím naštěstí dorazilo potvrzení druhé objednávky.
    Výdejce zboží byl velmi neochotný, když jsem ho požádal o taštičku na CD utrousil poznámku, že jsem to mohl říci dříve (musel se asi tři kroky vrátit).

Reakce obchodu Supraphonline

Dobrý den, velice se omlouváme, že došlo k takovému nedorozumění mezi Vámi a pracovníkem výdeje zboží. Snad jen na vysvětlenou - vzhledem k tomu, že jsou klasické kamenné obchody uzavřeny, je výdej našeho e-shopu velice vytížený, spíše by se dalo říci extrémně vytížený. Kolegové denně vydávají řádově stovky zásilek a k tomu řeší spoustu dalších provozních záleitostí a mnohdy potíží. Je jasné, že by se to nemělo v žádném případě projevit při jednání se zákazníkem, ale je pravdou, že jsou kolegové již několik týdnů po obrovským pracovním tlakem. Přijměte prosíme tedy naši omluvu! Děkujeme a zdravíme Vás, Supraphonline

Zbozi dorazilo v kratkem case,ale smutek z vyrobku.CD-ecko se seka snad jen dve skladby jsou ok

Reakce obchodu Supraphonline

Dobrý den, může jít o výrobní vadu, prosím reklamujte CD na naší zákaznické podpoře: Telefon: +420 775 353 184
    E-mail: [email protected]

• Cd,ok hezké jen kdy se chtělo hrát hudba,kapela se mi líbi,proto sem je kupoval,a ne abych se naně jen koukal,

Objednal jsem a CD přišlo rozbalené a poškrábané.
    Reklamace se vlekla dlouho a v konečném důsledku nekomunikaci obchodu chtěli přehrát na nekomunikaci zákazníka. Po opakovaných naléháních k řešení byla nabídnuta sleva na nákup v běžné výši. Toto je u tak renomované značky pro mne nepochopitelné jednání - neoriginál CD a ještě dlouhá licitace řešení. Ostuda.

• Dlouhé dodací lhůty

• komunikace

v pondělí jsem objednal, přišel email že budou expedovat, v patek jsem volal a bylo mi receno ze cekaji az bude vic obejdnavek, ze nebudou s externího skladu stahovat jen jednu mou desku. Další pondělí jsme spal email, bez reakce, ve středu jsem volal, že mam vyrdžet že to budou expedovat a nějak to do Vánoc doručí. Ve čtvrtek přišla sms, objednavka je v zasilkovně, od Supraphonline zadne email zadna zprava, ze zbozi expeduji, ze zboji predali dopravci.

Reakce obchodu Supraphonline

Dobrý den, prověřovali jsme průběh řešení Vaší objednávky a dle našich záznamů jste objednával v pondělí odpoledne. Téhož dne jsme Vás emailem informovali o tom, že objednaný produkt už bohužel nemáme v expedičním skladu a budeme ho pro Vás přesouvat z naší prodejny. Přesun zboží mezi naší prodejnou a expedičním skladem se bohužel díky předvánočnímu vytížení zpozdil. Pokud jste volal na naši zákaznickou linku, byla Vám poskytnuta aktuální informace o stavu vyřizování Vaší objednávky (u Vámi objednaného produktu probíhal přesun z naší prodejny, nikoli z externího skladu). Emailový dotaz jste nám zasílal v úterý – v den, kdy již byla Vaše objednávka expedována. Téhož dne jsme Vám zaslali jak informaci o probíhající expedici, tak i odpověď na Váš dotaz, a to včetně trackovacího odkazu pro sledování zásilky. Následující den jste si zásilku vyzvedl. Za prodlení při řešení Vaší objednávky se Vám omlouváme.

• Neustále otravují nějakým spamem. Už si tam nikdy nic nekoupím, když nedovedou respektovat soukromí zákazníka.

Všechno vlastně zafungovalo, ale rozházeli si mě tím, že mi posílají spamy. To se ve slušné společnosti nedělá. V dnešní době, kdy je všeho dostatek, si koupím to, co chci. Nepotřebuji si kupovat to, co nechci, jen proto, že mi to cpe reklama v mailu.

Reakce obchodu Supraphonline

pokud máte na mysli nabídkové newslettery, tak s jejich příjmem jste souhlasil při registraci Vašeho zájaznického účtu, a zároveň jejich příjem můžete kdykoliv vypnout jak v každém jednotlivém newsletteru, tak v nastavení Vašeho zákaznického účtu. Pokud byste potřeboval jakoukoliv pomoc, napište prosím na adresu [email protected].
    Děkujeme, Supraphonline

Objednávka v pořádku, délka dodání v pohodě, ale přišlo mi cd poškozené, úplně prasklý přední kryt. Doufám ve výměnu.

Reakce obchodu Supraphonline

Dobrý den, omlouváme se za uvedené potíže, obal samozřejmě zašleme nový.

• Nejhorší na světě

Měsíc čekám na dvě desky, ale otravné nabídky chodí každý den.

Reakce obchodu Supraphonline

Dobrý den, již před nákupem jste byl mailem i (opakovaně) na stránkách obchodu informován, že Vámi objednaná LP jsou ve výrobě a předpokládané datum doručení je v lednu 2020 - omlouvám se za tento nedostatek, bohužel výrobní kapacity našich partnerů neumožňují dodání dříve.
    Supraphonline

• Objednány a zaplaceny dvě desky, doručena jen jedna, na reklamaci nereagují.

Nedoporučuji, zaplatila jsem dvě desky a doručena mi byla jen jedna, na reklamaci nikdo nereagoval.

Reakce obchodu Supraphonline

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, nicméně reklamace byla zadána ve středu 30. 10. večer, ve čtvrtek 31. 10. ráno jste byla kontaktována s omlouvou a informací, že reklamace je předána k řešení a v pondělí 4. 11. byl chybějící titul odeslán na Vaši adresu, o čemž jste byla rovněž informována. Jako omluvu za komplikace jsme Vám rovněž poskytli slevu na příští nákup.
    Zdravíme Vás a děkujeme za pochopení,
    Supraphonline

Objednal jsem poprvé a hned došlo k záměně zásilky. Tedy adresa doručení byla správná, ale obsah patřil jinému zákazníkovi. Supraphon to řešil 4 dny a nevyřešil. Nakonec jsme se spojili se zákazníkem a domluvili, že si zásilky vyměníme.

Reakce obchodu Supraphonline

Dobrý den, omlouváme se velice za toto nedopatření.

• Žádná komunikace.

Po 15-ti dnech nepřišel e-mail s vysvětlením, proč není objednávka, která byla zaplacena předem, stále připravena. Datum dodání dvakrát opraveno na webu, nyní, po 15ti dnech bez data. Evidentně vše deklarované na webu jako skladem není fyzicky skladem. Nebo pouhá neschopnost. Netuším. Každopádně jsem udělal první a zároveň poslední objednávku na tomto e-shopu.

Reakce obchodu Supraphonline

Dobrý den, omlouváme se za zpožděnou dodávku, ale tak obrovský zájem o tituly Karla Gotta nebylo možné předvídat. I přes dostatečné skladové zásoby bohužel nebylo možné objednávku vyřídit v dřívějším termínu, za což se omlouváme. Ještě v současné době se u mnoha titulů Karla Gotta čeká na dodání nebo dovýrobu, jde o omezenou dostupnost napříč celým trhem. Vaše objednávka byla odeslána dnes.

• vždyt nic nepřišlo

Děkujeme za pochopení,