S obchodem je velice špatná komunikace

Vůbec nekomunikují se zákazníkem. Objednávku jsem zrušila.

Zboží bylo dodáno v pořádku a včas , bohužel ani přes urgenci nebyla zaslána faktura.

Po týdnu od objednávky spotřebič stále nedorazil.

• Hrozný prodavači,i sám vedoucí chování hrozné

Hrozná nikdy bych si u nich už nic nekoupil zboží poničené odřené jedním slovem hrůza.

Reakce obchodu SuperSpotrebice.cz

vážený zákazníku, několikrát jsme spolu volali, a Vaši objednávku řešili. Bohužel je malé procento objednávek, kdy se může stát, že se zboží při přepravě poškodí, nebo má vadu již z výroby. Když se taková věc stane, snažíme se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc, stejně tak jako Vám. Vzhledem k tomu, že bojler máte již nainstalovaný a případnou výměnu spotřebiče jste nechtěl, nabídli jsme Vám alespoň finanční kompenzaci. To nám přijde fér. Férové už mi nepřišlo Vaše jednání, urážky a vulgarismy. Jsme jen lidé a vše se dá s klidem řešit k zákazníkovo spokojenosti.

Děkujeme Vám za recenzi a přeji hezký den,

• Špatná kominikace

Komunikace na bodu mrazu, po čtyřech dnech(zaplaceno předem), mi bylo zděleno že zboží nelze doručit(posledni poškozený kus), nasledné vracení peněz. Jelikož jsem si objednal kombinovaný sporák, který jsem byl nucen následně objednat v jiném e-schopu tak se mi prolongovala doba kdy musím vydržet na instantních polévkách a topinkách. Děkuji mnohokrát za tento přístup.

• Dobře umí slibovat,ale kde nic tu nic
    • Vymlouvají se na dodavatele ,ale nevím

Reakce obchodu SuperSpotrebice.cz

vážený pane Lerach mrzí mě, že jste nespokojen.
    Rozumím Vašemu rozhořčení, že deska měla být dodána dříve.
    Abych vše udal na pravou míru. Jako e-shop se snažíme být ve všem na straně zákazníků, vždy ve všem vyjít vstříc a jednat se zákazníky slušně.
    Bohužel ne vždy se vše podaří jak by se mělo. Původně odeslanou desku nám rozbil dopravce. (pokud by se tak nestalo deska by již dávno byla u Vás a vy jste byl spokojen)
    Bohužel se tak stalo a museli jsme objednat nový kus. Sdělil jsem Vám informaci, kterou jsem dostal od výrobce. Tedy termín naskladnění nové desky a dodání do dneška k Vám. Tak jsem to předal na dopravu.
    Výrobce nám ale desku nedodal včas, což se může v tomto období stát. Výrobní linky nestíhají po koronavirovém období a termíny se občas prodlužují.
    Snažil jsem se s Vámi jednat fér a slušně jako s každým zákazníkem, protože spokojenost zákazníků je pro nás nejdůležitější.

Vaše jednání k mé osobě ovšem překročilo meze.
    Výraz "slibotechny" se ještě dá skousnout a bereme to. Přeci jen jsme Vám nedodali zboží včas. Ale říci mi do telefonu "jdi do p*dele" je více než neslušné. Zákazníkům tolerujeme hodně, ale toto je již přes čáru.
    Na základě těchto důvodů Vaši objednávku rušíme.
    Děkujeme a přejeme krásný den,

• dlouhá dodací lhůta

Bohužel těžko se hodnotí,když předem zaplacené zboží ještě nemáte tak až mi bude doručeno budu hodnotit.

• Naprostá nekomunikace
    • Zboží uvedené jako skladem více jak týden bez reakce
    • Ma urgence nereagovali

Objednávka nebyla kompletní. Píšou že je skladem a neni

• Poslali již předtím rozbalené zbozi
    • Pomalé odeslání zboží skladem

Nedoporučuji, radši si trochu priplatte a kupte si to v nejakem osvědčeném eshopu. Dodání věci skladem trvalo vice než týden. (mezitím pouze jeden st.svatek)

Reakce obchodu SuperSpotrebice.cz

vážený zákazníku, děkujeme Vám za hodnocení.
    Bohužel musím reagovat na Vaši zavádějící recenzi.
    Zboží jste objednával 28.12. (pátek) ve večerních hodinách. O víkendu zboží neexpedujeme a v úterý 1.1. byl svátek. Ve středu 2.1. ihned po příchodu do práce jsme ihned nahlásili dopravu a 3.1. si varnou desku dopravce vyzvedl. Následující pracovní den, tedy 4.1. dopravce doručuje.
    Navíc u nás na webu na hlavní stránce byl vystaven banner, že objednávky budou vyřizovány od 2.1.
    Co se týče "rozbaleného" zboží to je též nepravdivá informace. Zboží odebíráme přímo od výrobce a posíláme jej originál zabalené tak, jak nám přijede z výroby (v tomto případě od Electroluxu).
    Pokud byla deska nějakým způsobem zašpiněná, nemůžeme za to my. (k ohmatání tlačítek mohlo dojít při výrobě nebo při balení produktu - nedokážu bohužel posoudit)
    Zakládáme si na profesionalitě a spokojenosti zákazníků a zboží, které je jakýmkoliv způsobem poškozené, zaprášené nebo se známkami nedokonalostí nepustíme na expedici z našeho skladu.
    Jsem naprosto přesvědčen, že každá objednávka od nás odchází v originálním 100% stavu.
    Mrzí nás, že udáváte nespokojenost s naším obchodem.
    Ihned po Vaší stížnosti jsem Vám nabízel zaslání nového kusu (což jste odmítl).

I tak Vám děkujeme za Vaši recenzi.
    Věříme, že deska bude bezproblémově sloužit po mnoho let k Vaši maximální spokojenosti a ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.
    Přejeme pěkný den,
    Jan Černý

Přestože bylo zboží v e-shopu deklarováno jako "skladem", bylo mi následující pracovní den (pondělí) telefonicky sděleno, že zboží je rezervováno (do pátku), ale že je zboží u dodavatele, do týdne může být u prodejce a ten ho přibližně do týdne dodá. tzn. cca 10 pracovních dní!

• Dal jsem objednavku. Za tři dni mne volal kurýr ,že je na místě. Žádné upozornění o průběhu objednávky a že za dvě hodiny přijede a já byl 150 km jinde. Pěkně děkuji již ne.

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Je nám velmi líto, že jste s objednávkou nespokojen.
    O odesílání objednávky zákazníka samozřejmě informujeme. Zpětně jsem kontroloval, zda e-mail ohledně odeslání zboží odešel a skutečně ano. (je možné, že Vám e-mail skočil do spamu)
    Posléze Vás měl kontaktovat e-mailem a předem telefonicky dopravce, což se evidentně nestalo a budeme to s dopravcem řešit.

Ještě jednou se velmi omlouváme a doufáme, že Vás tato zkušenost neodradí od dalšího nákupu.

SuperSpotrebice.cz

• Fajn komunikace do prvního problému, pak už to vázlo.
    • Nespolehlivý dopravce
    • Laxní přístup pana Černého při řešení nastalého problému

Vše probíhalo v pořádku do doby, než měla kamna přijet. Řidič nepřijel ve stanovený čas a my si museli sami "vyřvat" pozdější dodání. Kamna dorazila bez podložky, na kterou jsme čekali další týden než ji Česká pošta dovezla. Mrzí mě to, ale za mě nedoporučuji.

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Bohužel při nakládce se omylem podložka nenaložila a tak musela být odeslána poté výrobcem přepravní službou Česká pošta. Mrzí mě, že udáváte laxní přístup, protože od začátku problému jsem se Vám snažil vyjít vstříc a nedodanou podložku dodat co nejdříve. Za komplikace u České pošty už bohužel nemohu já.
    I tak se ještě jednou moc omlouváme za vzniklé komplikace při dodání podložky a hlavně za čekání.
    Pevně věřím, že budou kamna sloužit perfektně po mnoho let!
    Těší nás, že jste s námi a rádi Vám příště pomůžeme s výběrem.

SuperSpotrebice.cz

• Zboží přišlo částečně nefunkční, po tel. rozhovoru mi obchod slíbil kontakt příští den a dodnes je ticho po pěšině.

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Bohužel se mi nedostala od Vás žádná informace ohledně částečně nefunkčního zboží. Pokud tedy je nějaký problém tak nám napište na e-mail: [email protected] a já Vám s problémem pomohu.
    Pevně věřím, že sporák Mora bude sloužit perfektně po mnoho let k Vaší maximální spokojenosti.
    Těší nás, že jste s námi a rádi Vám příště pomůžeme s výběrem.